Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestemdziwna87665

Papier zamiast podpasek i tamponow?

Polecane posty

Gość jestemdziwna87665

Witam serdecznie tak sie zastanawiam czy sa tu jakies dziewczyny co tez tak robia podczas okresu? nigdy nie uzywalam podpasek no moze z 3 pierwsze dni okresu jak go dostalam w wieku 14 lat.. teraz mam 23 i uzywam czasami tamponow jak gdzies wychodze na dluzej ale w domu czy do sklepu to ja sobie kawalek papieru wkldam nie tam do srodka.. tylko tak zeby nie wypadl ale nie do srodka tylko tam miedzy te no wiecie.. wargi.. na noc tez tak robie tylko ze musze chociaz 2 razy w nocy wstac zrobic siku i zmienic na nowy robi ktos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajnnnna
jesli to nie prowo, to szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi gusi
ja tak robię, ale zawsze mam podpaskę, zakładam też papier na noc by nie wybrudzić podpaski i mieć ją na drugi dzień czystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgergwet
peiemasz male krwawienie, ale ci dobrze:) tez bym tak robila ale ja mam duze krwawienie i niestety podpaski to koniecznosc :( tez mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah to nie prowo
bo ja tez tak czasem robie :D pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhh
nnie wiem czy to jeszcze można kupić, ale kiedyś istnialo cos co sie nazywało "lignina". Może spytaj w aptece i kup zamiast tego papieru, bo to jendak takie jakieś..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billiana Gates
Ja na noc zakładam tampon i podpaskę na wszelki wypadek gdyby tampon przeciekł a i tak w nocy muszę wstać żeby go wymienić, zazdroszczę, że macie takie skąpe okresy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkalalka666
nie wiem skąd u Was takie zdziwienie? ! ja też tak robię i wielkiego halo nie robię z tego. na noc wkładam tampon i zawinięty w roleczkę papier między wrgi sromowe (na zapas przecieków) na codzień też tak chodzę jak mam już słaby okres. więc nie świrujcie ze "patologia" czy coś., lepiej spójrzcie na swoje pipy i poplamione majtki.. fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bazienki
bazienka to żeś straszna brudaska jesteś! 3 tampony? i chodzić z takim zakrwawionym w cipie? fu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billiana Gates
Bazienka to masz szczęście:) ja zmieniam tampony co dwie, trzy godziny..dobrze, że mój okres trwa tylko 3 dni bo bym nie wyrobiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????nmn
wsadzcie sobie w cipke korek po winie , z rurka i kranikiem, a do nogi przymocujcie taki woreczek jak maja ludzie ktorzy dializuja sie, nie bedzie plamienia ani nic takiego. zDurne jestescie, rzecza normalna chyba jest ze kobieta wtym czasie plami jak uda sie jej unuknac pobrudzenia bielizny to fajnie, a jak ja pobrudzi to tez chyba nic złego sie nie stanie. Nie kazda jest taka sama, i roznie przebiega to u roznych dziewczyn , ale co mi tam, skoro co jedna to madrzejsza, i dogadac drugiej patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak odkąd pamiętam używam szarego papieru ... ściernego :) lubię ostro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym nic dziwnego, że szuka się innych sposobów ponieważ TAMPONY I PODPASKI mają wiele szkodliwych substancji, które powodują mnóstwo chorób. Lekarz tego nie powie, ale podpaski i tampony są jedną z głównych przyczyn zachorowań na raka szyjki macicy, wysypek, niepłodności itp... Wystarczy poczytać skład, nie ma tam nic naturalnego. Wata, lignina.... wszystko jest lepsze niż te reklamowane codziennie ulepszacze. Każdy ma swój rozum, może poczytać w internecie, zadecydować co woli. Ale przestrzegam, wiele lekarzy kłamie, tv kłamie. Nie ufajmy w ciemno, czytajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też biorę zrolowany papier i wkładam między wargi. Mam skąpe okresy i nigdy nic mi nie przecieka. Nie mam też podrażnień ani innego paskudztwa. Jak mam akurat watę albo ligninę, to używam ich zamiennie. Co w tym takiego strasznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi wam bardzo mało lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papier wkładać ? Niezbyt wytrzymały i szorstki, ja będąc w domu i na noc noszę watę albo pieluche tetrową ,materiały delikatniejsze dla tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak robię, ale podpisana musi być. Robię tak tylko gdy mam ostatnią podpaski wtedy jak gdzieś idę na dłużej to papier zabezpiecza i potem mam podpaski na kolejne godziny, a papier wiadomo londuje w wc lub koszu na śmieci. Takie pytanie mama a co używacie jak nieoczekiwanie dostaniecie wcześniej lub spóźnia się wam, a w domu brak już podpasek? Ps: nie mogę używać tamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpaska* sorki za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wata. jestem od 30 lat używającą tylko watę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwe XD To jest w ogóle szalenie niebezpieczne co wy robicie. Poczytajcie sobie o majtkach menstruacyjnych, to chyba najnowsze rozwiązanie ale bardzo fajne. Ja mieszkam w UK ale w Polsce macie chyba swoją markę (Sis Underwear czy cos takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×