Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perwersja

Wesołych Świąt!

Polecane posty

Drodzy Konkursowicze, Podglądacze, Smyracze, Dominujący i ulegli, Palacze korzystający z Popielnicy, Zdradzający, Wielbiciele piersi C+, Pissujący oraz wszyscy inni, z którymi zdarzyło mi się wymieniać poglądy tutaj lub na Dyskusji Ogólnej życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt, pięknej choinki, dużo prezentów, smacznej kolacji wigilijnej w ciepłej, rodzinnej atmosferze i spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlaty azor
Ja Tobie tez zycze wszystkiego czego sama mozesz sobie zyczyc a sam sobie zycze cieplych Twoich ust na mym kutasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perv... ja Tobie również życz Ci Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... niech Ci się spełnia najskrytsze marzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dolacze ........WESOLYCH SWIAT wszystkim piszacym na kafe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wzajemnie Perwersjo. :) ...oraz duuużo uśmiechu na co dzień, lub jak wolisz codziennie ;) 🖐️ Tak mniej szablonowo i jak przystało na erotyczny, życzę Tobie większego wyuzdania, by Twoje "perwersje" osiągnęły zenitu, dając w końcu ten wymarzony, wyśniony orgazm. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perv 👄 i dla Ciebie jak i dla Wszystkich Wesołych i radosnych Świat aby usmiech codziennie gościł na twarzach, a troski poszły precz :) Radosnych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie Perw i reszcie załogi rowniez zycze Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×