Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

Gość góreczka25
samirka- serdeczne gratulacje!!! zycze zdrówka dla dzieciątka i Ciebie i oczywiście szybkiego powrotu do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samirka gratulacje - super że tak szybko urodziłaś. góreczka25 jak maluszek się spisuje??? Jesli dostanie kolek - tyko sab simplex jest rewelacyjny. W zaden inny lek nie łąduj kasy bo szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski, jak organizujecie kwestie pediatry? Rejestrujecie najblizej? Rejestrujecie do polecanych wam przychodni (jesli tak to jakich?)? Czy stawiacie wylacznie na prywatnych pediatrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe rejestrowała do polecanych przychodni jedna z Poniatowskiego w Bielsku lub do przychodni na Osiedlu Kopernika na 7 zor. Kwestie wyboru pomiedzy tymi dwoma zostawiam mojemu M. Jedynie co to apierki musi tam zawieść i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domsli
Kobitka na szkole rodzenia mówiła, że za dwa miesiące do szpitala wchodzi program rodzić bez bólu więc będzie już dostępne znieczulenie ale nie wiem na jakiej zasadzie będzie to działało... Wiem też, że jak wychodzi się ze szpitala dostaje się dwa wielkie pudła próbek dla maluszka.Czy to prawda? Co można w nich znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domsli, podobno pudełka sa wypełnione samymi broszurkami i ulotkami, jest wśród nich pare próbek np. oliwki, Szamponu itd. Na wyspiańskiego większość jest z firmy Bebiko Tak słyszalam ale ile w tym prawdy nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi polozna mowiła że nie ma szans by zewnatrzoponowe było za darmo bo jego koszt jest bardzo wysoki i szpital by zbankrutował. Tym bardziej jeśli pytałam czy mogę sobie je wykupic odpowiedz rózniez brzmiala nie. Może inne jakieś znieczulenie wprowadzą np. tym gazem rozweselającym, nie wiem, na zewnatrzoponowe bym nie liczyła nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabielsko masz rację dostaje się obecnie 2 pudełka pełne książeczek i ulotek jak pielęgnować dziecko oraz parę próbek tj. pampers, chusteczki, herbatki, kremy do pielęgnacji pupy a nawet małą naklejkę na ścianę do pokoju dziecięcego. W sumie nic rewelacyjnego. Przy wypisie dostałam też opakowanie witamin dla mam i witaminę K+D dla dziecka ( duże opakowanie a w środku po 7 kapsułek) taka reklama firmy farmaceutycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka25
Mała jak narazie jest bardzo spokojnym dzieckiem, w nocy 2-3 razy budzi się na jedzonko, karmimy piersią. w dzień ma dwie długie drzemy i kilka krótkich także ja juz nabrałam sił i mogę coś zrobić w domu choć na szczęście mam wielu pomocników:) Miałam Was pytać o lek na kolki bo słyszałam własnie że jest jeden rewelacyjny, teraz juz będę wiedzieć, dziękuję :) A jak długo odczuwałyście ból w kroczu po porodzie?? Ja nadal chodze dość obolała i zastanawiam się czy oby coś nie dzieje się złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaba@ czyli nic konkretnego. Ale dobrze że dają cokowiek to miłe. Ja mam 2 opakowania sab simplex dla dziecka, zobaczymy czy się przydadza. Mam jeszcze espumisan ale nie będe go daweała dziecku jak mam te niemieckie krople. Dobrze miec pełno rodziny za granicą. Nic biore sie za kompletowanie dokumentów do gina, bo za 3 godziny trzeba lecieć a nawet głowy nie umyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te przychodznie od izy to dosc daleko ode mnie. Ktos ma jakies inne podpowiedzi? coś godnego polecenia, sprawdzone blizej centrum ? ktos korzysta z tej przychodni pediatrycznej za klimczokiem (ul.mostowa)? jakies opinie o rejonowej na asnyka? kolejowej?... Co do znieczulenia, to smieszne jest to ze na poczatku 20 wieku nawet biedota w angli mogla liczyc na eter do porodu. co prawda okazalo sie ze nie byl najbezpieczniejszy ze wzgledu na ryzyko przedawkowania, ale przynajmniej kobiety mialy mniej cierpienia. Mamy 21 wiek a u nas nawet jeszcze gazu nie stosuja. Uwazam , ze kobieta powinna miec wybor. Jesli szpitala nie stac to powinien miec to w platnej ofercie. "Rodzic po ludzku" to postulat ktory bedzie dluuugo u nas na tapecie. Zeby bylo smieszniej to polityka platnego znieczulenia od lat funkcjonuje w stomatologii... heh w tym kraju mniej boli wyrwanie wszystkich zebow niz urodzenie dziecka, smieszne nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mara odnośnie tej przychodni pedriatrycznej na Cyniarskiej. No to powiem Ci ze oni tam mają tłumy - unikaj takich przychodni. Wiecznie mają wyczerpane limity, za wizyty normalnie płacisz, bo Ci zalezy to dasz. Na badanie bioderek na NFZ czekasz matkoooooooo 3-4 tyg. A wizyta jak już jest to trwa moze 3 min. I już. kpina normalnie jakaś. i oni widzą ze jest dobrze lub źle. Ciekawe to. No masakra jakaś. A jak chcesz na testy alergiczne 9 podaję tylko swój przykład) musisz zapacić aż 170 zł a to testy dl adziecka. Mają tam straszne terminy albo ich wogóle