Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marika 25

mezczyna mojego zycia ZOSTAWIŁ MNIE DLA BYŁEJ PO 3 LATACH zwiazku

Polecane posty

Gość marika 25

mam 25 lat. on 27.chlopak po 3 latach zwiazku powiedzial mi ze zamieza walczyc o kobiete swojego zycia, o ktorej zawsze marzyl a nie mogl z nia byc bo zostawila go bez slowa 4 lata temu po roku ich zwiazku. nie wiedzialam o jej istnieniu.dowiedzialam sie wczoraj..wraz ze wszystkimi szczegolami.zawalil mi sie caly swiat. kocham go nad zycie. jeszcze tydzien temu planowalismy wspolna przyszlosc, podroz a w weekend pojawila sie ona. napisala do niego. spotkali sie i dala mu zielone swiatlo. teraz oboje nie moga bez siebie zyc. wytlumaczyla mu ze popelnila blad itd itd. a ja????????? poczulam jakby mnie zabil. wbil mi noz prosto w serce. jak mam przestac go kochac:((( jestem zalamana. nie chce go znac , ale jak mam zapomniec.kocham go nad zycie, mimo ze nienawidze. myslalam ze mnie kocha ze to ta prawdziwa milosc ktora zdarza sie tylko na filmach. okazalo sie w jednej minucie ze nigdy mnie nie kochal . ze przez te wszystkie lata marzyl tylko o niej. chce umrzec.:(((( pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech spada złamas, a Ty się trzymaj, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cie wyjebal na szaro
skurwiel :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale hooy z niego :o jak masz zapomniec i przestac o nim myslec? coz, na razie chyba sie nie da :o jest takie oklepane, lecz prawdziwe twierdzenie, ze czas leczy rany. poza tym mozesz znalezc sobie jak najwieksza ilosc zajec wsrod ludzi, to pomaga zajac mysli czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez to kiedys przeszlam:( to cos strasznego! Teraz mam meza i on jest calym moim swiatem,dziekuje bogu ze tak to sie potoczylo...:)Trzymaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masakra... wspolczuje Ci dziewczyno :( ladny skur.. z tego goscia eh.. przed Toba dluga droga kochana, ale wierze ze dasz rade! teraz bedziesz plakac i cierpiec ale to minie... a ten debil kiedys poczuje to samo co TY, bo wszystko co zle WRACA. Pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-nie mow ze ten S****l jeste mezczyzna Twojego zycia bo na to nie zasluzyl - po co byl z Toba te 3 lata? dla zabawy? wedklu mnie, odbilo mu totalnie i chce miec jakas nowosc i zobaczysz ze niedlugo bedzie chcial wrocic😠 kopnij go w dupe😠 -odreaguj. popal wasze zdjecia, wyrzuc wszytskie przedmioty i nie waz sie do niego pisac - nie obarczaj siebie wina -pomysl ze jest tam ktos kto Cie mocno pokocha i nie wywynie ci takeigo numeru -podaj namiary na te dziundzie i tego frajera:) my ich zpałujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro się czyta takie coś. Ale chyba nie masz wyjścia. Wiem, że boli i pewnie przez jakiś czas boleć będzie. Ale dasz radę. Swoją drogą bezczelna krowa z tej laski. No ale on nie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinkka2010
TO NIE BYŁ FACET TWOJEGO ZYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
straszna szata z niego.... zobaczysz, niedługo ona znowu go kopnie w dupe i przyleci do ciebie z podkulonym ogonem.... jestem tego pewna.... tylko wtedy nie daj mu tej satysfakcji i nie wracaj do niego..... każdy chłopak to jebana świnia, wiem coś o tym..... będzie dobrze, z czasem żal sie zrobi mniejszy ale pewnie nigdy nie zniknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
szmata*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak to jest z facetami
jezeli tak postąpił, nie wart jest Twojej miłości, trafisz na kogos lepszego, miałam tak 2 razy, nie mogłam zyc po rozstaniu, wydawało mi się ze lepszego nie znajde, a tu figa, kolejny lepszy od poprzedniego zajmij się sobą, wyrzucenie rzeczy przypominających go - pomoże MYSL POZYTYWNIE - że coś lepszego czeka na Ciebie skoro tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 25
on mowi ze wie jak ja sie teraz czuje bo on tez zostal tak skrzywdzony. ta dziewczyna po roku zwiazku zostawila go bez slowa i on przez te wszystkie lata tak strasznie cierpial. i ze mu mnie szkoda(akurat!!) ale nie moze postapic inaczej bo chce ulozyc sobie z nia zycie i miec dzieci. poczulam sie nic nie warta. wczoraj przezylam najgorszy dzien w calym 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmyyy
