Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość t5t5t54t4t54t5tt5t5t5t5t

Pewnego dnia się wykoncze przez tych facetów

Polecane posty

Gość t5t5t54t4t54t5tt5t5t5t5t

Wiem ,że jestem głupia i beznadziejna nie musicie mi tego mówić.. ale mam za swoje. Jestem w beznadziejnym związku ,który już się kończy w którym byłam poniżana. Ja koncze ten związek bo na tyle zmądrzałam żeby to zrobić. Ale bardzo cierpię. W tym czasie pojawił się on . Który ma dziewczynę. Przeszpaliśmy się ze sobą.. Codzinnie rozmawiamy godzinami .. Jak się pojawił to łatwiej było mi to wszystko znieść , byłam szczęśliwsza. Byłam bo on zaczyna mówić o niej , jak on ja kocha ,a ona go nie itd. I teraz wiem ,że jestem tylko ,,zapchaj dziurą". Wczoraj mi się zwierzał jak on ją kocha ,że spali ze sobą ,ale ona zbytnio nie chciała jak zwykle.. A ja musiałam tego słyuchać.. Nie spałam całą noc prawie usnęłam koło 4 nad ranem... Dlaczego ja zawsze muszę być na straconej pozycji? I nie dość ,że tamten związek mi dowalał to jeszcze teraz to.. Łudziłam się ,że może skoro im się nie układało to będzie ze mną ,ale to tyko głupie nadzieje były. Jemu jest tak wygodnie mnie nie koniecznie.. Nie chce tego cięzgle wysłuchiwać jak to mu jest z dziewczyną bo to mnie boli poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×