Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mydestinationnn

Dekoloryzacja. Jeśli któraś z Was to robiła proszę wejdźcie.

Polecane posty

Otóż mam włosy koloru ciemny brąz, prawie czarny. Farbuje sie na ten kolor od około 2 lat ale dłużej nie chce. Chciałabym powrócić do swojego naturalnego ciemnego blondu. Mam włosy za łopatki i są zdrowe gdyż bardzo o nie dbam. Mam pytanie otóż ile kosztuje cena takiego zabiegu na moje włosy i czy bardzo on niszczy włosy i czy wystarczy mi jeden zabieg żeby dojsć do docelowego koloru? Sama nie będę tego robić wole pójść do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem,że czujesz się
ja miałam dekoloryzację po nieudanym farbowaniu.Zabieg mocno niszczy włosy i jest nnieprzyjemny - mnie parzyło w głowę. Ogólnie włosy przetrwały, nie odpadły mina połiwie długości itp itd ale Tobiw radzę iść do DOBREJ fryzjerki i rozjaśniać je normalniedelikatnie i stopniowo. Włosy dekoloryzowane są takie..puste kolorystycznie-naprawdę nie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem,że czujesz się
Na Twoim miejscu próbowałabym z pasemkami- ale jak mówię u dobrej fryzjerki, która nie zchrzani się włosów.Ze Śląska jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem,że czujesz się
Oczywiście moja sytuacja była inna. Mam blond włosy(więc już trochę zniszczone były) poszłam na balejaż no i fryzjerka mi go zepsuła. Pobiegłam więc na dekoloryzację. Po dekoloryzacji konieczne jest też położenie farby , więc skórę głowy miałam wręcz poparzoną od tych zabiegów. Ty zabiegówbędziesz mieć mniej, ale wydaje mi się,że mądry fryzjer doradzi Ci najlepszą metodę.Ja dekoloryzowałam w salonach hair coif- taki luksus chyba ok 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kumpel jest fryzjerem. wszystko wyglada tak: ok.150 zl (jak na twoje wlosy), sciaganie koloru nie niszczy wlosow tak jak rozjasniacz, ale troszke wlosy dostana w d... za pierwszym razem spokojnie moze sie udac, w dodatku ze chcesz ciemy blond. fryzjer z toba wybierze odpowiedni kolor, jaki zostanie nalozony, tak zeby byl jak najbardziej zblizony do naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam robioną dekoloryzacje
Ja miałam robioną dekoloryzację u profesjonalnej fryzjerki. Moje włosy są gęste, długość do łopatek i zapłaciłam 180 zł, za dekoloryzację oraz farbowanie na ciepły blond i mam teraz piękny kolor, a moje włosy wcale nie są zniszczone, są piękne i gładkie :) Co prawda dbam o nie, przy każdym myciu używam odżywki itp oraz jedwabiu, ale robiłam to od zawsze i teraz moja pielęgnacja się nie zmieniła:) a włosy sie nie zniszczyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem b. zadowolona
co wy chrzanicie!!! mialam dekoloryzacje z ciemnego brazu na ciemny blond i wlosy w ogole sie nie zniszczyly! nie rozuemiem jak mozna zachecac do robienia pasemek-to dopiero niszczy wlosy!! ja zaplaciłam za dekoloryzacje+ ponowne farbowanie 150 zł poleecam ci dekoloryzacje i nie daj sie namowic na zadne pasemka....pasemka robi sie rozjasniaczem a do dekooryzacji jest wykorzystuywany specjalny płym ktory nie niszczy wlosow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem b. zadowolona
ja mialam robiona dekoloryzacje kosmetykiem firmy goldweel- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×