Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maelepepere

ma ktos łazienke bez umywalki

Polecane posty

Gość maelepepere

da sie tak żyć ? mam strasznie małą łazienkę , musi być pralka i wanna , jak zamontuje łazienkę zostanie mi 50 cm przejscie , nie wiem co gorsze ? ciasnota z umywalką? czy mniejsza ciasnota bez umywalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komoda
Ja mam łazienkę bez umywalki. Już tak się przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie łazienki z umywalką:) A tak serio to da się żyć i funkcjonować w takiej łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teli,,
ja też mam małą lazienkę bez umywalki.....już pare lat i się żyje.... mozna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7741
ja nie mam umywalki bo za mala lazienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przez wiele lat
nie miałam umywalki w łazience, ale za to miałam taką małą w osobnym wc. Dało się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbierz mniejsza ciasnote bez umywalki:) Ja tak mialam i zeby , rece mylo sie nad wanna. W ogole nie czulam potrzeby miec umywalke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikytfliutg
ja 2 lata temu odpicowałam łazienkę, całkowity remont, a łazienka sporych wymiarów, oczywiście jest duża umywalka, niestety z jakiś rok temu się zepsuła mąż oczywiście nigdy czasu nie ma naprawić a fachowca też nie załatwi bo "on to zrobi" tak więc nie mam czynnej umywalki jakiś rok i da się żyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloro łazienka mała i ciasna
to pewnie wanny tam nie wstawisz tylko kabine, no i tu jest problem za kazdym razem bedziecie włazic do kabiny myc rece czy zeby? nie wyobrazam sobie kilkanascie razy dziennie wlazic do kabiny zeby umyc rece czy zeby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaagencik
rece da sie umyc w waniie a raczej przy waniie i zeby tez ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
przesuniecie sciany kabina prysznicowa plus umywalka pralke do innego pomieszczenia ej jest XXI wiek umywalke trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy ma miejsce
w kuchni na pralkę. a jak łazienka mała to i nie zawsze wejdzie kabina, która jest SZERSZA niz wanna. niestety. Praktykowałam takie rozwiazanie. ja przez 25 lat nie miałam w domu rodzinnym umywalki, żyłam, brudna nie chodziłam. lepiej sie człowiek umyje nad wanną - przynajmniej woda po łokciach nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam malusienka
lazienke, z tego wzgledu tez zamiast krowiastej wanny ma wstawiony brodzik 70 z kabina, nawet pralka weszla i malutka umywalka. Nie wyobrazam sobie lazienki bez umywalki. Pewnie przyzwyczaic sie mozna i zyc rowniez, ale po co skoro jak sie pokombinuje to zamantowac sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak idziesz zrobić kupę
przeciez można wstawic taką malutką umywalkę, ale po co skoro mozna umyć ręce czy zęby nad wanna. ja tak miałam w starym domu i żyło nam sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabine mozna samemu zrobic....... zbudowac scianke z ytong pustakow (maja rozna szerokosc)..... obkladasz plytkami..... a drzwi to mozesz miec od 75 cm szerokosci do...... ponad 1,20 m trzeba troche poszperac w marketach budowlanych..... i chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia cale zycie nie miala umywalki w lazience,lazienka byla naprawde malutka,stala wanna,kibelek,i pralka...i jakos sie zylo,nikomu to nie przeszkadzalo. Teraz mieszka tam brat z zona i dziecmi,i mimo,ze zrobili remont,nie zrobili umywalki - mieszkanie jest tak male,ze woleli wstawic do lazienki szafke z duza iloscia polek,gdzie moga trzymac reczniki,kosmetyki itp. A uwierzcie mi,w kuchni nie ma jak wcisnac pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w takiej łazience
dosłownie metr na półtora, ledwo wciśnięta mała kabina, kibelek, najmniejsza z możliwych pralka i maciupeńka umywaleczka. Ciężko umyć w takiej ręce, ale w kabinie już w ogóle sobie nie wyobrażam :D Może warto pokombinować np. z rozwaleniem jakiejś ściany i powiększeniem kuchni, żeby dało się tam wstawić pralkę? Ja tak zrobiłam, kosztem (a może zyskiem?) otwarcia kuchni, ale dzięki temu mam w łazience miejsce na wannę (dla mnie obowiązkowa!), normalną umywalkę i kibelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maelepepere
