Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ger da

Kto pocieszy mnie

Polecane posty

Gość normalny gość
a magia jest mi znana miałem kiedyś ksywkę wizzard nawet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger da
Hrabiną nie jestem i nie zamierzam być;) to znaczy że byliśmy ze soba dosyc długo a teraz j uż nie jesteśmy..od 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
No i jestem po przerwie na reklamę...Normalny gość:) No jeśli byliście długo, to kiepsko, bo to jeszcze potrwa...U mnie po 2 latach trwało to kolejne dwa prawie. Takie życie. Wreszcie z tego wylazłem, ale sny nawet miałem koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger da
Chyba nie jest az tak zle..Powoli zaczynam ogarniać swiat,ale mi smutno raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
No to i tak jesteś w niezłej formie...:) Jak był osłem, to nie ma po kim się smucić i lepiej smutek wyrzucić a jesli oboje coś przeskrobaliście, to po prostu sie rozstaliście i było minęło. Fajne wspomnienia zostaja a złe się wyrzuca i idzie dalej. Święta to taki okres, gdzie magia być powinna ale rzadko kiedy jest. Magię mozna znależć w drobiazgach ale mnie sie najlepiej patrzy na drobiazgi z fajną dziewczyną:) wtedy zmysły sie wyostrzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger da
Jednak umiesz pocieszać..:) Z tą magią to jest tak ,że mam ja w sobie tylko wtedy jak Fajny facet mnie przytula:dlatego teraz gdzies sie zapodziała,rozpłynęła,a ja .nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
wątpiłaś, że umiem pocieszać? No halllo...Toż to nawet nie jest promil moich mozliwości:) No to mamy podobnie z magią...Wszystko wtedy jest magiczne i całkiem śliczne...:) Odnajdzie sie klimat...Co myślisz o przebudzeniu gdy podłoga jest cała w kwiatach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger da
Wątpiłam troszkę ,na poczatku,moze dlatego ze nie byłeś Kajem:) a co o podłogi pełnej kwiatów..nigdy tak nie zdarzyło sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
to właśnie magia...:) Mnie sie zdarzyło...Raz, bo i osoba była wyjątkowa...Do czasu aż nie przegięła:) Fantazję, magię, spontan trzeba w sobie mieć albo ktoś to zainspiruje a wtedy...wszystkko jest mozliwe i magiczne:) Wiele sytuacji było wręcz niewiarygodnymi zbiegami okoliczności...Wtedy jest tak często...Często wiąże się fakty, które pozornie nie maja związku:) Fantastyczne są takie klimaty. Ne wolno Ci watpić nawet we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
i nawet jako Kaj nie jestem okruchem lodu i niewolnikiem Królowej Śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger da
Faktycznie musiała być wyjątkowa..nie marzę juz nawet o tej podłodze z kwiatami,nawet o jednej rózy już nie marzę,tylko o magii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
Magia to może być to wszystko naraz...Nie jestem jednak zwolennikiem roztaczania magii i to swojej na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
mam magiczną pałkę która rośnie gdy patrzę na ładną dziewczynę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger da
Rozumiem,ja tylko tak ogólnie mówię o czym marze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
ogólnie to rozumiem i ok a podszywa łatwo rozszyfrować, bo styl ma jak zbok i małolat, ale zawsze to "zaszczyt" byc podrabianym jeśli kopia jest dobra. Ta nie jest, więc jeszcze nie zasłużyłem na wielką podróbę...Kiedys miałem i mam pewnie czarnego nick-a, ale to było z pół roku temu a teraz wpadam tu od kilku dni dopiero i sporadycznie a ciebie skąd wiatry niosą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
jak się mocno marzy i sie marzeniom pomaga, to się spełniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×