Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maliny/jagody

172cm 98kg UWAGA!!!!!!

Polecane posty

Gość vfgggbvhgb
o mamo, waże prawie połowę mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak o te pory
sie odzywialas? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed porodem byłam szczupła zawsze A potem stopniowo odbierałam ciała nie powiem że to z powietrza gubią mnie głównie słodycze uwielbiam makaron itp Chce być znowu szczupła może coś mi poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obliczyc w internecie
swoje zapotrzebowanie kaloryczne na 1 dzien i od tego, co ci wyjdzie utnij jakies min 500kcal. i tak ukladaj posilki, z pomoca netu, aby nie przekroczyc tego dziennego zapotrzebowania ( np 2000 - 500=1500kcal czyli tyle ile max mozesz danego dnia zjesc). najlepiej wklep w wyszukiwarke dieta np. 1400kcal czy jakas, masz gotowe przepisy i zbilansowane dania, tak aby co dzien dostarczyc wszystkich potrzebnych org. elementow, tj bialka, tluszczu i ww. powodzenia !! i wytrwalosci przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak o te pory
najważniesza jest dieta. Inaczej zadne akła srakła nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście przy diecie Czy ktoś może mi przesłać na mail taka sprawdzona dietę ? W sieci jest tego mnóstwo ale ja chciałabym coś spędzonego Podam swojego mail chętne osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczupła ale jedno mnie gubi..kocham słodycze co odklada mi sie na biodrach.. polecam chrom chelatowy- dzieki niemu nie mam ochoty na słodycze;) poleciła mi to farmaceutka;) pomogło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dukana dziewczyny
sa podobno zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem...........
najlepsza dieta to poprostu mniej jesc i wiecej cwiczyc. nie baw sie w jakies głupie diety. Ustal swój dzienny limit kaloryczny i jedz zdrowo, nie tłusto, wyeliminuj słodycze, ziemniaki, makaron, sól, gazowane napoje i fast foody. jedz jak najwiecej warzyw chudego miesa, ryby ( tuńczyk), białka i pij dużo wody a no i oczywiscie cwicz. jezeli bedziesz sie trzymała swojego limitu kalorycznego to schudniesz migiem:) Ja mam zamiar też sporo zrzucić i bede trzymała sie tych postanowień. Mam nadzieje że wytrwam bo słodycze to mój nałóg ale musze dać rade:) Waże 86,5kg przy 176cm wzrostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaiaiaia
proponuje ci napierw diete kopenhaska :) zamiast salaty jedz ile chcesz brokul pomidorow lub ogorkow :) i mięso to piersi z kurczaka smazone na odrobinie oleju w ziolach. a jak minie 13dni to jedz ok 1000kcal :) i ćwicz przynajmniej 30minut codziennie :) i tak na wakacje bedziesz juz chuda laska :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie tylko nierygorystyczna wpisz w kafeterie .Napisz emeil to napisze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj OJ!!!
Nie masz motywacji, żeby wymyślić jak będziesz jeść, a starczy Ci jej, by cudzych jadłospisów przestrzegać? Naprawdę nie wiesz, co jest zdrowe i niskokaloryczne, a co sprawia, że tyjemy jak prosiaczki? Tu są całkiem sensowne http://vitalia.pl/index.php/mid/25/fid/201/odchudzanie/diety/forum/15/topicid/71749/sortf/0/rev/0/range/0/page/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam dietę vitalii oraz ćwiczenia opracowane przez specjaistów. Dieta od dzisiaj do 10. maja, sprzedaję przez to dostęp do konta, więc każdy jeszcze może sobie pozmieniać ustawienia itp. Pozdr Chętnych proszę na mejla adella@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaBanka
hej hej, nie tak szybo, po co ci ''diety''?? szybko sie nudza, czesto powduja efekt jojo, latwo jest od nich oddtapic i wtedy motywacja spada do 0. i dz na diete 1500 cal. ja na takie schudlam 15kg, moj tata w miesiac schudl 10:)! a ma duza nadwage:) a ja tz wiem co to znaczy walczyc z otyloscia bo kiedys wayzlam 94 przy 170cm. teraz mam 63/64. do tego jezdzilam na rowerze, robilam dlugie spacery i robilam A6W, zestaw cwizen ktory znajdziesz wczedzie w necie. powodzenia! jak masz jakies pytania, to wal smialo:) mowie ci, przejdz sobie na diete 1500cal, jed glowie warzywa owoce, rybki i ogolnie kochana, zdrowo. po 2tyg zacznie cie to bawic i z przyjemnoscia bedziesz komponowac sobie posilki:) moge ci wyslac przepisy na dobre deserki itd, proscizna! po 6mcach bedziesz miala 30kg z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aregferd
nie wpierdalac jak swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×