Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krokodyllla

moj facet chodzil na dziwki

Polecane posty

Gość gość
Od początku istnienia ludzkości ludzie łączą się w pary na tej samej zasadzie, mężczyźni dla seksu, porządku w domu i ciepłego pożywienia, a kobiety z powodu statusu społecznego i materialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wiekszosc mezczyzn nie kocha tych kobiet a kobiety nie kochaja tego mezczyzny i laczy ich tylko seks lub kasa. Jesli sie kogos kocha, to daje sie cos lub robi dla drugiej osoby bezinteresownie ale dzis wszystko jest cwane, zaklamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole to maz, czy tam narzeczony jesli kocha kobiete i jest uczucie, powinien jej klupowac bezinteresownie x I tak właśnie jest, tylko dochodzimy tu jednego problemu... co kobieta jest w stanie dać facetowi w zamian, ot tak z czystej wdzięczności? Jedyne co ma do zaoferowania to własny tyłek i nic więcej. A wracając do "powinien jej kupowac", otóż nie powinien, on co najwyżej może jej coś kupić jeśli taka jego dobra wola, tym stwierdzeniem sama przyznajesz że kobiety wiążą się z mężczyznami dla korzyści materialnych, facet powinien a kobieta nic nie musi... bardzo wygodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz tez na poczatku znajomosci w przyplywie debilbej szczerosci poczynil wyznania ktorych facet kobiecie nigdy mowic nie powinien.Do tej pory nie moge mu tego wybaczyc i mimo wszystko jakbym cofnela czas na 100proc nie poszlabym na te randke i sie z nim nie zwiazala.Jego przeszlosc to tez powod.Ja znow odkrylam maila sprzed poznania mnie kiedy proponowal sex za kase jakiejs lasce.Poniewaz jest klamczuchem klamal ze to pomylka.Generalnie typ faceta o ktorym piszesz raczej powinno sie omijac szerokim lukiem-zero szacunku do kobiet.Zreszta ja swojemu nie ufam. Jezeli zalezy ci na nim powinnas otwarcie powiedziec ze b cie to urazilo i czujesz sie teraz fatalnie i nigdy nie chcesz juz tego typu szczerosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze w ten czy inny sposób kupczą swoim ciałem w celu poprawienia swojej sytuacji materialnej. Prostytutki szanuję bardziej, właśnie za to że są uczciwe aż do bólu. Masz kasę to masz seks żadnych tam ściem i pogrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zle sie wyrazilam. nie tyle maz co powinien i musi cos klupowac czy dawac kobiecie ale moze jej klupic ,bo chce jej to klupic, bo ja kocha i tyle w temacie a nikt nikogo przeciez nie bedzie zmuszal do seksu czy dawania czegos. Wiecej nie dyskutuje, bo z wami sie ciezko rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z w samo sedno. Właśnie co to znaczy "powinien". Przecież wszystkie panie rzekomo zwracają uwagę na dobre serce i charakter mężczyzny a nie na dobra materialne które on jej może ofiarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;55 To chodz na prostytutki, dawaj im zarabiac jak masz taki gruby portfel. Tylko potem nie narzekaj ze dydek ci ropieje i gnije. To twoje udane zycie erotyczne, to twoje wybory. Po twoim wpisie, wole 100 razy zostac stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czochraj bobra sama aż do śmiec***asztecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;58 A przepraszam a zona musi sie nadstawiac wam na kazde zawolanie i tez powinna, bo wam jajka pecznieja .Co nas to obchodzi. Zona, narzeczona tez nic nie powinna, nie musi wam dawac d**y na zawolanie i prac wam skarpetek syfiastych, tyle wyprac to powinniscie sobie sami, fleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;07 Nie pomylilo ci sie forum, przeciez to damskie forum. Spadaj psie, do prostytutek ,suka czeka az szczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet tez kiedyś kilka razy był w burdelu i to nie jest dla mnie problem . facet chciał być z toba szczery a ty się zachowujesz jak idiotka. prawiczka trzebabylo poszukać sobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;49 No takiemu typowi jak ty, nawet seks dobry sie nie nalezy wy i tak tylko na jedno liczycie u kazdej kobiety, ze kazda sie nadstawiac bedzie bo powinna, bo tak chcecie bo ksiaze se zyczy a ja se zycze gwiazdke z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze dostają piany jak wytknie się im hipokryzję i pogoń za grubszym portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;13 Ja nie szukam nikogo a szczerość sobie cenie. Sama jesteś idiotka/idiota. Nie obchodzi mnie to z kim sie zwiazalas, ja to mam w d***e!i nigdy bym sie nienadstawila kur/wiarzowi. Kazdy ma wybor i wolna wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nadstawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;12 Jakim trzeba byc chorym umyslowo ,zeby swoja zone, partnerke nazywac d****** Jesli jakis facet, by mnie w zwiazku nazwal dz/iwka bylby dla mnie zwyklym frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absra/hu/jac od tego ze temat sprzed stu lat chce dodać ze jezeli facet uważa wizytę w burdelu za normę to bedzie tak samo uważał kiedy bedzie żonaty. Dziwi mnie to ze obcy człowiek rozbiera sie przed obca kobieta i każe jej wypinać dupę , włazi na nią i robi co chce. To nawet nie ma nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co opisałeś ma nazwę , "seks" do tego nie trzeba uczuć, wystarczą chęci (czasem w postaci pieniędzy). Tak ciężko to pojąć. Gdyby kobiety nie traktowały seksu jak nagrody dla facetów to nie byłoby prostytucji. Seks powinien wynikać z tego że ludzie się sobie podobają i mają na to ochotę. A nie dlatego że facet zabrał na wycieczkę, postawił drinka, coś kupił itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym się dowiedziała, że mój facet chodził do takich kobiet od razu zamknęłabym mu drzwi i podziękowała za taki związek. Moim zdaniem to jest chore. Rozumiem potrzeby, ale ze wszystkim można sobie poradzić. Nie rozumiem jak można uprawiać taki seks, bez uczuć bez żadnej miłości. Tylko dla samego dojścia i do domu w dodatku za pieniądze. Beznadzieja. Nie jestem osobą religijną, ale mam jakąś swoją drabinę moralną i nie wyobrażałabym sobie przyszłości z facetem po takich przejściach, który wyciągał stówkę z portfela, a jakaś laska przed nim nogi rozkładała. Jak dla mnie to jest porażką u facetów, decydowanie się na taki seks. Seks bez żadnych wartości w dodatku z kobietą, która jest zwykłą szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakim ? lepszy ten z przebadaną prostytutka niż ten co po krzakach lub aucie piep*rzył co tydzień na dyskotece inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to różnica czy chodził na dziffki czy yebie jakieś cichodajki z badoo czy sympatii Dziffki pracujące w klubach i burdelach do końca normalne nie są .... ale nigdy nie wiesz kto jest cichodajką. Może to być każda , normalne kobiety umawiają się na sex za kasę Np. sama nie ogłaszam się na Roksie bo tam siedzą sami kretyni, chcą jakichś połyków, a niech s********ją :D Umawiam się z frajerami, którzy nie mają dużych wymagań i chętnie wydają kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez ironii. Nie ten co po krzakach chodził i po dupodajnych dyskotekach, a ten który związał się z jakąś na dłużej. Z taką, która robiła to z przyjemnością obustronnie fizyczną, a nie z przyjemnością dostania za to pieniędzy. Heloł ludzie k***y to nic fajnego tak samo jak dupodajne laski na dyskotekach. Kochasz to się kochaj, nie kochasz to się nie p*****l. Tyle w temacie. Zastanówcie się nad jakimś sensem, bo pisanie o d****ach jako normalnych kobietach tak samo jak o tych jednorazowych z dyskotek i porównywanie ich do kobiet z wartościami, to jak mówienie, że czarne jest białe. Jest albo czarne albo białe, nie ma szarego. Życzę każdemu przeżycia prawdziwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa miłość ? Z choinki się urwałeś/aś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, może Ty się urwałeś/aś. Wiem co mówię, nie zawsze w życiu chodzi o dobra materialne, to że akurat ty nie przeżyłeś/aś czegoś pięknego nie znaczy, że ktoś inny musi mieć tak samo jak Ty. Ludzi trzeba umieć dobierać i przebierać w nich. Szukać kogoś kto jest warty naszej uwagi i poświęcenia. Nie żyć w płytkim świecie otoczonym bańką, która wciąga do siebie ludzi bez ambicji, samych materialistów, egoistów i seksistowskich buraków. Otwórzcie się na innych i szukajcie ludzi wartych zachodu. Nazywajcie rzeczy po imieniu i twórzcie własny światopogląd, który może więcej od pieniędzy. Nie patrzcie na żadne religie, kulturę i inne tego typu pierdoły, bo są stworzone przez ludzi z ograniczonym horyzontem dla których liczy się tylko jedno. Patrzcie na dobro, rozsądek i nimi się kierujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co druga daje za prezenty / kasę a faceci są nastawieni na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej jest kochać się codziennie :D Wtedy nie ważne czy dostało się jakieś prezenty czy też nie :D Ludzie codziennie uprawiający seks z ukochaną osobą są szczęśliwsi i odnoszą większe sukcesy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q8
A ja uwazam ze lepsza prostytutka niz ta z klubu co ma innego co weekend albo jakas z sympatii co tez poluje na darmowy seks. Jak juz chcesz seks to lepiej za kase i miec z tego jakas korzysc niz za darmo w klubowym kiblu. Obie sa sa siebie warte, i prostytutki i cichodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet jest dla mnie skreślony. I lepiej dowiedzieć się tego wcześniej. Ale nawet gdybym dowiedziała się o tym już po ślubie, to oznaczałoby rozwód. Taki facet to dno :O I to nie ważne czy to seks w burdelu czy pukanie panienek z dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×