Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarzębinka128

CIEKAWI LUDZIE !!!!!!!

Polecane posty

o no to juz chwilkę:) my dopiero 1,5 roku:) to już pewnie gromadka "dzieciuff" jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz powoli się będę zbierał, coś sprzątnę może i pojadę po żonę a potem ten ksiądz, a Ty koleżanko co zamierzasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro do pracy masz w sylwka? może wieczorkiem gdzieś później będę a jak Ci się będzie nudziło to możesz napisać jeśli chcesz na maila w stopce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na litość boską włóż majtki na tyłek kobieto:P;) bo zaraz klaps:P:D heheh;) upitraś coś dobrego mężowi na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty wredna:D:P wiedziałem że to powiesz;) ok ja zmykam tymczasem, miłego obiadku i popołudnia życzę;) tak to jest, czasy się zmieniają, kiedyś trzeb a było rozchylić majtochy, żeby pośladki odkryć, teraz natomiast trzeba rozchulać pośladki by majtochy zobaczyć:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, a co on tak padł?;) musiałaś mu niezłą kołysankę zaśpiewać, albo nieźle wymęczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się mu śpiewać ani tym bardziej go męczyć :O On już po prostu rozpoczął sylwestra :) A co twoja połowa robi że ty tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakieś ciacho wypieka na jutro, ja się wolę usuwac z kuchni jak ona coś piecze, bo woli sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tradycyjnie zapytał o dziecko że czemu nie ma, to odpowiedziałem, że bociany w zimie nie latają, a gdy spytał jak w małżeństwie to powiedziałem, że garnki całe a nowiuśki koszuli też nie podarte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że się chociaż ubrałas;) u Ciebie też tak wiało dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam się ubrać bo był listonosz :D U mnie też zimno choć dziś krótko byłam na dworze a jutro niestety do pracy i znowu 5 rano 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, cos się posypało chwilowo, ale chyba już ok jest. Pomagałem żonie ciacho z blachy wyjąć bo coś się przykleiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzębinka ma Cię! to Ty sobie nowy temacik załozyłas i nic mi nie powiedziałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×