Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozetka

Bardzo sucha skóra- POMOCY!

Polecane posty

Witam! Odkąd zrobiło się chłoodniej moja skóra na dłoniach stała się papier ścierny. Nie pomagają żadne kremy, maści z apteki, maseczki do dłoni... Wybróbowałam juz: alantan,cos podobnego do alantanu, tez na A, krem z garniera, masc z wit A, krem z witA, krem bambino, krem babydream dla dzieci, wazelina, wosk pszczeli, maseczki z miodu, krem nivea. Podobnie dzieje mi się ze skóra twarzy. Uzywam na zmiane delikatnego żelu do mycia z lirene (różowy) i garniera 3 w 1. Jak za dlugo uzywam lirene to wyskakuje mi jakis pryszcz, jak za dlugo garniera to mam suchą skóre jak pustynia. Najczesniej robie tak, ze rano lirene a wieczorem garnier, ale i tak sucho. Żaden krem nie pomaga. Ktos ma coś sprawdzonego? Pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem.najgorzej jest jak mam ubrac córce rajstopy :ODłonie mam wysuszone ale od wewnatrz,wszystko mi sie do nich czepia :OTez wyprobowalam juz chyba wszystko i dupa :( Ooo,wiem czego jeszcze nie robiłam-nie moczylam dloni w mleku z olejem.Kiedys tak robiłam i pamietam ze pomoglo.lece po mleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rajstopy to koszmar! sama zakladam je teraz codziennie pod spodnie i ciarki normalnie przechodzą :o Ktos cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaczki wołowe pyszota
ja mam tak suchą skórę że np jak zdejmuje rajstopy z nóg to taki wręcz łupież się osadza na rajstopach, mam szorstką i suchą, również na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maść witaminowa, można kupić w każdej aptece. Jest niedroga. Jest trochę tłusta dlatego najlepiej używać jej na noc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghj b
Na mnie działa Garnier czerwony (gruba warstwa na noc, na to białe, bawełniane rękawiczki i dłonie jak marzenie). No ale widać Ty masz poważniejszy problem. Możesz więc kupic kapsułki Gala. Urywasz "ogonek" kapsułki, dajesz kroplę do kremu i smarujesz ręce (jedna kapsułka starcza na kilka razy, jest bardzo wydajna i tłusta - do użycia na noc). Są różne rodzaje, można wybrac coś dla siebie. Moje ręce lubią mydło Dove (nie są po myciu wysuszone jak po zwykłych mydłach). No i trzeba solidnie wycierać dłonie po myciu i zawsze używac kremu ( wciągu dnia jakiegoś lżejszego). I uwaga - niektore kremy paradoksalnie wysuszają ręce zamiast nawilżać. Przykład - Soraya "Miód i mleko". To chyba najgorszy krem jaki miałam :/ No i rękawiczki na noc - koniecznie! A wewnętrznie tran albo kapusłki z olejem lnianym (lub z wiesiołka). Może być też sama witamina A i E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no garnier nic nie daje ;) mozesz podeslac mi link od tych kapsulek? bo wygooglowałam ale cos nie widze tu tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×