Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pigi

Sciąganie klątwy, odwracanie złego losu

Polecane posty

Napiszę w skrócie, prawie cale dorosłe moje Zycie to pasmo porazek. Nic mi się nie układa jak już odnosiłam jakies sukcesy to było to ciezka pracą i długą drogą. Nic nie szło mi jak spłatka od ręki. Moi faceci to „ co jeden to lepszy dlatego przestałam już od 4 lat interesowac się płocią przeciwną. Wychowuję samotnie dziecko a ojciec dziecka wykańcza mnie psychicznie aktualnie nie pracuje bo nie przdłuzyli mi umowy już w kolejnej placowce co właściwie nawet mnie nie zaskoczylo ;/ co jeszcze? Przez cala ciaze wymiotowałam przez cale 9 miesiecy dzien w dzien nawet lekarze nie wiedzieli jak mi pomoc po porodzie chociaz dzieciaczek ma 5 lat ciagle nie mogę na siebie patrzec znajomi mowia mi ze wygladam normalnie , wróciłam do swojej wagi ale i tak nie mogę szczerze mówiąc nie patrze w lustro bo czuje się jak gowno ;( i to dosłownie ! Opowiedziałam to ostatnio zaprzyjaźnionej „babci z sąsiedztwa. Wysłuchała mnie po czym powiedziala ze wyglada jej na to ze ktos zucil na mnie klatwe & zły urok. Początkowo myślałam ze babcia mowi głupoty na stare lata ale z drugiej strony Jak sprawdzic czy faktycznie jestem pod wpływem zlego uroku i NAJWAŻNIEJSZE jak go zdjąć czy ktos wie, ma jakies namiary na jakas wróżkę bio-energoterapeutke ?? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfcvxcvxc
kobieto przesadzasz,inni maja wieksze problemy,ja jestem sama z 3 dzieci,czeka nas w nastepnym tygodniu bruk,nie moge nigdzie wynajac mieszkania,jest mi tez ciezko,ale ja sie nie ogladam na innych,sama nas utrzymuje,co tez mam powiedziec ze ktos klatwe na mnie rzucil,bo zawsze mialam pod gorke,wydaje mi sie ze slaba psychicznie jestes i dlatego szukasz kogos lub czegos zeby zrzucic winne,wez sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picie naparu z ziela ostrożenia działa odtruwająco, wzmacniająco i oczyszczająco na organizm. A jeszcze przepis na kąpiel oczyszczającą złą energię: Przygotuj kąpiel z dodatkiem wywaru z czarciego żebra (5 łyżek ziół zalać 2 szklankami wrzątku, parzyć przez ok. 10 minut, potem przecedzić przez gęste sito do wanny) i dodatkiem garści soli. Kąpiel powinna być dosyć ciepła, ale należy uważać, żeby nie zasłabnąć.... więc nie za gorąca. Zapal białą świecę, przez kilka minut w ciszy przeanalizuj wszelkie wydarzenia z Twojego życia. Wyobraź sobie jak bledną problemy, rozmywają się i znikają. Wejdź do wanny i zmyj z Siebie wszystkie problemy, które Ci ciąża, zamknij na chwilkę oczy i wyobraź sobie, jak wszystko to co złe przenika do wody, odkleja się od Ciebie... Zrelaksuj się... Wyciągnij korek z wanny i wyobraź sobie, że problemy wraz z wodą odpływają otchłań. Zrób sobie chłodny prysznic. Świecy pozwól wypalić się do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegegw
czuje sie jak wrak czlowieka od poczatku przej**ane miałam ojca alkoholika-agresywnego, bijacego mam 23 lata i jestem tak nietowarzyska, tak zalekniona i tak samotna ze az sie sama temu dziwie miałam chłopaka -okazał sie byc pijakiem;/ i gdy mnie zaczał szarpac odeszlam potem rok czasu nekał mnie grozbami, szantazami prawie nigdzie nie wychodziłam ze strachuu potem ucichlo jem kompulsywnie-gdy sie zestresuje laduje w siebie tony jedzenia , bezmyslnie nie czujac głodu, mam problemy z nadwaga co dalej gdy juz pewnego dnia moje zycie nabralo sensu i mialam wyjechac na studia poznac nowych ludzi bo straasznie aspołeczna byłam przez te wszystkie lata nie ufam ludziom boje sie ich to okazalo sie ze zachorowałam przewlekle i musiałam zrezygnowac z dalekich studiów i samodzielnego mieszkania bo potrzebuje pomocy matki, to przewlekła i dosc powazna choroba po prostu nic tylko....:/ to tez moze byc klatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam podobnie jak juz cos zaczynalo sie ukladac zawsze cos "wychodzilo" i moje plany i marzenenia legly w gruzach mam podobna sytuację jak chcesz daj mi jakis namiar na siebie popiszemy :( moze bedzie nam łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYtexx
