Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rambambam

Czy ktoś wie coś o firmie Niezależny Operator Międzystrefowy czyli NOM?

Polecane posty

Gość gość
Tak to firma zerujaca na biednych ludziach Posluguje się danymi osobowymi konsumentow bez ich wiedzy. Podsuwaja umowy zamiast odmowy odbioru.i z tego zyja ich pracownicy.W szczęściu i zdrowiu. Moja babcia została oszukana zwrocilismy się o pomoc doCentrum Informacji Konsumenckich w Warszawie i okazało się ze nie była jedyna. Tam zlozylisny skarge. Dzwoniac przedtawiaja się niewyraźnie by niec zludzenie ze to nasz operatorTP.A potem umowa podpiski i placz i plac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEZALEZNY OPERATOR MIEDZSTREFOWY nie ma co dyskutować jeżeli sa oszukani to znaczy ze jest oszustem. Wykosil i naciagnal nowych Abonentow TP SATym Razem w Kujawsko-pomorskim.. Kto udostepnia im dane osobowe? Czy nasze dane same trafiają do nieuczciwego operatora.? Czy Nikt nie może ukrucic tego procederu.? Centrum Informacji Konsumenckich nie radzi sobie, tylu jest oszukanych!Kto podaje zastrzeżone nr telefomow? Gdzie ochrona danych osobowych.Na podstawie rozmowy telefonicznej bez podawania danych Kurier przywozi umowę i to jest czary-mary.Z uśmiechem na twarzy mowi to jest odmowa odbioru pani tylko podpisze -. to jest dopiero uczciwość. Nie zostawia umowy. Niedaje sznsy na odmowe takiej złodziejskiej umowy! To jest uczciwość Przedstawicieli NOM Podsuwa umowę gdy mowi się trzy razy NIE CHCE TEJ UMOWY.Umiem czytac , pisać ,liczyc i każdy Polak to potrafi a NOM potrafi stosować oszukańcze metody zawierania umow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli dzwoni opertor TP SA i mowi ze jesteś oszukany przez NOM to bierz umowę i szybko sprawdz co NOM jej posunal . jest bardzo wiele przypadkow oszustw tego operatora. Zglos sprawę do CIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli TP SA mowi ze jest to ozsustwo to jest to oszustwo.twoja babacia nie jest jedyna oszukana osoba. Bierz umowę Babcie i idz to sprawdz.NOM oszukaje klanie i podsuwa umowy do podpisu nieuczciwie i obys nie miał klopotow bo się od NOM strasznie trudno uwolnić. NOM znow naciąga staruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam kłopoty. Kurier NOM. Oszukal mnie nawet umowy nie zostawil , po przeszlo miesiącu nachalnie wydzwaniali, nawet nie wiedziałam ze zamiast odmowy umowy Kurier podsunal mi umowę usługi. Przyslali kopie umowy listem zwykłym i straszyli sadem.Dzwonili rano i popołudniu naciskając ze umowa jest wazna. na razie przestali dzwonic.sprawe zglosila.do Centrum informacji Konsumenckiej.Oszustwo, ewidentne oszustwo.Ale napierają dalej nie odpuszczają. Uwazaj.To nie sa dobrzy ludzie to oszuści.NOM Oszukuje jak tylko może nie przebiera w srodkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZŁODZIEJSKA FIRMA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nikt się tymi złodziejami nie zainteresuje?bezprawnie rozwiązują umowy i okłamują że są normalna firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam z nimi problem.Od jakiegoś czasu dzwonili a ja odkładałam słuchawkę.W ubiegłym tygodniu znów to samo,ale problem bo jak podniosłam,a później odłożyłam słuchawkę to nie rozłaczało tylko jakiś komunikat dalej trwał .musiałam zadzwonić chwilę po telefonie od NOM,zaczęłam stukać numer a tu komunikat;dziękujemy umowę wyślemy.ZAdnych danych osobowych znikim nie rozmawiałam nie potwierdzałam zainteresowania ofertą nie podawałam peselu i co dziś pojawił się kurier w czasie gdy mnie nie było w domu i wymesił podpisanie czegoś na mojej córce-ta tła,że ni ma mamy i nie może podpisać,a ten że to jakiś aneks do umowy z tp i młoda podpisała.Jak wróciłam to mnie krew zalała,na ich infolinii na pytanie skąd mają mój pesel to oni mi