Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarzębinka128

CIEKAWI LUDZIE !!!!!!!

Polecane posty

tak sama sie prysznicowałaś?:P jutro leniuchujemy jeszcze;) ja też juz umyty i tu i tam:P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Ty byś robiła w tej wannie, zasnęła i wino zbiła lub wylała:P;) ja to zwykle przysypiam w wanie trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy świecach trochę kiepskie światło;) a po winie literki się rozmywają:P my mamy troszkę małą:( czasami w dwie osoby cięzko się zmieścić, trzeba się dobrze"składać";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przypuszczam umiecie się złożyć :D Ja raczej wolę prysznic a wannę też mam małą mam nadzieję że to się niedługo zmieni i wtedy sobie odbiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z raz na jakiś czas jakoś się poskładamy jak sardynki w puszce;) a Ty nie próbujesz się składac z mężem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też:( może juz nas spac wyganiają z kafe bo zdominowaliśmy temat;) aż dziw, że jeszcze nikt nie pisze by nie zaśmiecać i pogadać sobie np na gg zamiast tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie:) a Twój mąż nie wnika czemu jeszcze nie w łóżku przy nim?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dziubek zasnął obok mnie i niedawno się przeniosła do sypialni i śpi smacznie:) ogląda bo jakieś erotyki zaczynają lecieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie czyta. Ale jeszcze trochę i pójdę się przytule, bo już pewnie nagrzała niexle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz:) a dzisiaj on grzeje czy Ty;) a Ty już w piżamce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś bez kawki nauczyłem się żyć;) nie wiem jeszcze na którą na mszę pójdziemy:) no to jak zimne łóżko to weź cieplejszą piżamkę i majtochy:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz tego męza spod telewizora, może dzisiaj go trochę wykorzystasz tak w nowym roku:P;) mam nadzieję, że coś fajnego Ci się przyśni, bo mnie todzisiaj się śniło, że Janek Kos z 4 pancernych przyjechał czołgiem do mnie i mi szarika dał na przechowanie, kurde ale sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×