Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Żaneta. .

Jakie biurko dla 5-latka ?

Polecane posty

Gość Żaneta. .

Czy Wasze dzieci w tym wieku mają już biurko? Czy jeszcze jakiś stolik ? Nie wiem co wybrać, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta. .
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 4 latka
i ma stolik i taką nadstawkę z ikea nad stolik. Myślę, ze biurko dostanie dopiero jak do pierwszej klasy pójdzie. Wcześniej nie ma sensu. Malować można super przy stoliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta. .
Wiesz ja chcę zrobić remont pokoju dziecięcego i tak sobie myślę,że za półtora roku dziecko pójdzie do szkoły (już jako 6 latek) więc chyba wolałabym biurko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta. .
Czy może mylę się i to za wcześnie na biurko? Sama już nie wiem chciałabym,żeby ktoś doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 5 lat
i od miesiaca ma juz biurko. Mysle, ze to juz dpbry czas, poza tym stoliki i krzeselka sa juz dla 5-o latkow za niskie, moja corka bardzo sie garbila przy stoliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
moja ma 4,5 roku i od ponad pol roku ma biorko,i korzysta z niego,koloruje,maluje ,wycina,uklada puzzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
*biurko(poprawiam blad dla czepialskich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biurko moim zdaniem lepszy wybór. Niedługo pewnie już pójdzie do szkoły, więc biurko bardziej mu się przyda. Na esmebel widziałam ładne nieduże biurka dla dzieci. Może któreś by ci się spodobało. Moim zdaniem biurko teraz jest lepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja888
Biurko mu się przyda, kilkulatki też mogą zacząć uczyć się pisać. Jeśli wybierzesz coś fajnego, kolorowego, na pewno się synkowi spodoba. Popatrz, mam na myśli coś takiego http://www.domplusdom.pl/rozwiazanie/biurko-dla-dziecka trzeba tylko trochę wyobraźni i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceaa
Ja bym wybrała biurko dla dziecka takie, jak na zdj. 5, normalnie mały gabinet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak najbardziej - niech dziecko ma biurko od najmłodszych lat - bardzo przydaje się właśnie do rysowania czy kolorowania albo do realizowania innych dziecięcych pasji - składania / sklejania / lepienia / układania :) Teraz - jako że zbliza się rok szkolny - w sklepach jest wiele promocji, m. in. na meblopol.net (mają też swój sklep stacjonarny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norabe
Moja córeczka ma już biurko. 5latka to już wystarczająco duży człowiek by mieć własny kącik. Ma u siebie w pokoiku to biurko http://www.urokdrewna.pl/biurko-drewniane-sosnowe-100-cm-nr-kat-105-p-215.html . Nie zajmuje wiele miejsca, ma okolo metra, ale przydaje się podczas malowania i rysowania, bo wowczas caly blat jest zajety :) Do tego regulowany fotel, tak by prosto siedziała. Wybrałam z litego drewna, ze względu na to, że już mam niemiłe doświadczenia z meblami ze sklejki. Kilkukrotnie po dostawie po wypakowaniu takich mebli byly one po prostu zniszczone, ze wzgnieceniami lub uszczerbkami. Juz tyle się nareklamowałam, ze mam serdecznie dosyc sklejkowego chłamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Skl
Moja 5-letnia córeczka już siedzi i bawi się przy biurku :) Kupiliśmy jej z mężem bardzo fajne dziecięce biurko w sklepie internetowym ErgoExpert. Kolorowe, z dodatkową szufladką, żeby mogła chować rzeczy, których w danym momencie nie używa. Ma sporo miejsca na wszystkie przybory. I my i Ania jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotteeeeeeeeeee
Przede wszystkim dopasowane do jego wzrostu, krzesło również. Podczas siedzenia przy biurku dziecko musi mieć plecy proste, a stopy oparte na ziemi. Najlepiej pochodzić po sklepach i się "przymierzyć", jeśli masz taką możliwość. Co do krzesła jeszcze to może znajdziesz jakieś takie wyprofilowane, dopasowane do kształtu pleców, żeby dziecko się nie garbiło. U nas w szkole dzieci np. siedzą na Dobrym Krześle Entelo, do domu też takie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę się z tym, że biurko to wybór na długie lata i jest to miejsce gdzie ważna jest postawa dziecka dlatego postanowiłam pomyszkować po różnych stronach i wybrać takie biurko, które rośnie razem z nim i można je pod wieloma względami dostosować do zajęć dziecka. Mój wybór padł na biurko z kontenerkami i regałem Smart by VOX http://www.meble.vox.pl/produkt-biurko-z-kontenerkami-i-regalem-16748.html Co prawda moje dziecko idzie w tym roku do pierwszej klasy, ale ze względu na regulację blatu będzie służyło także 5-latkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerro3
Ja już mojej córce w tym wieku kupiłam biurko, bo to wiadomo, gdzieś swoje zadania z przedszkola robić musiała. Rysować też jest wygodniej na biurku niż na stoliku. Ale to musiałam kupić takie regulowane http://mebledladziecka.com.pl/biurka-dzieci-mlodziez/445-biurko-cool-top.html , bo jakbym miała co kilka lat wymieniać to bym zbankrutowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co??pelne zadowolenie.prosze szczerze bo cale pochylone, bez rynienki na dlugopisy i bez szuflad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto kupować teraz w Agata Meble bo można wziąć meble na raty i zacząć je spłacać dopiero po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamjul
moja córka ma biurko z Timoora. Dokładnie to z podnoszoną klapą: http://www.timoore.eu/biurka-dla-dzieci.html Ma je już dwa lata i dalej jest jako nowe, w ogóle nie widać zużycia. fajna jest ta klapa podnoszona ;) ona akurat tam trzyma swoj laptop. w ogole fajna opcja, bo biurko super wyglada w pokoju dziecka ale i nastolatki. szczerze powiedziewszy to ja - jako mama - sama bym takim nie pogardzila hehe :) Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem 5 latkowi tez przyda się biurko. Przeciez dzieci duzo rysują, Graja w jakieś gry, oglądają bajki na lapku. Naszemu synowi kupilisymy już biurko regulowane z mebli moll. Te biurka dla dzieci sa świetne bo można regulowac jego wysokość i blat również dlatego sa zdrowe i nie trzeba od razy=u kupowac nowych mebli jak dziecko trochę podrośnie http://meblemoll.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×