Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarzębinka128

CIEKAWI LUDZIE !!!!!!!

Polecane posty

Kocie to raczej ona sama musiała się doprowadzić do szczytu słuchając ciebie, mnie nie ruszają takie opowieści, muszę mieć ciało obok siebie i czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrybady pomarńcze
nie ruszaja cie takie opowiesci? brak wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J...Różnie ludzie mają...To było kiedyś...Ona też tak myślała a jednak doszła. Miałem podac ciekawostkę...Ja też wolę ciało na żywo, ale Ty lubisz gonitwy króliczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec dobrze piszesz a bo ogólnie dzis nuda a napisze to słowo nudaaaa>...:) dobrze ze juz swieta sie koncza ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku nie denerwuj się nie wątpię w twój talent, lub mnie znowu 👄 Ruda masz rację gdyby była taka sytuacja to pewnie bym spróbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak pierwsze zddanie sie liczy juz nie poprawiaj i nie zdrabniaj Koteczku nie pisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie moge :( ... taki nastrój mam świateczny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ionk, powrót do codzienności... a nie szaleństwo bicia rekordów obżarstwa i picia za stołami... masakra :P masz rację, nudaa na kafe... ja układam puzzle w między czasie... chociaż wolałabym nie sama....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzle nie mam do nich cierpliwosci ... chociaz takie na scianie ładnie wyglądają a po za tym zastanawiam sie czemu tu na kafe wieczne kłótnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrybady pomarńcze
ionk bo klotnie to wy prowkujecie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jedni potrafią tylko pisać inni czynić cuda w tym przysłowiowym łóżeczku o ile już nas mnie często muzyka pobudza a nie wyznania typu Kota Pastelowego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J128...schemat myslenia który wypowiedziałaś...Nie wiesz co Ci jeszcze siedzi w środku a już wrzucasz do szufladki. Dobrze, ze skorygowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×