Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

belle de jour 1982

Polećcie mi dobry balsam nawilżający.

Polecane posty

Gość Aga_1991
Najlepszy moim zdaniem jest nivea - mleczko wygładzające do suchej skóry, w takim jasno niebieskim opakowaniu. Moim zdaniem genialnie nawilża i wygładza skórę. następnie dove silk glove - podobnie jak nivea. bardzo ludzie chwala czerwonego garniera - dla mnie jest calkiem dobry, ale nie jakis super. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhuwegdfyegcfydgfyd
Oliwka bambino jest najlepsza. Nivea czy dove się przy tym chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa 09435
Z mocznikiem - Cerkobalm, Xerialine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam balsam Nivea. Po używaniu wielu różnych balsamów natrafiłam w koncu na ten jedyny:) ja używam do skóry wrażliwej z rumiankiem i jest boski, nawilza, nie lepi sie jak te z Garniera. jest świetny pod każdym względem.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest to balsam ale na
suchą skórę idealny a mianowicie krem rokitnikowy z ziołoleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobre, ale dosyc drogie
sa balsamy z la roche posay - np, iso urea. popros w aptece o probki. uwazam, ze bardzo dobry. albo masla do ciala z The Body Shop - wydatek tez spory - jakies 60zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiammmmah
Oliwka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc
Jako kolwiek krem + foli kuchenna - opatrunek okluzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj jjjjjjjj
Oliwka nie nawilza tylko natluszcza. Ja mam okrutnie sucha skore ciala od dziecka wiec mam doswiadczenie ;) Bardzo dobry jest balsam neutrogeny do ciala intensywnie nawilzajacy czy cos, ale troche trzeba go zuzyc. Dosc szybko sie wchlania :) Bardzo fajjny na sucha skore jest tez np miod do ciala (bioorganiczny balsam) z firmy bielenda maslo kakaowe z ziaji nie jest zle ale trzeba je stosowac kilka razy dziennie Kurcze, nie chce mi sie wstawac zagladac do szafki co jeszcze mam na polce i co jest godne polecenia.. Ja osobiscie najbardziej lubie neutrogene i to maslo do ciala. Oliwke czasem stosuje po kapieli bo zatrzymuje wilgosc ale nie zawilza sama w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masło do ciała lepiej nawilża bo ma więcej składników odżywczych. Ja od dłuższego czasu stosuje takie masło z Anidy http://scananida.com.pl/ i według mnie za rozsądną cenę masz super jakość. Do tego też powinnas jednak nawadniać skórę od środka - w aptekach są specjalne suplementy diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bardzo suchą skórę i przetestowałam całą masę balsamów jednak najlepszy moim zdaniem jest Nivea Ukojenie i Pielęgnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×