Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarzębinka128

CIEKAWI LUDZIE !!!!!!!

Polecane posty

a jakie plany na sylwka macie dziewczyny? spędzony kameralnie czy jakieś szaleństwo na balu do białego rana?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzębinka ...kusisz mnie znów;)... posiedzę troszkę z Wami... nie bójcie się... Adam ... ja po mrozie nie latam ;) jedynie po kafeterii... na swój topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol, to w sumie nie jest najgorsza perspektywa;) Koli, to dobrze, że nie latasz;) Ja to też jeszcze nie wiem, wszystko zalezy od uprzejmości zimy czy będzie się w stanie dojechac wszedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli ja tam nie wnikam jakie imię męskie jest obiektem Twoich przemyśleń i westchnień;):P żartuję:) ja nigdy nie planuje bo mnie i tak się nie sprawdzi nic, więc jakoś tam będzie, ale nie do końca wiem jeszcze jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzębinka, a może byłaś, tylko po prostu impreza była tak dobra, że jej nie pamiętasz?:P ja ubiegłorocznego sylwka to spędziłem do 23 w pracy i jak wróciłem to padłem spac bo już mi się nic nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli, oj bo my faceci jesteśmy tylko facetami;) No mam nadzieję, że do szpitala się nie wybierasz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze popularna dosyć jest impreza w lokalu NOT na sylwestra (Nocne Oglądanie Telewizji);) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzębinka to gdzie Ty bys była, że kolana pościernae?;) na pielgrzymce?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wujek Cesio?:( ech te posotałości ze świąt;( :P żartuję Trzymaj się koleżanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli bo pisałaś o białej sali i tak mi się skojarzyło;) no mam nadzieję, że długo się tam nie pojawisz w "takiej" sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli jak mawiał Shrek z dwojga złego to lepiej tą stroną:P heheh;) żartuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to chyba sam nie przepadam za takimi hucznymi imprezami, więc nie będę zbytnio zasmucony jeśli bym miał go w domku spędzic, czy w łóżku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ciekawa ... czy tak samemu jest dobrze... nie będę tego rozwijać dalej... za duzo byście wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli, no ja nie napisałem, że sam będę spędzał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×