Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Kto mi

Polecane posty

Gość król sobotnich parkietów
ostra, miałaś nogę w gipsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król sobotnich parkietów
ale miałaś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król sobotnich parkietów
a nie sądzisz, że kobieta z nogą w gipsie wygląda żałośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie z mym sobie nie kupowaliśmy nic, bo jednak wolimy za tę pieniadze firanki kupić, co by zasłonić czyms okna:D A rodzice -miesiac temu pokypuwali kilka "drobiazgów' do domu, mówiąc że to wczesniejsze prezenty, ale nie mogli chyba sie powstrzymać i może głupie ale na gwiazdke dostałam meble do salonu:D Choć mama i tak nie powstrzymala się by dać mi moje perfummy które miałam ostatni raz kilka lat temu :) A jak u Ciebie? ;) Swoją drogą to już po świętach a ja czuje jakby ich nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kasę i perfumy które chcialam. Święta zleciały szybko..nawet bardzo! Już firanki ? Więc kończycie ten bajzel ? to dobrze, bo już pewnie macie po uszy tego bałaganu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończy się malowanie.. w sumie ja już skręcam meble od kilku dni :D No ale łazienka nie gotowa całiem.. Ale jeszcze z 2 tygodnie i lazienka gotowa. Ale ogólnie to tak, bajzel jak nie wiem..:o Nie da się ogarnąć. Ale już znajomi są poinformowani że przed sylwestrem (no bo u nas jest) przychodzą i z nami ogarniają dom, by móc wyprawić tego sylwestra Bo święa w weekend to nie święta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×