Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalianikos

TANIE WESELE- JAK NAJBARDZIEJ MOŻLIWE

Polecane posty

Gość no i znowu reklama jak złoto
i to prymitywna jak licho... laska, spasuj, szkodzisz sobie tym spamem, zamiast promować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mis ie płąkać che jak to czytam!@ TAKIE DURNOTY OPOWIADACIE!!!! najlepiej jest się rpzyciepić o słownik ortograficzny! bo ktoś zrobił literówke czy mały bła - jak tacy mądrzy jestescie to piszcie sami bez błędów (ort, styl, gram.) a wracając do tematu - moje wesele odbedzie się w tym roku - i to tylko pod warunkiem, ze bedą na niego pieniądze! bo rodzice nas... olali! Więc do kościoła pójdziemy bo chcemy a wesele (zeby rodzina wlozyla 50zł do koperty i skrytykowała?) no ale - trzeba... więc jesli się zmieścimy w 15000 to robimy! i to mozliwe! sala OSP, kucharki, kelnerzy, 2 swinki do uboju, sukienka na allegro a potem lece z nia do krawcowej zeby mi dopasowała, garnitur za 500zł, wodka 3000, dj 1000, fotograf - maxmodels (robi dobre zdjecia i w zamian za udostepnienei i swoja reklame przychodzi za darmo)! i dobra - krytykujcie mnie! ale biore pod uwage ze zwroci mi sie moze 10000 - to jeszcze tą 5 moge wydac! a wiecej nie - bo wolę sobie mieszkanie wykończyć niz patrzeć jak z niesmakiem jedna ciotka z wojkiem, ktorych nie widzialam kilka lat sie bawią i krytykują! Nikt nie bedzie sie zachwycał tym co jest na sali!!!! Poza tym! dzień slubu to KOŚCIOŁ, albo CEREMONIA w urzedzie a nie impreza, na ktorej i tak sie nie pobawisz - bo trzeba trzymać fason! i mozecie teraz psy na mnie wieszać ale prawda jest taka, ze jak robisz wesele samemu to miej w tym troche rozsądku! bo nie sztuka jest wydac 40000 na 2 dni - bo ktos sobie wymysli drink bar (goscie beda mieszac alko i bedzie chlew), jakies gorace czekolady, torty 10 pietrowe i suknie za 5 tysiecy z pseudoswarowskim, ktra juz na nastepny dzien bedzie wygladac jak szmata... pozdrawiam wszystkie zakompleksione Panny Młode dla ktorych wazniejsze jest to, ze na stole bedzie tatar z lososia i kawior niz to, ze wychodzą za mąż i liczy się BOGACTWO UCZUC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjusta
A ja na ślub na 63 osoby wraz z nowa suknią, fotografem, kamerzystą dj , skrzypkiem , organistą, opłatą za ślub w katedrze , zabytkowym samochodem retro, pięknym bukietem i dekoracją kościoła ( sama kupowałam materiały i kwiaty - dekorację ubrała w dzień ślubu moja kuzynka ) wesele retro w stylowym pałacu koszty od 180-220 zł za osobę, wynajęcie busa dla transportu gości - w zależności od menu 3 maja 2014 roku wydaliśmy 18 tys . A i tak poszaleliśmy myślę że mogliśmy się zmieścić w granicach 14-15 tys . ( zabraliśmy droższe menie, kupiłam nową suknię zamiast używanej, mąż zamówił nowy frak, wynajem drogiego auta, duży wybór alkoholi tp ). A ślub i wesele naprawdę na najwyższym poziomie bo nie liczy się za ile tylko trzeba kombinować aby z tanie wyglądało na drogie. A na czym zaoszczędziliśmy? Jak ktoś planuje ślub w Poznaniu i w okolicach to mogę się podzielić informacją jak zorganizować ślub mając ograniczony budżet . Jak chcesz wiedzieć jak napisz jfresko@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
63 osoby na weselu 18 tys wesele na wysokim poziomie w Pałacu- możliwe jak chcesz dowiedzieć jak nap isz do mnie j fresko @ vp .pl a jak chcesz to ja tobie pomogę zorganizować wesele kompleksowo wraz z doborem kolorystyki , wraz z wizażem , doradzam także jako stylistka dobór kreacji na tego typu okazje jfresko @ vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac jak takie wesele no tak 888 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjMnich
Organizujemy tanie wesela i uroczystości na terenie Warszawy i bliskich okolic. Przykładowe ceny: - Sala od 80 zł/os. - DJ do 600 zł. - Fotograf od 800 zł. - Kamera od 600 zł. - Samochód od 300 zł. - Animatorzy od 100 zł Nasze ceny wynikają z ponad 10 letniej współpracy z salami, fotografami itd. 690 211 026 na hasło kafeteria - rabat !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_N
Witam :) Polecam bardzo skorzystać z ofert j fresko @vp.pl ! Nie zaszkodzi napisać a można na prawdę ciekawych rzeczy się dowiedzieć jak zrobić super wesele a nie przepłacić!! Ja napisałam i byłam pozytywnie zaskoczona odpowiedzią ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba wcale dużo pieniędzy, żeby jakaś uroczystość była wyjątkowa. Po prostu trzeba trochę pomyśleć i już... Można zaoszczędzić na różnych rzeczach, a pieniądze przeznaczyć na to, na czym trudno oszczędzić. Polecam FB Wyjątkowy Dzień - tam jest dużo ciekawych rad. https://www.facebook.com/pages/Wyjątkowy-Dzień/924815807582077?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze i najtańsze wesela wychodzą w remizach niestety…. Ale za sale nie trzeba niewiadomo ile płacić kucharkę się zamawia + jakieś kelnerki z pobliskiej szkoły gastronomicznej. My na swoje wesele właśnie tak zrobiliśmy . Moja siostra chodzi do zs gastronomicznej i jest tam profil kelnerski i poprosiłam pare dziewczyn za pare złoty. Napoje i tp kupiliśmy w hurtowni, owoce i warzywa na giełdzie a miesa i wędliny tu http://czachorowskamasarnia.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×