Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problematyczna ja

temat juz byl - jestem gruba/puszysta/przy kosci - jak kto woli

Polecane posty

@ maria - qrcze, ja wstaje o 5:51 = "real" ... ile moge przebywac z Toba w ... marzeniach? ;) Mam nadzieje, ze bedzie jeszcze okazja sie spotkac :) To inne zakonczenie - posylam calusa ... w ktore miejsce, to juz sobie sama wybierz :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Marysiu Izo
Ja chcę z Tobą uprawiać seks analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak real... Więc słodkich snów życzę:) kala008@poczta.onet.pl- gdyby Ci się nudziło... Dobranoc! A całus oczywiscie bierze szyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daqqaa
autorko a ile wazysz? przy jakim wzroscie? bo juz tu masa takich temetow byla, i potem sie okazywalo, ze dziewczecie wazy 70kg przy 170 i panikuje :P to oczywiscie jest nadwaga, ale bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajoma była tu
DeMorai zaskakujesz mnie nadal ;-) buziak i do miłego ps:fajnie się czytało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak przyjety, a teraz zdradz ile masz lat, ze sie tak "nickowo" okreslasz? ;) P.S. i mozesz oczywiscie napisac ... kim jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze powinnas sie zawziac i odchudzic sport dieta jak jestes leniwa(tez jestem) to dieta zrob ja z przyjaciolka albo z kims kto tez chce sie odchudzic(razem razniej) teraz jestem na diecie tylko cytrusy jem , zrezygnowalam z pieczywa ryzu kartofli wieprzowiny itd owoce warzywa ryby jak bedziesz na prawde glodna to i to polubisz mi sie marzy zwykly cheesburger ale nie chce walcze z wlasnymi slabostkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajoma była tu
chwilowo mi buziaki wystarczą miło mi znowu Ciebie "widzieć " :) oj naprawdę nie poznajesz ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda odrzucenia ... na pewno nie jestes m.i.d.l.k. ... to moze NaMA? ... bo juz raczej z nikim wiecej nie ... "gryzmolilem" w ten sposob ;) No, ale zeby na pomaranczowo? Zrzucaj z siebie ciuszki, raz, dwa ;) ... ... poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajoma była tu
więc Cię rozczaruje jestem r......a . Nie On?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajoma była tu
nie ona ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba////ryba
http://allegro.pl/sprzedam-akwarium-z-calym-w yposarzeniem-i1407795822.html to moze być twój złoty strzał-zobacz-taka okazja sie nie trafia......zapytaj o cenę-będziesz w szoku. Jeżeli jesteś pasjonatem to coś dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale i tak sie okaze, to Ty ... to nie ona" - oj, pomylilem sie, zamiast pierwszego "to" ... mialo byc "ze" :) = wiedzialem, ze nie jestes ta osoba, o ktorej napisalem ;) rowerka - pamietam nick ... ale musze przyznac, ze chyba pisalismy daaaaaawno temu ... oczywiscie mozesz napisac co robilas w miedzyczasie? (ze soba) ;) Eh ... pewnie i tak zostawilas na sobie majtki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×