Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

hej dziewczynki. troche mnie nie było,ale miałam awarię netu. mnie równeiż odrzuciło od mięsa,słodyczy.ogólnie strasznie jestem wrażliwa na zapachy.od niedzieli zaczęło tak mnie mdlić,że w nocy spać nie mogłam. odnośnie ubioru-kupiłam 2 pary spodni ciążowych w HM,bo w moich, ledwo co się dopinałam,i generalnie bardzo brzuszek uciskałam. nie pamietam niku dziewczyny która pisała o szpitalu bródnowskim-ja chce tam rodzić.z tego co wiem,oddział położniczy jest po remoncie. a w Wołominie u dr.Stańczaka rodziłaś? witam wszystkie nowe mamusie. odnośnie chamskich wpisów na pomarańczowo-nie ma co reagować bo to powoduje tylko ich aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj takie trollęta trzeba ignorowac NICK................ WIEK .........TERMIN ......... DZIDZIA NR...... lejdi_k................29.........01.09.2011............. ? DWAxMAMA..........28.........03.09.2011.............2 Kizomba86...........24.........03.09.2011.............1 @Monka@............27.........06.09.2011.............1 Katy__................27.........07.09.2011.............1 Leonka09.............25.........08.09.2011.............?< br /> yymamisynka........34.........08.09.2011.............? Fabiankowa..........22.........09.09.2011.............? magdaaa111.........23.........12.09.2011.............1 violek111.............28.........15.09.2011.............? madzik84.............27.........16.09.2011.............2< br /> AriCud................28.........16.09.2011.............1 -BiBi-..................25.........18.09.2011............ .? ania_d................27.........20.09.2011.............? ewuskaaaa...........26.........21.09.2011.............? nutella1509..........28.........21.09.2011.............1 Navi...................29.........22.09.2011............. 2 szwarka..............30.........22.09.2011.............2< br aniula229.............31.........23.09.2011.............3 kiwi_83...............27.........26.09.2011.............? MOniaG...............24.........26.09.2011.............?< br /> zacieszka.............22.........27.09.2011.............1 Lorealka .............28.........27.09.2011.............1 nju.....................19.........28.09.2011............ .2 Fioletowo Liliowa.....22.........28.09.2011.............? Nadinka82.............29.........30.09.2011.............? Evita84................27.........02.10.2011............. 1 2-ga_ciąża............19.........05.10.2011............ .2 blandka................21.........??????????????......... ......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, zastanawiam się jaki wpływ ma na dziecko wypijanie małych ilości wody w ciągu dnia.. bo ja mało piję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro ide do mojej ginekolozki z tymi wynikami ... normalnie sie poryczalam :( a cos mnie gryzlo od poczatku ze cos jest nie tak ... no i sprawdzilo sie.... ehhhh dzieki dziewczynki za wsparcie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nju ponoć wypijanie dużej ilości wody dobrze wpływa na wody owodniowe ;) gdzieś o tym czytałam ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ja do tamtego tygodnia też piłam mało bo mi woda śmierdziała, a teraz kupiłam sobie Muszynianke magnezowo-wapniową i wypijam ponad butelkę dziennie, bardziej mi smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli może wpływać na pęcherzyk ciążowy.. bo ni w kij ni w oko mi pasuje spłodzenie mego dziecięcia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny ogólnie samopoczucie u was? Ja do tej pory czułam się nawet ok, a od tygodnia meczą mnie bardzo bóle głowy i przez MEGA zaparcia czuję sie jak słonica ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA1
WITAJCIE DZIEWCZYNY ,NIE BYLO MNIE PARE DNI A DZIS MIALAM CO CZYTAC.MOJA CORCIA SKONCZYLA DWA LATKA:) DZIS BYLAM W PRACY PO 3TYG ZWOLNIENIU,ALE KOLEZANKI NIE BYLY ZBYT MILE DLA MNIE.JUZ SIE TERAZ ZASTANAWIAM CO BEDA GADAC JAK POWIEM ZE JESTEM W CIAZY.CO DO JEDZENIA TO OSTATNIO BRAK CHECI MI DO JEDZENIA.JAKOS TAK DZIWNIE SIE CZUJE.DZIEWCZYNY DOPISZCIE MNIE DO TABELKI ANIELKA 1....29LAT...25 WRZESNIA 2011,2 CIAZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dopisalam :) nie wiem, czy za każdą zmianą mam ją wklejać? Czy jak? Czy moze jednak raz na jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaxmama , moim zdaniem raz w tygodniu, inaczej nie będziesz wyrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandka
u mnie porod 26.09.2011 tez nie mam ochoty zbytnio na jedzenie ale jem na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda99999