brak. A jak chcesz to płać. Bo tak Ci pańcia powie. Moja koleżanka zapisała maluszka do Przychodni na Pszenną 11 lub 13 niewiem. jest tam wszystko dla dziecka. Na miejscu bez problemu i na NFZ. Nie czekasz, masz np godzine 10,00 to wchodzisz o tej a nie czekasz bo coś tam. Ja sama tam nie mam bo wygodnie mam u siebie co mieszkam czyli pod nosem ul. Janowicka 9. Uwazam ze też porazka ale gdzieś trzeba szczepić więc tylko po to ide tam Natomiast prywatnęgo lekarz amam do małej i dużej SHE wieć w razie nagłęgo zachorowania jade do swojego długoletniego i sprawdzonego lekarza z powołania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info. to juz wiem ze na cyniarska nie. Moze to naiwne, ale o co chodzi z tym SHE? to jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mara hihihi nieeeeee. Moja mała SHE to moja mała córcia, a duża SHE to starsza. SHE od ang ze urodziłam dziewczynkę a nie chłopca ... hihihiih no sorki za określenie po swojemu płci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara to proponuje do Anglii
ale raczej angielskiego nie umiesz skoro nie wiesz co znaczy SHE :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimkolwiek jestes zle trafiles/las to nie jest forum obywateli IV RP, wylewaj zasciankowe poglady gdzie indziej ...oh and I'm proficient in English and 3 others contemporary languages so bugger off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napastliwe i bezpodstawne teksty nie sprawia ze bedziesz lepszym czlowiekiem, wiec daj sobie spokoj i nie zanieczyszczaj tego tematu swoja zolcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka25
Dziewczyny a jak nazywa się ten niemiecki lek na kolki?? narazie mamy spokój ale lepiej wiedzieć wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczep sie wreszcie! Gdzie przeszytales ze sie boje bolow porodowych co? Gdzie przeczytales ze nie wiem co to znaczy urodzic??! Stawiam ze jestes facetem, albo bardzo tepa laska, skoro masz tak ograniczony swiatopoglad. Wybacz, ale zyje w 21 w. i nie zamierzam rodzic za stodola a tego samego dnia wracac na pole, nie jestem krowa. Mam swoje prawa i zadam ich respektowania! Ty najwyrazniej tego nie rozumiesz, ze kobieta to nie maszyna do rodzenia. Mam za soba 2 przedwczesne porody martwych dzieci, bez pomocy i bez szpitala! Wiec mi nie mow ze ktos ma rodzic za mnie czy ze mam isc do eskulapa!Gnojku, miej odwage sie podpisac jak chcesz kogos obrazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona po porodzie
dziewczyny jak dojechac do przychodni Troclik gdzie przyjmuje Lasatowicz. Był przy moim porodzie wiec chciałam umówic sie do niego na wizyte po.., wiem tylko, że to na karpackim ale jak tam dojechac autem albo autobusem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góreczka te niemieckie kropelki SAB SIMPLEX cena jednego opakowania 8 euro. jest ich 30 ml w buteleczce. Do Troclika dojedziesz autobusem nr 50 albo kierowac się samochodem ulicą generala andersa w kierunku Kauflandu. Z tego co kojarze jest ona na ulicy Morskie Oko 23, Telefon na pewno znajdziesz na internecie. Trudno to wytlumaczyc wiec pomoge sobie mapką, może ona troszkę Ci rozjaśni gdzie to dokładnie jest http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit=Szukaj&qt=&loc=Bielsko-Bia%B3a%2C+Morskie+oko+23 Mara nie denerwuj się, jesli ktoś nie ma nic interesujacego do powiedzenia, to tylko umie ubliżać i to świadczy o jego braku kultury. Czekamy na OLIWKĘ TP 05.10.2011 http://www.suwaczki.com/tickers/eiktdqk3y29nkcw3.png Aniołek 28.08.2010 - 8tc Czekamy na OLIWKĘ TP 05.10.2011 http://www.suwaczki.com/tickers/eiktdqk3y29nkcw3.png Aniołek 28.08.2010 - 8tc Czekamy na OLIWKĘ TP 05.10.2011 http://www.suwaczki.com/tickers/eiktdqk3y29nkcw3.png Aniołek 28.08.2010 - 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona po porodzie
dzieki Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabielsko 5 październik się zbliża...... Ale bedziesz mieć cudowne dziecko spod znaku wagi. To sa osoby z którymi każdy chce się przyjaźnic!!! Ja mam małego Byka i już rogi mi pokazuje czasem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena strasznie ciesze się że waga akurat. znak bardzo zrównoważony, spokojny i tak jak moiwsz osoby spod tego znaku strasznie sa lubiane przez innych. Sama po sobie widze ja jestem spod znaku lwa a mąż rak..... że te znaki to nic dobrego :-p Coraz bardziej sie boję tego 5 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samirka.1
czesc dziewczynki :* moja mała Jagódka śpi , więc mamusia po necie szpera , ja mam inny problem niż kolki :( mala miala katarek który spływal do gardziołka i pokaszliwała :( biedna , ja chodze do medyk 7 na wisniowej bo mieszkam w bloku obok i powiem tak - chodze tylko do Zalewskiej i Radwan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samirka.1
slyszalam ,że szpital stara sie o znieczulenie gazem to ma byc bezpłatne polożna mowila jakiejś dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×