Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krokodyllla

moj facet chodzil na dziwki

Polecane posty

Gość gość
A i dodam jeszcze, że przeszłość przeszłości nie równa. Co innego facet który jest po jednym lub kilku związkach w których normalnie seks uprawiał i szanował te kobiety. A co innego zaliczanie panienek i płacenie za seks, przedmiotowe traktowanie kobiet, seks bez uczuć -to jest nie do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bez różnicy po kim,ma być po nikim ,zresztą jest ,no ale ja mogę wybierać a nie brać co wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d***** też dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dramatyzujesz a zapewne sama święta nie jesteś, tylko baba weźmie do grobu swoje wybryki a facet się przyzna, taka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to baby są QRWAmi, sprzedają własną dópe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj katolicki raj
w każdym mieście na każdym rogu burdel, co tu dużo mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carl Johnson
szkoda mi ciebiie....nigdy nie znajdziesz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety.sie.puszczaja nie.placac a mezczyzni idz na prostytutki. Sama tez nie jestes swieta.wiec.cos.sie.czepiasz.innych za to.samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie nawet, uprawiać seksu z facetem którego bym nie kochała. Większość kobiet, żeby czerpać z seksu jakąkolwiek przyjemność musi być zaangażowana uczuciowo. A facet który posuwa kobiety nic do nich nie czując, używa ich ciała i traktuje jak worek na sperme jest obrzydliwy i nic nie warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę spać przez ...nie mam nikogo,to idę do prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16-11 normalka, mnóstwo mężczyzn chodzi na dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta nie była dziewicą i robiła loda innym, co za temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwkarz powinien się wiązać jedynie z d****** ta sama liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 29
Jestem od roku i miesiąca z facetem 8lat starszym i on mówił ze kiedyś chodzil na d******** Między nami w łóżku ok ale daze do tego bycie kobiety nie miały wątpliwości ze mają już Was a robili to z samotnosci. A skoro już mają was to tego nie zrobią. Mają Ciebie a Ty nie masz prawa im wypominac przeszłości. Jak wierzycie w wspólną dobra przyszłość wszystko się uda. Nie wolno tracić nadziei w siebie. Choć to trudne. On ostatnio mnie olewa bo wie ze daje mu całą siebie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie plac za to co masz w domu za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolicie takich z doswiadczeniem w seksie. Ja nie bede go mial, bo nie chodze na dz..wki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ilu kocha statystyczna kobieta skór ma na koncie 10 partnerów? Kocha wszystkich 10sięciu? Na innym topiku laska piętnuje gościa bo ****ał dla sportu ale rozumie te co dla seksu przepuściła przez nogi dwakroć więcej. Hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doswiadczalem sie gdzie indziej,a nie chcac doswiadczac innych zaczalem doswiadczenie...ale sie nie powiodlo.Chociaz twierdzi,ze tak,tak tutaj twierdzi,tylko tutaj,Ty mi tutaj nie tutaj tylko cynka daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość es
Ja tam byłem z dwa, trzy razy jak miałem 19-21 lat ale to było po % i z kolegami. Teraz jestem kilka lat starszy i nigdy w życiu już bym nie poszedł bo dla mnie to poniżenie by płacić za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce być stereotypowym ale czasami to jest tak że jak facet zdradza albo idzie do burdelu to ma przynajmniej świadomość, że to nie był seks z miłości i że być może w ogóle nie powinno tego być, choć pewnie będzie się usprawiedliwiał na wiele sposobów dlaczego to zrobił. Natomiast kobieta (żona i matka) jak idzie do łóżka z obcym mężczyzną (poza tymi, które prowadzą luźny tryb życia albo są same prostytutkami) to od razu mówi, że była zauroczona, że ją uwiódł i że "raz w życiu ma prawo " (zwykle nigdy nie jest to raz) bo przecież "ona nie jest szarą myszą tylko od rodzenia, domu i usługiwania". Druga różnica psychologiczna wydaje się być taka, że jak facet zdradzi najbardziej boi się reakcji kobiety (żony) a jak robi to kobieta (żona) to najbardziej boi się reakcji