Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulissses

tak z nudów dla pań

Polecane posty

Dlatego ze zajebalem sobie nozem w palca i prawie go ucialem :P Ale sytuacja opanowana ;-) A wieczor mial byc dlugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomość - pozytywnie trwa, biedaku nie masz co z nożem robić tylko palce ciąć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz w jednej chwili masz dobra zabawe za za moment juz nie ...:classic_cool: Przypadek ktorego dzisjaj mi niepotrzeba było... Trzeba bylo myslec wczesniej ;-) Ale juz jest wszystko ok sytuacja opanowana.Jutro bedzie dobrze juz nie moge sie doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to chyba nie mam z kim, a pozatym wolę rozmawiać, tu niestety zawsze się znajdzie jakiś uświadamiacz który będzie starał się mnie uświadomić w tym że źle robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie dobrze idzie z królową nie chcę się wcinać, a jak myślisz na jakie tematy tu można pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację pełno ich, a pozory czasem mogą się zamienić w rzeczywistość jak się bardzo chce i pragnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj calkiem mozliwe z tymi pozorami czy sie moga zmienic :classic_cool: A co do tematow bravo to trzeba dystansu sporego... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety gdyby te problemy jakie mają tutaj ludzie przenieść do życia realnego to by po prostu nie były problemami bo w życiu są prawdziwe problemy a nie problem typu "on ma 20 cm boję się z nim to zrobić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dystans się przydaje, ja jestem wyrozumiała i staram się nie oceniać ale czasem to nie wierzę w to co czytam, a twoje pogaduchy z królową bardzo mi się podobają suptelne z nutką erotyzmu, romantyk z ciebie M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×