zacieszka tsh w ciąży nie jest miarodajne ważne jest FT4 jeśli to masz w normie to wszystko jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka nic się nie przejmuj. W ciazy są trochę inne normy niż bez ciazy. Dobrze ze idziesz jutro do lekarza, naprawdę nie ma co się na zapas przejmować. Daj znać co ci powie. Ja już od dwóch lat jestem na lekach tarczycowych, teraz na ciaze lekarz zwiększył mi dawkę i mam kontrole tsh mieć co miesiac. Pocieszajace ze schudlam od kiedy zaczęłam brać leki i to nie mało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam problem wczoraj byłam u lekarza i nie widac akcji serduszka powiedział że to ciąża martwa. Na jutro dostałam skierowanie na wywołanie poronienia. Od ostatniego okresu tj od 10 grudznia minęło 8 tyg 3 dni, lekarz stwierdził że płód jest na 7 tyg i 3dni a może poprostu moja dzidzia rozwija się wolniej wczoraj usg wykazało że płódf ma 19,6 mm. Proszę o odp. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Anka zasięgnij opinni u innego lekarza.lekarze też nie są nieomylni. ja OM miałam 9 grudnia a dzisiaj zaczęłam 8 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam 10 grudnia i lekarz powiedział że to 9 tydz a płód 7 tyd 3 dni przecież matematrycznie wychodzi że to 8 tyd 3 dni a od zapłodnienia gdzies 6 tyg 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka19833 Ja tez miałam os 10 grudnia i wg mojej lekarki jak napisała w karcie to 8-9 tydzień. nutella1509 Tak w Wołominie rodziłam u dr. Stańczaka. Jednak prowadził tylko jedną moją ciążę. A znasz Pana doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Monka@
Anka19833 - ja też radzę iść na konsultacje do innego lekarza , trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 3 szczęśćia-tak znam całą rodzinkę:) powiem Ci,że odważna jesteś.bo wiem że doktorek lubi "mocno"zszyć po SN.twierdzi,że po to żeby później nogą w środku nie można zawracać... moje 2 koleżanki chodziły do niego,ale miały CC na życzenie.no i one były zadowolone.a te biedaczki,które zszywał tydzień nie mogły na pupie usiąść,tak je ciągnęło.inni lekarze w szpitalu podobno normalnie zszywali. Anka,a może miałaś później owulację niż myślisz?ja poszłabym na USG do innego lekarza przed zabiegiem.bo wiesz,różne rzeczy się zdarzają...może ten Twój lekarz ma słaby sprzęt,albo wzrok nie ten?trzymam za Ciebie kciuki. a gdzie Traja-która załozyła temat i ona92?odezwijcie się dziewczynki. mam teraz troche więcej czasu bo mam wolne do konca tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba86
anka nawet sie nie zastanawiaj tylko pedz do innego lekarza przeciez lekarz tez mogl sie pomylic i moze jest wszystko wporzadku z twoja dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 szczęśćia-dopiero zauważyłam że miałas 2x CC,tak więc zszywanie ominęło Ciebie. widzę,że rodziłaś dzieciaczki w jednym roku,to prawie jak bliźniaki.ze mną do podstawówki chodziło rodzeństwo też z tego samego roku,jedno w styczniu urodziło się,a drugie w grudniu.śmiali sie później,że sa dwu-jajowymi bliźniakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anko, ja mialam OM 7.12 .. jutro będzie równo 7tyg. (wg usg). Powiedziałam lekarzowi, że mam cykle nieregularne. Stwierdził, że to możliwe. Mam 2tygodniowy poślizg.. Albo serio owulacja była tak przesnięta, ale to dlatego, że mało piję wody :( nie miałam odwagi powiedzieć mamie.. ;/ stwierdziłam, że napisze jej smsa;/ zmykam do szkoły :) 'Panie spraw, by Pani mnie nie pytała z tego renesansu.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a jak objawy - mdłości, bol piersi? Objawy jeśli są to znaczą ze powinno być ok, chociaż to ze ich nie masz też nie musi znaczyc nic zlego bo sporo kobiet nie ma objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... No widzę że zaczyna się prowokowanie... Nie lubie takich syt. dlatego mało się odzywam, też wolę prywatne forum... Chciałam nawet takie założyć .. ale nie było żadnego odzewu więc dałam na luz ;) Proszę o dopisanie w tabelce że to 2 ciąża.. ;) U nas wszystko dobrze.... ;) Zdrowieyemy.. ;) A może któraś z Was... podyełaby się założenia forum prywatnego co? nie było bty problemu z pomarańczkami.. mogłdybyśmy się bardizey poznać... bo tu dużo nas... nie każda się zna... bo nie każda pisze... albo nie każda zauważana yest. . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co do tej tabelki DwaxMama, to coś jest poprzestawiane, bo ja mam 25 lat i to moje pierwsze dziecko:) Anka19833, koniecznie spytaj innego lekarza o zdanie w twojej sprawie. nju - smsa:) jestem ciekawa, co na to twoja mama:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×