dzieci i stara się przede wszystkim przeciągnąć dzieci na swoją stronę pokazując, że mężczyzna jest zły i musiała zdradzić i w ten sposób likwiduje poczucie winy, którą w całości przerzuca na faceta (nie doceniał mnie, orgazmy z nim były słabe, byłam tylko jego służącą, nie pomagał, za mało zarabiał itp.) Szczytem perfidii (sam tego doświadczyłem) jest to, że jak kobieta sama zdradza to usilnie chce udowodnić i rozgłosić, że mężczyzna zdradzał pierwszy i szukać kochanek męża. Ludzie po prostu nie potrafią się ani dogadywać, ani uczciwie rozstawać gdy związek już nie istnieje ani jeśli nadal się kochają przebaczać sobie także zdrady . I to jest największy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość es
Poza tym co to za przyjemność za $ kiedy kobieta robi to na siłe dla pięniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość es
"...Szczytem perfidii (sam tego doświadczyłem) jest to, że jak kobieta sama zdradza to usilnie chce udowodnić i rozgłosić, że mężczyzna zdradzał pierwszy i szukać kochanek męża..." Skądś to znam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak chodzilem to se to tak tlumaczylem,ze to,to taka fundacja jest...a ja lubie pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To obrzydliwe, lepiej być samotną niż z takim. Taki facet ma coś z głową nie tak i traktuje kobiety przedmiotowo, jak dziury. Taki ktoś nie jest zdolny do miłości. I nie wierzę w udany związek z takim facetem. Wczesniej czy później pokaże wam swoje prawdziwe oblicze, traktujące ludzi przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 29 dziś Jestem od roku i miesiąca z facetem 8lat starszym i on mówił ze kiedyś chodzil na d******** Między nami w łóżku ok ale daze do tego bycie kobiety nie miały wątpliwości ze mają już Was a robili to z samotnosci. A skoro już mają was to tego nie zrobią. Mają Ciebie a Ty nie masz prawa im wypominac przeszłości. Jak wierzycie w wspólną dobra przyszłość wszystko się uda. Nie wolno tracić nadziei w siebie. Choć to trudne. On ostatnio mnie olewa bo wie ze daje mu całą siebie. ... xxx No więc widzisz. On Ci teraz pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Kobiety dla niego to zera. Zakończ tę znajomość. I przeszłość JEST ważna. Jak ktoś już raz poszedł do burdelu, to pójdzie jeszcze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie k***a teraz burdel przychodzi do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteq
moj to zaczal chodzic na d***** jak sie rozstalismy. pil i cpal wtedy tez bardzo duzo. wrocilismy do siebie rok temu. od miesiaca jest na domowym odwyku i niedawno mi sie przyznal do tych pan z agencji. okropnie sie czuje, bo zamiast o mnie walczyc to zupelnie spadl na dno i praktycznie to ja go wyciagnelam za uszy, kiedy wrocilam i dalam mu kolejna szanse. przez caly czas mi sie stawia i ciagle musi miec racje. nawet jak mi sie do tych dziwek przyznal to od razu postawil warunek, ze jak mu to kiedys wypomne to bedzie koniec naszego zwiazku. nie, zebym sie zastosowala. uwazam, ze powinien miec swiadomosc, ze taka informacja moze byc druzgocaca dla drugiej osoby. nie jestem swieta, ale ja serio w swoim zyciu mialam tylko dwoch partnerow i o jednego za duzo, bo tamten to znowu przez caly zwiazek mnie oklamywal odnosnie swojego zycia i gdy odeszlam to mnie nekal, co zreszta robi sporadycznie do dzisiaj. i ten argument, ze baby wcale nie sa lepsze, bo maja niezly przebieg, nie ma poparcia w mojej sytuacji, bo ja serio nie jestem nikim przez kogo moglyby moj facet zainteresowac sie d******** ja sie przez wszystkie lata bycia z nim bardzo staralam o ten zwiazek, az nie wytrzymalam jego toksycznosci. odeszlam i po roku go spotkalam, zaczal znowu o mnie zabiegac, naobiecywal cuda, gadal jak to tesknil i ze nie bylby w stanie dotknac innej kobiety jak mnie nie bylo, a teraz taki zonk. serio, mam p********e. po prostu p********e. zalezy mi na nim, a z kazdym dniem koles okazuje sie byc gorszym przypadkiem od shreka. to juz nawet nie jest to, ze ja, ksiezniczka, marzylam o ksieciu, to jest po prostu beznadzieja tego zycia. nigdy nie chcialam czegos takiego przezywac. a mam same coraz gorsze doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2017 o 18:54, Gość gość napisał:

Moja kobieta nie była dziewicą i robiła loda innym, co za temat.

Haha daj namiary do niej! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×