Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problematyczna ja

temat juz byl - jestem gruba/puszysta/przy kosci - jak kto woli

Polecane posty

Gość dj11
Co do schudniecia, trzeba miec silna wolne, nic wiecej. Trzeba tego chciec. Musisz sie temu calkowicie poswiecic, przynajmniej ja tak zrobilem. Wiekszosc ludzi wymieka juz po dwoch miesiacach, bo nie widac efektow a majac spora nadwage trzeba po prostu czasu, w rok mozna sie odmienic nie do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczna ja
myslisz, ze znam? co bym miala miec koszmary po nocach? :) nie, wole nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - hehe, nie :) Tak sobie tylko strzelam. A Ty sie chetnie dzielisz soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
jakich lubisz facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczna ja
czego probowalam? przez trzy lata bylam pod opieka dietetykow i specjalistow. robialam jak kazali i co kazali. diety, przerozne, nawet te po 500 kcal, nawet glodowka. i tu o dziwo zagwostka, nawet dla lekarzy. nie jadlam przez 6 dni, tylko woda. fakt, przez ten czas nei cwiczylam. a spadlo ile? 1,5 kilo. nie wrocilo pozniej po dwoch miesiacach gdzie bylam na 500kcal i spadlo mi 3kg, wrocilam z dnia na dzien do diety 1500 i nie przytylam nic lekarze, tez powiedzmy zalamali rece. stwierdzili, ze to pewnie tak na mnie dzialaja leki, ktore musze brac regularnie i, ze dopoki ich nie odstawie lepiej zebym nie meczyla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd... Lubie facetów wysokich, bo sama w butach mam ok 177, wiec powyzej 180. Kolor wlosów bez znaczenia, ale nie lubie brazowookich raczej. Ogólnie to lubie facetów męskich- może być z lekkim zarostem, jakąś blizną... Tylko krotkie wlosy, panowie misie odpadaja. Fajnie jak facet ma ladne, dosc szerokie ramiona (ale nie paker z silowni), bo wtedy mozna sie w nie wtulic i czuc bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bam bam
jakie leki bierzesz i jaki jest twoj stan zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczna ja
leki biore na nerki, co jakis czas na zmiane z innymi na uregulowanie hormonow, bo sie wykluczaja. takie kuracje dwumiesieczne naprzemiennie. ogolnie stan zdrowia super. zadnych dolegliwosci, badania super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczna ja
tarczyce badalam, jest ok, co jakis czas mam lekkie odchyly, ale to nieszkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
a rozmiar penisa jest wazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - Ty tez? Patrzac na Ciebie nie mozna sie nie rozmarzyc ... pierwsze co przychodzi na mysl to ... rozkrzyzowanie rak ;) Tylko nie pytaj w jakim celu, bo to chyba oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bam bam
co masz z tymi nerkami?po lekach mozesz tyc, moga zaburzac gospodarke hormonalna i tyjesz. Nie mniej - kalorie obcinac powoli nie bedzie efektu jo-jo a bedziesz dluzej zbijac wage do tego obowiazkowo NACZCZO 30 min z samego rana na rowerku stacjonarnym w odpowiednim tempie (220-twoj wiek:65) z takim pulsem caly czas podkrecisz metabolizm i waga bedzie leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - dokladnie, na poczatek ;) w tym celu, dlonie troche przeszkadzaja, a rownie dobrze moglyby powedrowac na szyje ... ale nie Twoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - no mam nadzieje, w moich marzeniach ... nikogo wiecej, poza nami, tam nie ma ;) A gdzie moje rece moglyby powedrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczna ja
bam bam wielkie dzieki za rady, ale przez trzy lata bylma pod opieka dietetykow i mowione bylo to samo... a co do nerek, to po prostu od malego mialam z nimi problemy, zapalenia itp. generalnie non stop biore wzmacniacze, na przeczyszczenie nerek itp. a gospodarke hormonalna mam rozregulowana swoja droga.. ale generalnie nie czuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
a dlugosc penisa jest wazna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do maria matko co za koles z Ciebie! tak jest wazna! tych facetow co maja ponizej 30 to powinni jakoś oznaczac, żeby kobiety nie tracily czasu na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - ja bym chetnie opuszkami palcow pomuskal Twoje plecy, to na poczatek ... jesli bys pozwolila zejsc nizej, to tez - chetnie - skierowalbym jedna dlon pod posladki i tam probowal ... ja wlozyc. Ale Twoje nogi mocno ... zlaczone ... rozchylilabys? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×