Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

Samirka duzo zdrówka dla Kruszynki No czyli tak jak mówiłam znieczulenie gazem a nie zewnatrzoponowe, Podobno gaz dośc fajny jest i pomaga w wiekszym stopniu niz znieczulenie ktore dawaja na chwile obecną. Czyli powoli szpital sie rozwija, dobra wiadomość na przyszłość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka25
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie SAB SIMPLEX-u. Mojej małej zaczęły się te okropne kolki, znajomi w weekend przywiozą mi sab... tylko martwi mnie jedno, zawiera on ponoć aspartan który nie wolno podawać dziciaczkom. Czy konsultowałyście to ze swoimi pediatrami, mieli jakieś przeciwwskazania?? i czy Wasze pociechy miały tylko jakieś skutki uboczne? Nie mogę patrzeć jak mała się męczy i już bym jej go podała jakbym miała. Napiszcie swoje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ci to pomoże z innego forum znalazłam coś takiego na temat kropelek -"Moja teściowa jest farmaceutką i do tego bardzo dobrze zna się na składzie lekarstw. Sama mi sprowadziła z Niemiec te kropelki i mówi, że one nie mają skutków ubocznych gdyż wogóle nie odkładaja się w organiźmie. Także są bezpieczne. Możesz spokojnie ich używać. Podawaj małej do karmienia" Skutki uboczne Do tej pory nie zaobserwowano skutków ubocznych.tak wyczytalam w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka25
Dziekuje za pomoc :) Sab simplex bedziemy mieli dopiero w sobote :( wiec do tego czasu bobotic moze choć troche pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góreczka kochana- ja zanim dziecku coś podam przeczytam o tym wszystko co się da. Te krople naprawde są bezpieczne bo one są na kolki aby pomóc maluszkowi i ma działanie bardzo łagodne. Ja dawałam 10 kropel do każdego jedzenia- inni mówili ze tylko wystarczy 7 2 razy dziennie. Ja nie miałam z kolkami do czynienia juz 2 dnia stosowania. Nie bój sie stosowac. Pomoze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samirka
cześć dziewczynki :) napiszcie prosze co na kolki , wczoraj Jagódnka skończyła 2 tygodnie i ją dopadla wredna kolka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka25
samirka Właśnie wcześniej poruszyłyśmy ten temat :) Jeśli masz możliwość to załatw sobie SAB SIMPLEX. Z opinii dziewczyn na forum i info z netu, położnej itp. jest bardzo skuteczny. Ja będę go miała w sobotę i mam nadzieję że pomoże bo nie mogę patrzeć jak mała się męczy :( choć wczoraj nie wiem jakim cudem obyło się bez kolki :D:D:D Z info, które uzyskałam od położnej jest niemiecki i czeski. Tak samo skuteczne ten sam skład, więc zawsze na Czechy można zajechać. Z mojego doświadczenia pomaga też noszenie malucha, na rękach brzuszkiem do dołu, tak żeby policzek opierał się na przedramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka25
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/51,79409,7649453.html?i=1 tutaj jest zdjęcie tej pozycji o której pisałam wcześniej. Ja drugą rękę podkładam pod malucha tak że leży na obydwu rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula300
Sab Simplex jest rzeczywiście bardzo skuteczny, lecz nie przesadzałabym z jego nadużywaniem ze względu właśnie na zawartość aspartamu - substancji rakotwórczej, której dzieci nie powinny przyjmować w ogóle. My podajemy synkowi tylko w ostateczności kilka kropelek, kiedy wszystkie inne sposoby zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) mam pytanie czy któraś ma do sprzedania sab simplex ten niemiecki , bo serce mi sie kraje jak mała sie skręca z bólu , przeczytałam gdzies na forum , ze sab mozna stosowac od 3 tyg zycia co wy na to , wiecie cos na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samirka ja kochana stosowałam po 3 tyg wiec zmniejsz ilośc do 4 kropli. Taka firma się asekuruje więc napewno nie