fajnie że sie podzieliliscie swoimi doswiadczeniami i swoim zdaniem :) kabiny nie zrobie bo my jesteśmy z tych wannolubnych:) zrobie sobie parawanik na wannie wrazie ochoty na prysznic, mycie nad wanną zebów , twarzy czy rąk nie sprawia mi trudności , pralka musi byc w łazience bo kuchnia malutka 2.20x3.10 , ścianek nie da sie w żaden sposób przestawiać ( brak miejsca) wiec chyba zostanie bez umywalki , jak już ktos napisał wstawie sobie w zamian jakąś szafeczkę na srodki czystości , mam jedną na ścianie ale to za mało , nie mieszczę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozecie miec umywalki!
Spójrzcie np na katalog Ravaka (jest dostepny online) i zobaczycie jakie zmyslne rozwiazania maja do malych lazienek! Np niewielkie mywalki zachodzące na pralkę albo wannę, wanno prysznice itp. Nie musicie z niczego rezygnować, trzeba tylko miec pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozecie miec umywalki!
umywalki, a nie mywalki... literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 483729487
Takie mycie nad wanna jest b. niebezpieczne na dluzsza mete dla kregoslupa. Ja sie raz pochylilam z nie za ciezka nawet miska, i bylam wlasnie w takiej polzgietej pozycji i cos strzelilo mnie tak ze zobaczylam gwiazdy. Od tamtej pory mnie chyba z dwa lata bolal okresowo kregoslup- podejrzewam ze sie przesunal dysk. Lekarze b. odradzaja np. mycie glowy nad wanna ze wzgledu na kregoslup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maelepepere
483729487 pewnie masz rację , ale co można poradzić ? wczoraj byłam u koleżanki ktora ma maleńką umywalkę i mówi że myje zęby i głowe nad wanną , nad umywalka tylko goli sie mąż bo strasznie malutka tak sie do niej przymierzyłam i stwierdziłam że strata kasy na takie g.wienko :) duża mi nie wejdzie wiec jak sie nie ma co sie lubi .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale one nie sa centralnie nad
wanna tylko lekko na nia zachodza. nie trzeba sie nawet schylac. zreszta nie rozumiem czemu najpierw nie zobaczysz w katalogu o co chodzi, tylko z gory sobie cos wyobrazasz i straszysz ludzi? denerwujace sa takie osoby. nawet nie wiesz jak to wyglada, a juz zlowrozysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ale
umywalka 40x22 cm to co tam mozna umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie każdy ma miejsce w kuchni na pralkę. a jak łazienka mała to i nie zawsze wejdzie kabina, która jest SZERSZA niz wanna. niestety. Praktykowałam takie rozwiazanie." Ale jak praktykowałaś skoro kabina to max 1x1. Umywalka ok ale kwestia przyzwyczajenia,jak widać ludzie dają radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralatina
Ja niem mam też umywalki i jednak jest to uciążliwe przy schlaniu się nad wanną żeby umyć twarz:/ teraz zastanawiam się nad zamatowaniem chociaż takiej malutkiej jak czasami są w toaletach http://www.umywalki.net.pl/umywalki-do-toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam maleńką umywalkę
w łazience, ale myje w niej tylko rece i zęby. Służy też meskiej części rodziny przy goleniu. Wszyscy od wielu wielu lat myjemy sie w wannie pod prysznicem, wiec skąd problem - co tu można umyc w małej umywalce... Kabina - jak ktoś wcześniej napisał - ma max 1x1m. Wanna ma ok. 70cm głebokości. Pare cm robi różnicę, tzn. nie zawsze da sie wyrzucić wanne i zmieścić kabine prysznicową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicita123
tez mam małą łazienkę, kupiliśmy nablatową i dzięki temu nie trzeba było z tego rezygnować, taka zabudowa pozwala na wielofunkcyjne jej wykorzystanie. całość wygląda tak http://www.lazienkaplus.pl/pl/umywalka-blatowa-55-x-425-cm-roca-diverta-a327116000,21801,81,i.html możesz sobie jakoś dodatkowo zabudować przestrzeń wokół umywalki, dla mnie i męża to jest obecnie też miejsce na kosmetyki, wokół mamy szafeczkę ze środkami czyszczącymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie miałam umywalki
ale 2 lata temu robilismy remont i uparłam sie ze miec musze kupilam mniejsza pralke tzn wsad ten sam ale to taka wkladana od gory i dzieki temu zyskalam miejsce na mala umywalke z czego bardzo sie ciesz,owszem bez da sie zyc ale tak jest znacznie wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×