Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana i delikatna niewiasta

Mąż pobił mojego brata!!!

Polecane posty

Gość załamana i delikatna niewiasta

Pokłóciłam się z mężem, powiedziałam mu że jest ch*jem a on do mnie ty szmato k**ewska i brat się wściekł-kazał mojemu bratu przeprosic mnie a mąż pobił go-złamał mu rękę. Teraz mąż i jego rodzina powiedziali mi że to mój brat jest winny całej tej sytuacji i żeby lepiej nie składał zeznań na policji bo powiedzą że to mój brat zaczął. W tym tygodniu wyprowadzę się od męża, ale najbardziej boli mnie to że ten nie przyznaje się do błędu. A jeszcze wręcz przeciwnie twierdzi że to wina moja i mojego brata, przez to że ja sprowokowałam awanture a mój brat się wtrącił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
zrobcie obdukcje koniecznie.Czy ja wykorzystacie czy nie inna sprawa. Ale absolutnie nie wycofajcie sie z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i delikatna niewiasta
Odchodzę od męża! Mój brat powiedział w szpitalu że się przewrócił ze schodów i w ten sposób złamał rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
to wiekszej glupoty nie mozna zrobic :-P Nie sadz , ze tak latwo pojdzie Ci odejscie i rozwod z takim oprychem . Bo to jest dran, ktory lamie rece komus i zastrasza . Twojemu bratu naleza sie tez pieniadze za cierpienie i bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Co to za zlamanie? Ktora kosc? To bardzo zle , ze Twoj brat tak zeznal. Jednak popieram Eleeene ze powinniscie zrobic obdukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×