nie mogą powiedzieć i takie pierdzielenie-na to że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego i nigdy nie byłam zainteresowana ich ofertą-to proszę wysłać odstąpienie od umowy,ale ja żadnej umowy nawet telefonicznej nie zawierałam.I co .wypaliłam że są bandą oszustów i właśnie gościa nagrywam więc on na to że nie życzy sobie nagrywania i rozłączył się,Pismo już wysłane ''za zwrotnym potwierdzeniem odbioru'' i umilę im życie jak się da,bekną za fałszowanie umów-wszystkie możliwe instytucje dowiedzą się o tym przekręcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były Konsultant NOM
Pracowałem w tej firmie jako konsultant ds. sprzedaży przez telefon. Sprawa wygląda tak, że na szkoleniach miałem ewidentnie powiedziane, że mamy przedstawiać się jako NOM i nie robić czegoś takiego, że podajemy się jako Telekomunikacja Polska. Dosyć dużo telemarketerów kiedy wpadają w depresję, że nie potrafią zachęcić kogoś do podpisania umowy "rzetelnie", to zaczynają mieszać NOM z TP S.A co za tym idzie ludzie czują się oszukani. Ja osobiście miło żegnałem się z osobami, które po prostu odmawiały - bo nie ma co wiercić dziury w brzuchu, bo jak ktoś się uprze, to nie podpisze. Ja osobiście miałem mało spotkań umówionych, ale były to spotkania pewne, czyli klient wiedział z kim się zobaczy, z jakiej firmy jest przedstawiciel oraz ile będzie płacił, za co i kiedy. Nie można nazwać firmy za oszustwo, tylko telemarketerów, którzy za wszelką cenę próbują "zarobić" na niewiedzy, braku spostrzeżenia klienta. Dodatkowo pracowałem i w Telekomunikacji Polskiej oraz NOM(Niezależny Operator Strefowy) i osobiście powiem, że NOM ma lepsze propozycje telefonu stacjonarnego. Przede wszystkim tańsze abonamenty z ciekawymi dodatkami(minuty na tel. stacjonarne bądź komórkowe). Tak więc nie osądzać firmy, tylko po prostu ludzi zatrudnionych tam(telemarketerów), którzy są niekompetentni. Pozdrawiam, były Konsultant NOM/Telekomunikacji Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w tej firmie od 2010r. i jestem bardzo zadowolona,mniejszy abonament, nie oszukują tak jak w TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy rok 2014 [czytam wypowiedzi w temacie z 2010], nic się nie zmieniło poza tym ze teraz firma podaje ze jest z Orange. Również wykorzystano moją babcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Praciwał ktoś? Albo chce zaczáć? Nie polecam i odradzam. Mówię to z własnej autopsji. Trzeba dzwonić sto razy do tych samych klientów aby wcisnáć im tańszy o 50gr abonament i wcale niekorzystny. Trzeba kłamać ludzi że współpracujemy z Orange tylko po to aby przeszli na "niby tańszy abonament" z NOM. A to zupełnie inna firma. Zgłoś gość wczoraj Co do zarobków to akurat jak ja pracowałam to nie było podstawy tylko prowizje teraz nie wiem jak tam jest. Zarobiłam raz 500zł na ręke przez cały miesiàc a innym razem 50zł i co ciekawe po przepracowanym miesiácu nie dostałam wyrobionej wypłaty tylko na drugi miesiác dopiero! To nie była moja wina że nie umiałam wciskać ludziom kitu i dlatego zarabiałam tak mało tylko musieliśmy dzwonić w kółko do tych samych ludzi co tydzień! I wciskać im ten szajs! Zgłoś gość wczoraj Na stanowisku pracy miałam swojá kartkę aby tam sobie zapisywać różne rzeczy, swój długopis i ich śmieszny stary telefon do dzwonienia! Zero komputerów, słuchawek! Tylko telefon sprzed wojny! Beznadzieja a doświadczenie bezcenne Zgłoś gość wczoraj Sorry za błędy Zgłoś Odpowiedz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejna firma !!! ludzie z daleka od NOM !!! Nie podpisujcie z tą koniczyną żadnych umów !!! ta koniczyna to pech !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie o pracy u nich !! gowork.pl/opinie_czytaj,781347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×