Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość heyah90

Poszukuję pracy jako niania / opiekunka / pomoc domowa

Polecane posty

Gość heyah90

Witam! Jestem w dość skomplikowanej sytuacji... Niemniej jednak, bardzo chciałabym rozpocząć jak najszybciej pracę. Jestem ze Śląska ale biorę pod uwagę podjęcie zatrudnienia wraz z możliwością mieszkania na terenie całej Polski . Jestem młodą osobą, po szkole średniej. Mogę robić różne rzeczy ale moja wymarzona praca to opiekunka dla dziecka lub pomoc domowa dla rodziny czy osoby starszej. Naprawdę lubię pracę domowe i dbanie o dobro "domowego ogniska". Jestem uczciwą, otwartą i skromną osobą, dlatego gwarantuję, że potencjalni pracodawcy nie muszą się obawiać jakichś nieprzyjemności z mojej strony . Posiadam pieska, który jest jeszcze młody ale dobrze wychowany, szkolony. Jestem bardzo z nim zżyta, dlatego szukam pracy tylko z możliwością zamieszkania razem z nim. Śmiało może przebywać w wyznaczonym dla nas pokoju lub biegać w ogródku podczas, gdy ja będę wykonywać swoje obowiązki. Rzecz jasna, nie mam nic przeciwko innemu loku, np. osobnemu mieszkaniu , gdzie będę musiała chociażby dojeżdżać do miejsca pracy. Tak czy inaczej, sprawa jest bardzo pilna. Proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane na: pomocdlakoka@gmail.com Będę wdzięczna.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować