Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzisiek zdzizios

W któym kraju kobiety lecą na facetow-polaków ?

Polecane posty

Gość łi łysz merry chrysmes
ja wolę Hiszpanów a nie czarnuchow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazylijki? Ale to tylko jesli chodzi o wize...znam kilka par gdzie ona Brazylika, on Polak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w żadnym
Na polaka to nawet pies z kulawą nogą nie che spojrzeć. Lepiej ściemniać że jest się z Norwegii, i laski same lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w żadnym
Chyba że kogoś interesują filipinki, to wtedy może mówić że jest Polakiem. Oczywiście liczy się też wygląd, no bo nie oszukujmy się, jak ktos wyszedł sroce spod ogona to niestety to nawet filipinka go nie będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłodawca...
mogą lecieć kobiety z bangladeszu może i z czadu pare by poleciało na polaka... z innych krajów na takiego zawistnego pijaka i gołodupca nie poleci żadna. nawet bułgarka czy białorusinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalne dane
Z kim wiążą się Polacy? Według ostatnich badań GUS, na które powołuje się „Dziennik, Polki wybierają przede wszystkim mieszkańców Europy Zachodniej, a Polacy wiążą się głównie z kobietami zza wschodniej granicy. Panie najchętniej chętnie wychodzą za mąż za Niemców, Brytyjczyków i Włochów. Spada atrakcyjność Amerykanów jako kandydatów na małżonka - dawniej mąż z USA był marzeniem wielu kobiet, stanowił obietnicę lepszego życia. Mężczyźni wybierają z kolei na żony Ukrainki, Białorusinki i Rosjanki. Według socjologów, Polki dzięki takim wyborom szukają wyższych standardów życia, a Polacy żon, które zaspokoją ich próżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akskdf
ja mam meza polaka, a sama nie jestem z polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polakko
ja jestem Polakiem i mam żonę z Erytrei więc nie prawda że na Polaków nik nie leci:) akskdf a ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtuyiuio
kazda poleci, ktorej potrzebny jest paszport eu :) najblizej do ruskich, ale wiem ze jest tez duzo zdesperowanych brazylijek co chca sie np. do uk dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazylijki to
brazylijki to wolą do Stanów jechać niz do UK, zreszta reszta babek z ameryki południowej też, więc im polak jest całkowicie zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwq
na Ukrainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwq
na Ukrainie głownie lecą ale nie tylko na Polakow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thhrgjtf
No na pewno Brazylijki jada do stanow bo maja blizej, ale w UK tez ich pelno, znam osobiscie kilka z nich. Mieszkaja w 16 w 3 pokojowym mieszkaniu. Nawet na podlodze spia na zmiane...nic dziwnego ze desperatki:p taka nawet Polaka wezmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspek
Spoko tyle się mówi o urodzie polek, też można zrozumieć że szukaćie bogatego męża, ale przy okazji trzeba pół europy zaliczyć? A 2rzecz to taka że niemiec czy włoch jak wie że was kupił sobie bo przecież kasa, to może z wami zrobić co chce, może was zdradzać jak troszke uroda się popsuje a wam broń Bóg słowa powiedzieć bo aufwiedrseien, a wiecie chociaż co włosi sądzą o was? Oprócz tego że ładne? Do roboty, uczyć się i samemu do pracy zarabiać a nie dupe wystawiać tylko z lenistwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitor niebieski
Na Polakow leca Murzynki i Arabki, czego dowodem jest ksiazka Kydrynskiego. W zadnym innym kraju jak Polska nie mozna spotkac tak wielkiego nagromadzenia lenistwa, brudu i niezaradnosci zyciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalićgłupotę
Bzdury tu widzę, drogie Panie..Np. Amerykanki lecą na Polaków, jedna nawet mi się oświadczyła, co u nas by wywołało szok kulturowy zapewne.Wybierajcie zonę nie według nacji (chyba że chcecie zamieszkać na stałe w danym kraju i ma to asymilacyjny sens, język w domu etc.), a le przede wszystkim mając na uwadze charakter, bo chemia się może kiedyś skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
Polacy sa znani w europie z tego ze duzo pija a malo robia,w luzku tez nie sa fajni,mysle ze nie maja duzych szans nawet na muzulmanke ,bo one wymagaja wiecej niz Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w luzku tez nie sa fajni a ciekawe, jacy są w ŁÓŻKU jejcia, włącz sobie kobieto słownik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalićgłupotę
Może coś jednak jest z polskimi facetami nie tak, bo nie spotkałem jeszcze żadnej nacji, która tak nie cierpi własnych facetów....A na międzynarodowych forach randkowych wiele kobiet używa wpisów we własnym jezyku, zakładając ,że odezwie się ktoś z ich kraju lub z kraju gdzie językiem ojczystym jest ich język..Polki zawsze po angielsku choć diasporę mamy na całym świecie..Niech każdy wybiera sobie kogo chce, ale Panowie, skoro ich zdaniem jesteśmy tacy do niczego "w łużku" też, to nie adorujcie Polek na siłę tylko bierzcie z nich przykład. Świat jest duży i wiele cudzoziemek chce sie zwiazać z Polakami..Są konserwatywni i szarmanccy, płacą za kobiety w każdej sytuacji..Dopiero od cudzoziemki można się dowiedzieć jacy są ich faceci...rozmawiałem z dziewczynami ze Skandynawii..A moja obecna dziewczyna jest z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgbtr
no niestety ale nasi polscy panowie nie grzesza urodą trzeba szczerze to sobie powiedzieć. Do tego nie potraią w ogóle się zaprezentować są niechlujnie, niemodnie ubrani. Kochają dres i bezkształtne ciuchy. Nie zauważyłam żeby gdzieś kobiety "leciały" na polaków. Ja w każdym razie nie lecę na polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filoi
Polki są brzydkie i wyglądają jak raszple ledwo oderwane od pługa pokryte toną tynku. Wiele innych nacji jest ładniejszych, chociażby Chorwatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejek87
Macie nikłe pojęcie sam jestem z Hiszpanką i nie przeszkadzało jej i innym kobietom z innych krajów mnie podrywać. Powiem wam tak mężczyzna silny psychicznie, czuły romantyk mający swoje ZDANIE i cel w życiu Potrafiący zagrać każdą nutą emocjonalną na kobiecej duszy, Mężczyzna dbający o siebie w każdej sferze życia duchowej, fizycznej oraz psychicznej może podbić serce każdej kobiety. Co do Polskości ja zawsze wierny nacjonalista i wiem że to podwójnie ją rajcuje to że Kocham Polskę i zawsze będę za nią po mimo wszystko i wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia, wiem, że wszędzie budzę odważne zainteresowanie kobiet tylko nie w Polsce. Byłem zaczepiany i podrywany w Turcji, Tunezji, Grecji. Kobiety same inicjują flirt, są kokieteryjne i uwielbiają męską uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz KK
Nigdy nie wybierajmy Słowianek: Polki są głupie, rozwiązłe, wredne, pełne pychy. Ukrainki Rosjanki oraz Białorusinki na siłę szukają Polaków bo chcą mieć obywatelstwo. Lepiej mieć Norweżkę. Będziesz miał pewność że ona nie leci na "polski paszport" i twoje pieniądze. Norweżkę najłatwiej oczarować czymś nietradycyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Syrii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×