Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulissses

tak z nudów dla pań

Polecane posty

subtelne* romantyczny to jest ten wiersz A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością. a tutaj nutka erotyczna Gdy nocą zamykam Cię w ramionach, drżysz. Gwiazd szukam we włosach Twych jak myśli za dnia zgubionych... Oddechem mym okrywam Cię moje ciepło w nim zaklinam... Ustami śledzę uciekającą poziomkę ach ten głód... Dłonie rzeźbią w ciemnościach każdy milimetr radości, a Ty wciąż drżysz, i tylko oczy Twe płoną jak moje. Dotykiem rozpaliłaś me zmysły całuje Twe usta gorące... Dotykiem objęłaś mnie w posiadanie włosami otulając mą twarz, dotykiem budząc namiętność, oczami chłonąc ekstazę, otwierając drogę ku zapomnieniu... Poddaję się Tobie bezgranicznie... piersi Twe całując smakując słodycz Twej skóry opadłem w otchłań zatracenia, eksplodując kolorami drżąc z upojenia, oddychając Twym oddechem całując Twe dłonie... Twą szyję i usta i oczy zasypiam utulony Twym dotykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki flirt...Fajnie ze Ci sie podoba. Czytujesz ? bo nie za czesto piszemy ale miło jest popisac w ten sposob.Nie ktorym sie to nie podoba albo nie rozumieja sensu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam że na świecie mało romantyków, a panowie jak się rozpisują, super:) a piwka nawet dwa jedno dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sminka## bo romantycy są na wymarciu jak ongiś dinozaury stwory które rządziły tym czym się nam teraz wydaje że rządzimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mephisto bardzo lubię czytać wasze pogaduchy, w powietrzu aż gęsto od zmysłowości i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sminka## Ty się lepiej nie powtarzaj tylko dawaj z nami stwórz taki klimat jaki Ci się podoba co będziesz innym zazdrościć jak możesz sama tego doświadczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK przygotuje wam cos dobrego do zjedzenia a piwko zamienie na winko... no chyba ze niechcecie ;-) a i zapale pare swiec... bedzie ciekawie . A tym czasem ja uciekam spac.Moze sie juz nie wykrwawie :P Sminko pisz czesciej a nie tylko obserwuj moze jeszcze popieszemy ... Pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sminka## no nie wiem ja już tracę oddech jest co raz płytszy i płytszy .......cisza....... westchnięcie eh życie...... potrzebuje reanimacji moje serce bije wolniej i wolniej..... tylko księżyc asystuje w moich ostatnich chwilach.... i patrzy jak moje błękitne oczy gasną tracą swój blask...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocałuje, by zaspokoić swą ciekawość co może stać się później, by twe serce mogło bić jak szalone gdy dotkniesz mego ciała i poczujesz jak pragne być blisko ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście moje gorące usta odpowiedzą na ten gest na początku będę delikatnie muskał Twoje nabrzmiałe wargi, będę je wsysał w swoje usta by następnie wprowadzić coś mokrego, giętkiego i zwinnego w Twoje wilgotne usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę muskał Twoje usta, będę drażnił Twoje brodawki, będę pochłaniał Twoją szparkę a to wszystko by doprowadzić Cię do szczytu...rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmakuje twego ciała, dam ci rozkosz gdy swymi ustami będe muskać twój kart, sutki, pępek aż dotrę do twego sedna i pokaże co potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy tego będzie mało wypełnij mnie i pozwól na to bym się wiła i wprawiała cię w szaleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lubię...dominować, możesz siedzieć a ja wskoczę na niego i pokręce tyłeczkiem...byś mógł jednocześnie pieścić moje piersi i wypełniać mnie rozkoszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm dobrze dosiadasz a teraz wychodź z Ciebie przyjmujesz pozycję na pieska a ja mocnym stanowczym ruchem wchodzę swoim sztywnym penisem po same jądra aż jęknęłaś kręcisz tyłeczkiem ja swoje męskie dłonie kładę na Twoje jędrne półkule i wchodzę nim moooocniej i mooocniej głębiej czujesz każdą jego cząstkę jejku jaka jesteś tam wilgooootna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam rozkosz strasznie chce mi się spać i już nie wiem co sama piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×