stanie sie nic jak podasz tydzien wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzisiaj wróciłam z Jagódką ze szpitala , miala takie ataki kolki ,że nie moglam jej niczym uspokoić i nic nie dzialalo , ma brac debridat , jak miala ostry atak kolki to dostała czopek viburcol , 10 min i cisza :) mala przestał boleć brzusio - złote czopki tylko ,że na recepte pozdrawiam was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze ze dziecko juz nie cierpi i jest spokojniejsze. Samirka dobrze zrobiłas że pojechalas do szpitala. Ja nadal czekam na rozpakowanie, zostały mi 3 dni a cisza u mnie jak makiem zasiał, jej jakbym chciała juz urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabielsko trzymam kciuki. Jak już będziesz po - daj nam znać koniecznie. Ja bym kropli czeskich nie kupowała, bo to nie ten sam producent. niemiecki działają napewno. Z czech niewiem bo nie próbowałam, ale ja pomimo ze do czech mam moment to i tak chciałam te niemieckie. Można je zamówić też przez internet, byle nie ze słoniem na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena wielkie dzięki. Juz nie mam siły nosic tej ciąży dokucza mi wszystko i jestem potwornie zmęczona. Zobaczymy jak bedzie Ja tez nie kupowałabym w Czechach tych kropli. Kupilam niemiecki zwykle biało niebieskie opakowanie beż jakichkolwiek obrazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabielsko trzymam kciuki żeby poszlo szybko , bo wiem jak to jest czekac na skarba :) z utęsknieniem tym bardziej , że termin się zbliża jak bedziesz po daj znac co i jak powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie i te przyszle tez:) wczoraj bylam w szpitalu na wyspianskiego po liste rzeczy ktore trzeba wziasc ze soba i zdobylam tez numer do poloznej p. Reni:) wiec jesli ktoras z was chcialaby ten numer to piszcie, pozdro --> tp 30.11 Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góreczka25 napisz prosze czy sab pomaga dzidzi i ile kropelek podajesz ,co ile godz a jeszcze czy przed w trakcie czy po jedzeniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka25
nie pisałam wcześniej bo chciałam mieć rzetelne informacje. Od zeszłego piątku nie mamy kolek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wieczory są cudowne i fantastyczne, kapiemy z radością :) Podaje 7 kropel raz dziennie, mniej więcej w godz. 17-18 jak mała je cyca (kolka zawsze była wieczorem) ale do każdego jedzenia dodaje Delicol bo mała nie toleruje laktozy. Próbowałam sam Delicol bo "życzliwe" osoby próbowały mi weprzeć że to Delicol pomaga na kolke. Ale Delicol pomaga tylko na trawienie laktozy i mała nie płacze przy każdym jedzeniu a wieczorna kolka właściwa bez SAB był by koszmarem. Więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że na moją córeczkę SAB działa, POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) góreczka25 ciesze sie bardzo ,że pomogly i dzidzia nie placze :) ja podałam dzisiaj 1 raz o 12:30 5 kropli i o 18:30 15 kropli tak jak pisze na ulotce bo te 5 nie pomogło , pisze ,że przed każdym głównym karmieniem ok 3 razy , zobaczymy czy bóle brzusia sie skończą :) ale tak sie zastanawiam czy nie za dużo te 15 kropelek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka25
Iza no waśnie... pisz szybciutko co i jak bo się stresuję razem z Tobą... to oczekiwanie jest najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nena ja mam termin dopiero na styczeń więc jeszcze mam czas ale chciałabym właśnie zdobyć jakiś kontakt z jakąś położną więc byłabym bardzo wdzięczna za nr.Pozdrawiam:)) izabielsko odezwij się kochana czekamy na Ciebie i Twoją opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka855 podaj mi prosze twojego maila to napisze ci namiary na dwie polozne z wyspianskiego. obie sa chwalone:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×