Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

Gość PrzyszłaMAMI
Witam dziewczęta dołączam do Was :)Temin mam na 5 września:) Cieszę się z ciąży, a jednocześnie dzisiaj dopadly mnie takie myśli jak bardzo zmieni się moje zycie po urodzeniu dziecka,czy maz się zmieni (oczywsicie boje sie ze na gorsze bo teraz jest cudownie nam a pozniej boje sie ze bedzie widzial we mnie kure domowa)....i ogolnie jak to wszystko bedzie???ale jednoczenie nie moge sie doczekac juz rozwiazania jak bedzie sobie nasz bobasek lezał słodziutko w swoim łożeczku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina85
Cześć dziewczyny ;) Ja również do Was dołączam. Jestem dumną wrześniówką - termin mam na 15 września ;) I jestem taka szczęśliwa !!! Pozdrawiam Was serdecznie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka27
Witam kochane, ja mam termin na końcówkę sierpnia - początek września, więc pozwolę sobie do was dołączyć, ok? :) Jestem z Warszawy, mam 27 lat i oczekujemy z narzeczonym pierwszego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logujac się na wrzesniowki podajcie proszę ten sam login/ nazwę co tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA1
CZEKAM NA AKTYWACJE KONTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julantaw
witajcie. mam termin na 24 wrzesien. a więc witajcie przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z478532
Aktywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> zacieszka, Fabiankowa, MoniaG -znajome z poprzedniego forum staraczek .. u mnie juz po ciaży 7 tydz-ciaża obumarła... nie długo wróce na stere forum a za Was trzymam kciuki . buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwerka
Witam! jeśli mogę to chętnie dołączę. Termin 07.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka cholera jasna......bardzo mi przykro,ja tez przez to przechodziłam;(((( czułam ze cos nie tak, kompletnie sie nie odzywałas...trzymaj sie Kochana,zajrze na stare forum za pare miesiecy i mam nadzieje ze Cie tam znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoss
WItajcie, u mnie termin również wrześniowy sam początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela7999
cześć zaglądałam do Was wcześniej mam na imię ela 31 lat i to moja 2 ciąża mam synka lat 5 bylam w szptalu 3 tyg teraz siedzę na l4 jestem nauczycielka z woj lodzkiego. termin na 16 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
jak tam dziewczęta czujecie się??:)ja dzisiaj mam wizyte u gina i strasznie sie boje bo jakos dziwnie sie czuje.....a na dodatek dzisiaj mialam omdlenie w sklepie ale obciach!!bylam atrakcja sklepu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluni4
Czekam na aktywacje konta na wrzesniowkach ;) termin porodu - 18 wrzesien, to moja pierwsza ciaza i nie moge sie doczekac, az bede miala przy sobie mojego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Co sie dzieje??? Tez macie problemy z ladowaniem sie strony. U mnie od 2 godz nie chce sie zaladowac forum..hmm dziwne..wiecie co sie stalo?albo czemu cos takiego sie u mnie dzieje??? Buziaczki-tesknie juz za Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AriCUD-ja i Evita też mamy problem z zalogowanie się.nie wiemy dlaczego tak sie stało.miejmy nadziję,że to tylko chwilowa awaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandka
u mnie tez nie chce wogole wejsc na strone;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spokojnie ja również nie mogę się wbić od 2 godzin... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, bo juz mialam stresa, ze tylko ja, juz czarne scenariusze... To chyba z Fabiankowa by trzeba sie bylo skontaktowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wystarczy poczekać, u mnie pisze, że witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutella nie ma innego wyjścia, trzeba poczekać :( wieczór idzie a tu nie am co robić ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katy masz racje,nie ma innego wyjścia jak czekac...kurcze a człwoiek przyzwyczaił się do całodziennych dyskusji na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieje że nic poważnego się nie zepsuło i forum będzie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×