Teraz wszyscy będą krytykować chłopaka. Prawda zachował sie egoistycznie, nie mowiac nic partnerce o byłej i z dnia an dzien opowiedzial jej o wszystkim, gdy praktycznie bylo po ptakach, nie dajac jej nawet szansy. Sam o wszystkim zadecydował, ale czy z drugiej strony nie powinno byc tak, zeby walczyc o milosc swojego zycia?... Nawet jesli ona go znow zostawi, co nie jest pewne... Rozstanie to straszna sprawa, ale tak jak wczesniej ktos napisal banalne zdanie - czas leczy rany. I znow banalne- zobaczysz ze bedzie dobrze. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
czyli jednym słowem zjebał ci całe święta..... zajebać takiego nieczułego skurwiela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
z moim facetem jestem tez 3 lata a pół roku temu po latach odezwała sie jego była. on stweirdził ze sa przyjacółmi( a przez lata zero kontaktu...) cieszył sie ze sobie o nim przypomniała pisali razem a ja robiłam sceny zazdrosci. pózniej spotkalismy sie w 3 by on mógł mnie przekonac o jej dobrych zamiarach- które ja widziałam od razu jakie były na szczescie przytyła i mój facet przestał o niej mówić. płytkie no ale poskutkowało. byłe moim zdaniem to najgorsze co moze byc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Ale Ci współczuję... Ładne Ci święta zafundował... Przykro mi strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 25
dziekuje wam wszytkim za wsparcie. jestescie kochani bo wczoraj stracilam juz wiare w ludzi. bylam tylko na przeczekanie. juz pozbylam sie wszystkich zdjec i przedmiotow, wykasowalam numer kom. nic nie zostalo. zapytalam jak on sobie wyobrazal nas jako malzenstwo( bo chcial sie ze mna ozenic i miec dziecko). odpowiedzl mi ze mozna miec zone i trzymac ukochana dziewczyne w sercu do konca zycia jednoczesnie. faceci to sku*******. wybaczcie wulgaryzmy ale nie potrafie sobie inaczej ulzyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a co do twojego juz byłego to uwerz ze ona znou go zostawi bo widocznie pare lat wstecz cos juz jej w nim nie pasowało tylko ze po latach wspomina sie tylko dobre momenty a teraz potrzebuje kogoś bo pewnie została sama. pamietaj tylko by do niego nie wracac bo nie wadrto byc z kims kto po 3 lata zostawia nas dla dawnej miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyżej 24
tak bywa, nie rozpamietaj nie uzalaj sie nad sobą, idź dalej do przodu z podniesiona głową :) moze ja tez zostawi bo uzna że to nie to i bedxzie chciał wrócic do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 25
"i dobre podejscie brawo najgorszym ciosem bedzie dla niego to, ze swietnie radzisz sobie bez niego'" tak szczerze to on ma to w d*** czy sobie radze czy nie , jest zbyt szczesliwy i zajety wlasnym szczesciem milosnym!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"odpowiedzl mi ze mozna miec zone i trzymac ukochana dziewczyne w sercu do konca zycia jednoczesnie." japyerdole, az mi sie nie chce wierzyc, ze mozna tak postapic :o co za klamca :o co ci faceci w ogole maja we lbach, ze postepuja tak glupio i lekkomyslnie nie zwazajac na drugiego czlowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
taki facet to nie facet.... sądze jaj ulkaaaaaaa.... ona go znowu kopnie w dupe i ty zrób to samo jak przyleci do ciebie.... a przyleci na pewno.... jak można być tyle czasu z kimś a tyeraz nagle tamta dziwka jest jego miłością życia.... ona też by sie mogła zastanowić, rozjebała związek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 25
"jak można być tyle czasu z kimś a tyeraz nagle tamta dzi**a jest jego miłością życia.... ona też by sie mogła zastanowić, rozj**ała związek....." jestem pewna ze ona nie wie o moim istnieniu.tak jak ja nie wiedzialam nic o niej. ona podobno uswiadomila sobie przez ten czas ze nie potrafi bez niego zyc. i stad ten powrot. teraz beda zyli dlugo i szczesliwie;/ zycie jest takie poj**** tylko dla mnie czy kazdego spotykaja takie rzeczy!!!!:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
ja jestem praktycznie ciągle sama.... a przecież nie jestem brzydka czy coś takiego.... nie ufam już po prostu ludziom..... wiem że to jest pojebane myślenie ale widocznie jestem tchórzem bo boje sie znowu zaryzykować, łatwiej jest być samemu.... mam nadzieje że sie to kiedyś zmieni.... nie tylko tobie przytrafiło sie takie okrucieństwo, nie wiem czy to cie choć troche pocieszy..... chcąc nie chcąc trzeba żyć dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 25
"nie tylko tobie przytrafiło sie takie okrucieństwo, nie wiem czy to cie choć troche pocieszy....." okrucienstwo to dobre okreslenie. trzeba byc potworem zeby tak kogos zranic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to, przez 3 lata waszego zwiazku NIGDY ci o niej nie wspomnial? nie mowil ze byl ktos taki w jego zyciu? to az niewiarygodne, wspolczuje Ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×