Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hitches

Gdzie w Krakowie najlepiej zrobić prawo jazdy?

Polecane posty

Proszę was o poradę gdzie w Krakowie najlepiej iść na kurs prawa jazdy. Dla kogoś kto jest z Krakowa moje pytanie pewnie wyda się na prawdę błahe, ale i proste do odpowiedzenia. Sama jestem z innej części Polski, a w tym roku zaczęłam studiować w Krakowie, wobec czego tam też zdecydowałam się zdać na prawo jazdy. Proszę o porady:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nines40
na Floriańskiej 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci doradze tak...
nie skupiaj sie za bardzo na opinii szkoly jazdy ale na opinii instruktora-znajdz najlepszego instruktora -bo od tego zalezy jak szybko i dobrze on nauczy Cie jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondica
rolminex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMÓŹCIE!
Zastanawiam sie JUMA albo ROLMINEX ??? Gdzie lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMÓŹCIE!
Upp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam – profesjonalnie i na wysokim poziomie , zarówno pedagogicznym jak i komunikacyjnym.Po paru godzinach (5 jazd) udało mi się zdać egzamin do którego wcześniej byłem bardzo słabo przygotowany przez poprzednią szkołę jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich w tym radosnym dniu. Dziś zdałam egzamin na prawko!!! Hura! tak się ciesze, że aż płacze ze szczęścia. Z całego serca dziękuje wszystkim instruktorom OSK JUREX z Krakowa a w szczególności Pani Ewie i Panu Jurkowi, za życzliwość i ogromną pracę, którą wykonują. Jak u nich zaczynałam, nic o samochodzie nie wiedziałam, dziś zdałam egzamin! Szerze polecam ten osk. Wkładają ogrom serca i zaangażowania w to co robią. Jeszcze raz dziękuje i życzę mnóstwa Kursantów. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam polecam szkołę Albar, nauczyli mnie w kilkanaście godzin więcej, niż moja pierwsza szkoła w całe 40 i niedługo potem w końvu udało mi się zdać. Do tego fajna, bezstresowa atmosfera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKa
Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z prawem jazdy i trochę się stresuję. Kiedyś brat uczył mnie jeździć maluchem hehe, ale to nie to samo. Pamiętam, że on nie miał cierpliwości, ale mam nadzieję, że panowie z http://www.gps-naukajazdy.pl/ się postarają i zdam za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam prawko w http://www.oes.krakow.pl/, mają dobre zaplecze szkoleniowe, dobrych instruktorów. Zdałam za drugim razem a nie czarujmy w Krakowie to sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo w OEs polecisz? W sensie instruktora? Mają odział w Wieliczce? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zadzwonić i się pewnie dowiedzieć o szczegóły. Kojarzy mi się Andrzej Grzywa z Wieliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zdałam wczoraj! Dzięki Panowie z OES.Pozdrawiam Pana Pawła Hołdę. Dzięki za wszystko i za cierpliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie w Wieliczce można się zapisać do Pana Grzywy. Oczywiście mówimy o kat B. Jeździłam i polecam gość dobrze tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam Oes w Krakowie. Jeżeli chodzi o instruktorkę to Martę Zawieruchę. Bardzo fajna babka a do tego umie jeździć samochodem i wie jak to to sprzedać młodej kierowniczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie każdy chce tez robić prawko w Krakowie dlatego wybiera po prostu inne miejsce. MOja znajoma zrobiła kurs w Tarnowie http://www.prawojazdy.tarnow.pl/ Oczywiście zdała za pierwszym razem i nie wiem własnie czy sama nie pójde w jej ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubowiecK
ja prawko zdawałem w krakowskim OES i jestem bardzo zadowolony. Robiłem B+E, jazdy miałem z Adamem Bartusiem. Egzamin zdałem 3 dni temu za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszRowicki
W krakowie super jeździ się też z panią iwonką muchą. Cudowna kobieta z pasją do samochodów, potrafi dobrze nauczyć. też robi jazdy w oes kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinkaGiś
Ha! właśnie dzisiaj zapisałam się do pani Iwony i cieszę się, że trafiłam na taką opinie, bo wybrałam ten oes trochę przypadkowo, bo w Krk jestem dopiero 2 miesiące :) Super, mam nadzieję, ze jazdy będą ok, bo jestem totalnym laikiem. Na prawdę jest taka cierpliwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robskan
a jakich jeszcze instruktorów możne stamtąd polecić? jakiś facet?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kat B to uderz do oesu do Iwony Muchy. Babka jest fantastyczna i ma dużą wiedzie a co najważniejsze jest zaangażowana i zależy jej by kursantka dobrze jeździła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam kursy u Pana Mariusza z OESEDUKACJA http://www.oesedukacja.pl/ mają szeroką ofertę przeróżnych kursów, instruktorzy wykwalifikowani, wiedzą co robią. Ceny także przystępne, nic tylko się tam wybrać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek00
Jeśli ktoś z Krakowa chce zdać kursy na A to polecam tylko i wyłącznie zespół z MOTOOES, profesjonalne podejście instruktorów sprawia, że zdacie za pierwszym :D. Zawsze jest wesoło i bez spinki, poolecam serdecznie ! http://motooes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście może o takiej szkole jak http://drivingacademy.pl/ . Oni wprawdzie typowych kursów na prawo jazdy nie mają, ale mają liczne szkolenia ekonomicznej jazdy, doskonalenia techniki czy nawet kursy na kierowcę rajdowego. Myślę, że temat jak znalazł dla osób, które prawo jazdy już posiadają, umieją i lubią jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczyłam się w Szkole Jazdy Andrzeja Piergiesa. Jestem bardzo zadowolona, wykłady ciekawe, instruktorzy sympatyczni, cenowo też nie najgorzej, w efekcie zdałam za pierwszym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Jazdy Andrzeja Piergiesa nie ma sobie równych! Dzięki nim każdy zda na prawko szybko i bezboleśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×