Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzisiek zdzizios

W któym kraju kobiety lecą na facetow-polaków ?

Polecane posty

Gość zdzisiek zdzizios

moze jakiegos gorace latynoski :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem ja wiem
Nibylandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim który jest
biedniejszy od polski. Kobiety zawsze lecą na facetów z bogatszych krajów. Polska jest chyba za mało bogata bo taka laska może mieć niemca, anglika czy szweda. wyższy standard życia nawet za najniższą pensję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruumkaa
w żadnym :D moze na ukrainie w rosji ,ale one wolą lepsze zycie :D polska to tylko przystanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zadnym mi znanym
dla Europejek z zachodu wziac Polaka to jak wziac Araba albo gorzej. Te ze wschodu to raczej na kase jesli juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ktorym kraju leca na polki? oprócz Turcji,Tunezji,Egiptu,Maroka,Grecji Chorwacji, Mołdawii,Cypru... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruumkaa
racja... nie slyszalam ,zeby jakas europejka poleciala na polaka :D:D moze Filipiny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszałaś żeby jakaś
polka poleciała na chłopa z białorusi? Jesteś finansowo zainteresowane dlatego Białorusini nie mają szans na polską cipkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałaś żeby jakaś polka poleciała na chłopa z białorusi? ' Ja słyszałem ale on sie robił na Hiszpana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zadnym mi znanym
Kanibalizm powszechny byl na wyspach Pacyfiku i czesciowo w Ameryce poludniowej. Moze tam poszukaj. Odpowiednio doprawione to kazde mieso jest dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zadnym mi znanym
ale na bialych z ZACHODU. co Ty myslisz ze Azjatki to debilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslisz
ze dla azjatek polska to nie zachod? :D to skad ci wietnamczycy u nas niby? dla przyjemnosci? :D a skad turysci w duzych miastach z japonii? zwiedzaja trzeci swiat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslisz
a co do tematu, to w kazdym w ktorym bylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
W żadnym. Popatrz na facetów na polskich ulicach i będziesz wiedział dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zadnym mi znanym
Japonki ciagna do USA. Do Polski przyjezdzaja zwiedzac - jesli juz. Posluchac Chopina. Jestes pewnien ze te turystki to z Japonii. Mi sie tez kiedys wydawalo ze to japonscy goscie a okazalo sie ze sa z Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radi1410
ajk Polacy tacy zli to czemu z nimi Polki sie wiaza, a poza tym kto was splodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslisz
pracuje w biurze podrozy, to wiem skad i ilu turystow przyjezdza do polski :D fakt, z korei poludniowej tez sporo, ale ty chyba nie wiesz jak wyglada zycie w korei poludniowej, jesli sadzisz, ze to wielka roznica miedzy japonia a nimi :D a swoja droga to w niezlej pozycji siebie stawiacie - to tylko polki sa tak zdesperowane, ze na polakow spojrza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zadnym mi znanym
ci koreanscy turysci to akurat byli w Szwajcarii a nie w Polsce ale to drobiazg. W Polsce raz mi sie udalo spotkac japonki ktore szukaly pomnika Chopina. Mowisz , ze nie ma roznicy miedzy Korea a Japonia ??? Moze i nie ma. Korei nie znam. Japonie troche. Fajny kraj. Jak pracujesz w biurze to napisz skad przyjezdzajka do Plski turysci. To ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslisz
przede wszystkim to radze zaczac rozrozniac koree poludniowa od polnocnej :D bo to dwa rozne swiaty nie wiem jaki to ma zwiazek z tematem, ale ok, sporo jest z argentyny, kanady (duzo polsko lub niemiecko brzmiacych nazwisk glownie) stanow, japoni oferta jest raczej atrakcyjna dla ludzi z innych kontynentow, z europy praktycznie nikt z takiej oferty nie korzysta, wiec nie wiem jak to wyglada z europejczykami ale co jest ciekawe, ze nikt nigdy nie dal mi do zrozumienia, ze powinienem miec jakies kompleksy na punkcie mojego pochodzenia :D to tylko w polsce sie tak uwaza lub w ueropie, gdzie polakow to kojarzy sie z tasma albo zmywakiem i bezdomnymi imigrantami chyba no ale moze to kwestia tego, ze w tej branzy jak i klienci to ludzie otwarci na swiat i ciekawi swiata i ludzi, a nie ludzie z kompleksami, ktorzy mysla tylko jak by tu bogatego meza wyrwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslisz
sorry za gramatyke, ale to z pospiechu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zadnym mi znanym
Wschodnia Europa , z tego co wiem, jest turystycznie dosc atrakcyjna dla zachodu ale moze akurat nie Polska. Raczej Wegry i Chechy , nie wspomne o dawnej Jugoslawi /konkretnie Chorwacji/ Przyciaga uwage takze Krym czy Rosja. Rosja jest szczegolnie popularna . Co wiesz o Ameryce poludniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruell von lex
w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radi1410
nie taki glupi temat ile znacie malzenstw Polakow z cudzoziemkami moze jednak Polacy bardziej kochaja swoj kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łi łysz merry chrysmes
w żadnym , polacy sa mega-nieatrakcyjni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojego meza poleciala angielka , spedzili razem swieta itp.Patrzec na nich nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem czy wszystko ok
polak moze byc atrakcyjny jedynie dla pan ze wschody ale tez tylko taki z kasa:) bo te rury tylko na hajs leca.. zreszta z kasa to i dl a mnie polak byłby atrakcyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze tu nie chodzi o kase. Podobno tak sie w sobie zakochali ze po 16 latach malzenstwa wolal mnie zostawic dla mlodej panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegan
Ty merry jeśli są nieatrakcyjni to suck the big black cock u bitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×