Witam wszystkich. Zajmuje się rzucaniem i zdejmowaniem klątw oraz uroków. Zainteresowanych proszę o to aby w pierwszym e-mailu opisać przypadek jakim miałbym się zająć. Zajmuję się klątwami od kilku lat, mam spore doświadczenie. Pisać na poniższy e-mail. tytexx@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.Zakamarek
Witam, nazywam się Marcin Zakamarek i z chęcią pomogę w sprawach związanych z klątwą czy urokiem. Tematami ezoterycznymi zajmuję się od 1987 roku, pobieram za to opłatę 100zł, cena zmienia się tylko w trudnych przypadkach, wtedy jest to 150zł. Oprócz klątw i uroków stawiam również Tarota oraz sprawdzam horoskopy, cena za taką usługę to 50zł. Jeżeli jedna osoba napiszę o klątwie/uroku grupowym (działa na wiele osób) to cena pozostanie taka jaka jest. Jeżeli ktoś nie ma wystarczających środków, to mogę przyjąć przedpłatę (połowa przed, połowa po jakimś okresie). Gdy zaczynałem pomagać ludziom, robiłem to za darmo, jednak w dzisiejszych czasach tyle ludzi potrzebuje pomocy, że muszę jakoś ograniczyć to grono, właśnie przez koszty. Ty lub ktoś z twoich znajomych potrzebuję pomocy, śmiało pisz na ten e-mail : m.zakamarek@gmail.com Pozdrawiam Marcin Zakamarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.Zakamarek
Witam, nazywam się Marcin Zakamarek i z chęcią pomogę w sprawach związanych z klątwą czy urokiem. Tematami ezoterycznymi zajmuję się od 1987 roku, pobieram za to opłatę 100zł, cena zmienia się tylko w trudnych przypadkach, wtedy jest to 150zł. Oprócz klątw i uroków stawiam również Tarota oraz sprawdzam horoskopy, cena za taką usługę to 50zł. Jeżeli jedna osoba napiszę o klątwie/uroku grupowym (działa na wiele osób) to cena pozostanie taka jaka jest. Jeżeli ktoś nie ma wystarczających środków, to mogę przyjąć przedpłatę (połowa przed, połowa po jakimś okresie). Gdy zaczynałem pomagać ludziom, robiłem to za darmo, jednak w dzisiejszych czasach tyle ludzi potrzebuje pomocy, że muszę jakoś ograniczyć to grono, właśnie przez koszty. Ty lub ktoś z twoich znajomych potrzebuję pomocy, śmiało pisz na ten e-mail : m.zakamarek@gmail.com Pozdrawiam Marcin Zakamarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w jednym podobnym temacie podałam swój blog, ale podam również tutaj. A klątwy i uroki NIESTETY to nie zabobony. Zapraszam na mój blog: www.arabellaa8.blog.pl, jest tam trochę informacji o klątwach i atakach energetycznych. A "to co od siebie dajesz, wraca do ciebie pomnożone" i jest to Prawo Wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilam ten ostrozren gorzej sie po nim czulam,sproboje kapieli.trzeba samemu jakos sobie radzic.ja uzywam sol dziurawiec czosnek. dziurawiec wspanile koi nerwy polecam do picia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiaraaaaaa
pierdoły to są jak ktoś mówi ze coś od siebie dajesz to wraca pomnożone... cały czas byłam dla innych, pomagałam, dzieliłam się, nawet ostatnio oddawałam ostatnie pieniądze dla potrzebujących. Teraz już NIC mi nie zostało, zaczęłam sprzedawać różne rzeczy na Allu, i tutaj nawet też klapa. Na pryzkład tego typu maszyny do szycia co moja schodziły za około 200 a mnie się udało sprzedać za 80 i tak ze wszystkim. Nie mogę sprzedać swojego rękodzieła za psie pieniądze nawet... inne idą tylko moje nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzieńka79
Moje życie to było jedno pasmo udręk aż odkryłam tą modlitwę do odmawiania codziennie przez rok, nazywa się ona 15 modlitw świętej Brygidy. Myślę że to ona odmieniła moje życie. Dziś mam fajną, dobrze płatną pracę, jestem zdrowa, mam cudownego narzeczonego i mieszkanie z widokiem na Sycylię. Oczywiście problemy też są ale nie ma porównania do tego co było wcześniej. Ja myślę że to ON, Ten na górze tak mi życie do góry nogami przewrócił i za to mu dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rety.....
