Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Płakać mi się chce...

Żaden facet mnie nie chce...

Polecane posty

Wydaje mi się że nie byłam zaborcza, miałam tez swoich znajomych, on swoich. No i wspólnych tez mieliśmy. Zainteresowania i hobby tez mam. Nie jestem dziewica i kiedy trzeba było ubieralam się sexy. Już nie wiem co mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, tą poprzednia wypowiedź nie pisałam ja tylko mój głupkowaty brat. Zakradł się do pokoju jak mnie nie było i napisał to niby w imieniu tej dziewczyny. Do płakać mi się chce...- przepraszam za brata. A jeśli chodzi o tych facetów to naprawde nie byli ciebie warci, najlepiej dać sobie z nimi spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaMA - ja to "odpowiednio przeanalizowalem" ... i przeciez nie masz za co przepraszac!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za co przepraszać. Bo tu dziewczyna ma prawdziwy problem a ktoś będzie sobie jaja robił. Głupio się czuje teraz przez niego. Tak to jest jak się ma młodszego brata, same problemy. To będzie nauczka dla mnie... Dobrze że nie nawyzywał tej dziewczyny albo coś... Zamorduje go...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demaskator oralny :)
na maksa autorka tego tematu to ty a z bratem to ściema bo zapomniałaś że jesteś zalogowana ;) i napisałaś odpowiedz przyznaj się bądz mężczyzną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 lat i nigdy
nie mialem dziewczyny , mmo ze najgorzej nie wyladam...... samotnosc nie jest taka zla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demaskator oralny :)
a nie przyznawaj się..:p ja i tak wiem swoje ale czemu nie chcesz mi przyjemności sprawić? :p a ty DeMorai już się tak nie podlizuj namaksanapalonej i tak leci na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ NaMA a w jaki sposob mozna zasluzyc ... na sprawianie przyjemnosci przez Ciebie? @ jak chcesz to ja Tobie przyjemnosc sprawie ... no wez, nie o to mi chodzi :P Moge napisac jakis komplement w Twoja strone, albo cos innego, ale jak mogles pomyslec, ze 'to" mialem na mysli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai, jeśli chodzi o Ciebie to już dawno sobie zaslużyleś na tą przyjemność. Czy nie sprawia Ci przyjemności sprawianie przyjemności mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialem jeszcze okazji tej przyjemnosci wziac w swoje rece ;) ... ale tych przyjemnosci, podczas rozmowy z Toba, towarzyszy mi kilka i czuje wiekszosc z nich :) Moze w tym drugim watku, bo autorka tematu ;) ... moze byc na Nas zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1993
Mam problem otoz mam prawie 20 lat i mialam kilku chlopakow teraz od roku niemam zadnego i niewiem dlaczego zaden mnie niechce niemam przyjaciol ani kolezanek pochodze z rozbitej rodziny i gdy chlopakowi wspomne o slubie i dziecku zmienia temat i widze go poraz ostatni a bylam zareczona i sie rozpadlo z jego winy bo zaczal mnie bic jak sobie wypil.poradzcie cos.mieszkam na totalnym zadupiu i niema gdzie tu wyjsc chyba ze pod szose i spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1993
Mam problem otoz mam prawie 20 lat i mialam kilku chlopakow teraz od roku niemam zadnego i niewiem dlaczego zaden mnie niechce niemam przyjaciol ani kolezanek pochodze z rozbitej rodziny i gdy chlopakowi wspomne o slubie i dziecku zmienia temat i widze go poraz ostatni a bylam zareczona i sie rozpadlo z jego winy bo zaczal mnie bic jak sobie wypil.poradzcie cos.mieszkam na totalnym zadupiu i niema gdzie tu wyjsc chyba ze pod szose i spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z sobą problem i nie mogę się z nim poradzić!Ostatnio jestem bardzo samotna,bo nie mogę poszukać faceta!Może chodzi o to,że jestem w stosunku to facetów nieśmiała?!A po za tym jestem trochę za gruba i mam też złą samoocenę o sobie!Po prostu nie wiem co ze sobą zrobić.Proszę poradźcie mi co mam zrobić,bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny cyniczny skuźwiel
Mniej żryć, więcej biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest trafic na dobrego chlopaka ,ktory by myślał o milosci czy uczuciu tylko zaliczyć panienkę i odejść!!Ja mam męża ,który mnie kochał i kocha.Ja bylam dziewicą mąż prawiczkiem i to jest wspaniałe.Ale jest w zwiazku szczerość ,uczucie i pełne otwarcie.Mąż jest nawet podczas każdego badania u ginekologa gdy jestem na fotelu wspierał porody.Mąż mnie szanuje i kocha ja tak samo jego się nie wstydze i sznuję i kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×