Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

Ja bede ryyyyczec!!!!!!!!! i z kim ma pogadac jak forum nie dziala? normalnie to flaszke bym wyjęła i do lustra ale w tym stanie to nie wolno!!:((tesknie cholera..,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się przyzwyczaiłam i brak mi was, buuuu dupa blada, Moncia ty to jeszcze dzisiaj M wyprawiłaś i sama w domu :( ale tu można z braku lalu pogadać, tylko że nie tak jak na naszym forum łeeee, wszyscy czytać mogą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sobie dupa nie można napisać, bo samo się poprawia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, moj sobie pojechal i dupa zimna:( jak jutro nie bedzie dobrzr to ja nie wiem,naprawde bedzie ze mna ciezko..;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak nie to wywalą mnie nawet z kafeterii za przeklinanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah to tu się trzeba powstrzymać, ale lipa :( nienawidzę tutaj pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka198205
oj Kochane, wracając do domu myślałam sobie, że tyle czytania mnie czeka i już się cieszyłam.. a tu... nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka i nici z tego ;( z tego wszystkiego zabrałam się za czytanie zaległej lektury ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wrześniówki! Dopisuję się do grupy - termin na 27.09.2011 :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka198205
do bani :( ale też muszę czytać :( znalazłam w pracy nie-ciekawą prasę.. tyle dobrego.. buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co to za usterka..czy ktos kontaktowal sie z Fabiankowa, moze ona cos zaradzi..?! my tam mamy juz tak fajnie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi wiadomo to Evita się kontaktowała z Fabiankową :) musimy być cierpliwe :( ...tak sobie podczytuję różne tematy i o matko, szok co za ludzie niektórzy tutaj piszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki juz mi sie normalnie nie chce tego non stop ladowac...napiszcie tutaj jesli by zaczelo dzialac! Kurcze, a ja mialam dzisiaj troszke czasu i chcialam Wam wrzucic zdjecia 4 zestawow-tych nad ktorymi pracowalam zeszly tydzien.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Czy dzisiaj działa Wam forum? bo mi nadal nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;* Widzę że forum ciągle nie działa ;( to chyba jednak coś poważniejszego Tęskno mi za Wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy :* nie działa, coś im się spierdzieliło na forach aaaaaa i nie wiadomo kiedy naprawią :( tęskno no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam z justynka i fabiankowa - narazie fora.pl całe jest zablokowane. Proponuje poczekać - tylko ile ?? I założyć forum na innym serwisie? Dupa kupa no :(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostawiajcie mnie!!!:)))) Ja chce na forum!!:)) Myslalam ze dzis juz bedzie dobrze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakkra ja od rana u lekarza byłam o 14 odbieram wyniki. Mały chory o 14.15 mamy wizyte u lekarza. cholerka ja chce forum zeby z wami popisac o wszystkim wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×