Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

Gość @Monka@
ja kwas foliowy zażywałam z pół roku przed ciążą bo już planowaliśmy dzidziusia i tak mi lekarz doradził że on nie zaszkodzi. I jest teraz bardzo ważny więc wszystkim polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba86
kwas foliowy to biore juz od poczatku ciazy plus omege 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie! :) ja biore od początku ciązy :) a wizyta juz w czwartek, mam nadz ze zobacze nasze maleństwo... :)) dziewcyznki mam pytanie - a moze problem wlasciwie. Wczoraj Kochałam sie z mężem. po zobaczyłam u siebie niewielką ilość krwi, bez bólu itd, po krwi nie ma sladu. myslicie ze wszytsko ok ? któras z Was miała cos takiego ? wyczytalam ze spowodowane moze to byc otarciem sluzówki lub szyjki macicy, a jest ona teraz mocno ukrwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czemu ten mój suwaczek pokazuje, że jestem w 10 tygodniu i 4 dniu, jak według mojego lekarza jestem w 9 tygodniu i 4 dniu, ale już go tak zostawię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba86
ja rowniez kochalam sie z moim chlopakiem ale nie zauwazylam zadnych zmian wiec moze lepiej jak skonsultujesz sie z lekarzem. byc moze tak jak mowisz nie ma powodu do zmartwien poniewaz macica jest szczegolnie wrazliwa w tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandka
dziewczyny mnie zapomnieliście dodać do tabelki;p 21 lat pierwsza ciąża:) mi lekarz odradził współżycie powiedział ze bezpieczniej jest w drugim trymestrze więc z mężem się powstrzymujemy, mnie też boli brzucho takie skurcze mam i puszcza ale lekarz powiedział że to normalne i w razie czego brać nospe chociaż wczoraj cały dzień mnie pobolewał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bylam ide jiuto dopier 1 raz Ja sie martwie zeby nie bylo takich problemow jak z pierwsza ciaza. Od 33 tyg lezenie plackiem skrocenie sie szyjki i rozwarcie na 3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe przyszłe mamusie ;) Mnie dopiero teraz odrzuciło od niektórych potraw (gł. mięs i kawy). Piersi trochę pobolewają, a poza tym OK. W pierwszej ciąży obylo się bez wymiotów i nudności, więc może teraz będzie podobnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi suwaczek szwankuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicity - myślę że nie masz się czym przejmować jeśli nie plamisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sobie poradziłam ze stopką - musiałam ją skrócić, bo nie wiem dlaczego rozbijała mi sie ta stopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam że tylko mi to niewychodzi ;) śmigam z córcią i siostrzeńcem do teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Navi a mogę wiedzieć jak sobie z tym poradziłaś? Bo ja jakaś lewa jestem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśłałam, że zmemdleje w szkole.. cała byłam blada, strasznie gorąco mi było, dłonie zimne.. i to kręcenie w żołądku.. TŻ mnie wkurza i mam go dość. 2-ga ciąża - czesc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju a do jakieg szkoly chodzisz? Pisalas ze wkurza cie tż, czy uczysz sie jako technik technologi zywnosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju, spokojnie. TZ bywaja denerwujący ;p ja bylma przez 2 tygodnie dla niego okropna, wrzeszcząca, humorzasta, złosliwa.. ze on ze mną wytrzymał ;D choc wedy uważałam ze to mąz zle sie zachowuje. warto odczekac, zle chwile miną, bedzie ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja chodzę do liceum.. które niestety ma renomę, co oznacza znęcanie się nad matyrzystami. Az nie chce mi się nic robić, bo tego tyle. generalnie to mój mat-chem się cały nie uczy ;] a tż mnie wkurza, bo nie umie mamie dać głupiego zaświadczenia, że jestem w ciązy.. wymyśliłam, że go zaszantarzuje. ;] że jak nie powie, to ' załatwie to w inny sposób'... bo nie mam siły do niego, jak dziecko normalnie, chce powiedzieć mamie, ale nie mogę póki on nie powie, bo sie zaczną telefony :[ ale mam go gdzieś, jak nie powie dzisiaj, to ma pecha synek, ja mówie mamie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heavengirl
jak to jest się starać? chłopak spuszcza się w cipce cała spermę?? my staramy się już od miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heavengirl nie, w odbyt. nie mam ku@%W#$&$%E*#&* siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heavengirl jak nie znasz odpowiedzi na takie pytanie tonie czas dla was na rodzicielstwo, chyba pora dojrzec :) a jak czekasz na pikantne szcególy to nie ta strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heavengirl
tss nju ta co;/ pewnie jakaś 17,18-stka co zaliczyła wpadkę ojej:( jakie to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×