Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

pupa po antybiotyku

Polecane posty

Mam pytanie do mam , które miały podobny problem. Moja córcia ( 20 miesięcy) miesiąc temu pzreszła grypę żołądkową , nie wiem do konca czy był to rota wirus czy nie bo nie robiłyśmy badań ale lekarka mówiłaże raczej rota, nie ważne.....grunt,że pod koniec choroby w okolicach pieluszkowych powstała dziwna wysypka , ostra, nie do zwalczenia zwykłymi maściami, kremami. Po wielu próbach trafiłyśmy z lekarką na pimafucort i pomogło...Lekarka poweidziała ze często się tak dzieje po "kwaśnych kupach" przy wirusach....OK - wyleczyłyśmy... Ale po 3 tygodniach mała złapała mi kolejną chorobę, tym razem anginę ropna...to też bez antybiotyku sie tym razem nie obyło ( pierwszy w życiu) .. Lekarka upzredziła,że pzry wyjałowieniu organizmu , problem może powrócić.....no ale to co ja zobaczyłam rano po 2 dniu brania antybiotyku zwaliło mnie z nóg.....masakra , wyglada jak oparzenie jest grube jak bliznowiec, aly "rowek' pupy i wargi.... Mam dalej smarować pimafukortem, to też tak robię, ale poprawy jakiejś znacznej nie widzę. Prosze mamy , które miały podobny problem i sobie poradziły o rady i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie napisałam,że jest to zmiana grzybicza, no ale świadczy już o tym sama maść pimafucort skoro pomaga .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dobrze by bylo do tego antybiotyku właczyc nystatyne? i clotrimazolum na pipcie??? Kurcze moje tez ma grzybki TAM po antybiotyku i lekarka nam zapisala taka robiona masc tylko nie wiem jak sie nazywa bo nie umialam odczytac z recepty :-( wiem ze w skladzie jest kwas borny a masc okropnie cuchnie ale jest skuteczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedź , chyba się pzrejadę jeszcze raz do przychodni, może pzrepisze ten clotrimazol....niby dziś kończymy antybiotyk ale nie wiadomo jak długo będzie to jeszcze drażniło skórę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clotrimazolum w masci jest bez recepty :-) a bedzie ja podraznialo dopoki bedzie wysikiwala antybiotyk czyli mysle ze jakies dwa dni po skonczeniu antybiotyku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×