Z tymi klątwami to prawda, kiedyś pomagał urok odczyniany za pomocą jajka. Opis na pewno znajdziesz w necie, podobno najmocniej może przeklnąć własna matka...najczęściej nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy modlitwa do jezusa a jajko sprawy nie rozwiązuje bo to jest magia podszyta katolicyzmem modlitwa uwolnieniahttp://tiny.pl/hsp2w a tutaj cały cykl konferencji jak uwolnic sie od lekówhttp://tiny.pl/hs19g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiii
a ja puszczam klatwe na ten topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja błogosławie ten topik w imię ojca i syna duch św

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ani picie czarciego żebra nie pomogło, ani kąpiele, ani jajo, nic. Nawet stare cyganki mnie omijają, tzn. jak podchodzą z chęcią powróżenia, przypatrzą się i odchodzą, mówiąc, że wokoło mnie jest samo zło. Ja nigdy nikomu nic złego nie zrobiłam, niczego złego nie powiedziałam, nie złorzeczyłam, nie zazdrościłam, a moje życie to dla mnie udręka i pasmo nieszczęść, wszystko się wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś zna może jakąś dobrą i skuteczną osobę która by skutecznie umiała rzucić urok ? Bardzo mi potrzebna jest taka osoba i która nie zdziera kasy że niby to pomaga a nic z tego.... zostawiam mój mail - aneta@virtualo.pl Gdyby ktoś był łaskawy i mi odpisał na niego z odpowiedzią będę wdzięczna, bo tutaj mogę nie zajrzeć za często, a na maila zawsze:) Pzdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, żadne wróżki! Księża mogą ściągać klątwy, nie wplątuj się w żadne wróżkarstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poui
Wierzyła baba w gusła aż jej doopa uschła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXI wiek, satelity, sieci neuronowe, nanorurki, wielki zderzacz hadronów, dotykowe ekrany, samoloty, grafen... a tu w europejskim kraju o klątwach piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie XXI wiek a wy wierzycie w astrologie i gusła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 22.32.Ha ha księżą mogą ściągać klątwy!Bo padnę ze śmiechu.Kieckowi szamani niczym się nie różnią od wróżbitów po za tym że są drodzy w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wieś księdza wypędzi to i nie będzie nędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierząca w Pana
Do Pigi. Powinnaś koniecznie iść do kościoła wyspowiadać się i dużo się modlić a najlepiej poszukaj w internecie modlitwy uwalniającej od zła wszelkiego no i tak popracować z tymi modlitwami kazdego dnia i wierzyć że Pan Bóg czuwa i słucha tylko trzeba wiary a jeśli przez długi czas nic się nie zmieni to egzorcyzmy-tego nie powinnaś się bać bo kiedy się modlisz zło aż się trzęsie ze strachu przed Panem.Bóg z tobą ps.Archanioł Michał odcina wszelkie zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Modlitwa jest najważniejsza i bliskość Bogu. Odmów Nowennę Pompejańską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×