Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyje

Ludzie pomozcie, juz dluzej tak nie moge !

Polecane posty

Gość wyje

Chodzi tu o niesmialos. Mam na imie Marta mam 20 no juz za chwile 21 lat. Nigdy nie mialam chopaka. Czuje sie nieatrakcyjna, nieinteligenta, niemadra itp. itd. wogole u mnie wszstko jest na ''nie''. Mam strasznie duzo kompleksow. Skonczylam liceum nie mam zrobionej jeszcze matury, nie mam zadnych zainteresowan. Niedawno stracilam prace w ktorej pracowalam poltora roku na stanowisku telemarketerki w firmie welniarskiej ktora sie rozpadla, myslalam ze ta praca jakos przelamie choc troszke niesmialosc ale nic z tego. gdzie kolwiek nie ide do sklepu urzedu apteki lekarza trzesa mi sie rece czuje lek stracg stres. Mowia mi ze jestem ladna i to bardzo ladna dziewczyna. Na imprezach dyskotekach wiele chlopakow chce moj nr telefonu ale ja nigdy nie daje ba zazwyczaj jak juz dam to jest tak ze w pewnym momencie naszego pisalania gdy chlopak prosi o spotkanie to ja przestaje odpisywac i wogole sie odzywac. Teraz na nk pisze do mnie chopak ktory mnie odprowadzal ddwa razy z baletow do domu, po alkoholu wiadomo ze odwaznejesza jestem to daje sie odprowadzac i on chce odemnie nr telefonu i znowu po raz kolejny strace szanse na szczescie bo ten chlopak strasznie mi sie podoba, nigdy nie umawialam sie na randki. co mam robic by sie PRZELAMAC PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaka226
daj mu nr telefonu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyje
po co mam mu dawac skoro wiem ze z tego nic nie bedzie z mojej winy, tylko nadziei mu na robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgdgg
jejku ja pierdole. ja w liceum nie mialam chlopakow tylko siedzialam w ksiazkach. potem mialampierwzego w wpieku 21 lat, potem nastepnego, a teraz mam trzeciego z ktorym jestem juz 5 lat. no i czemu beczysz, swiat sie wali? wszytsko przed toba nawet jak jestes niesmiala. nie mazgaj sie tu tylko zrob mature i jagos sie ogarnij. nikt nie lubi mazgajacych sie. jak chcesz miec fcaeta to daj sie zauwazyc, nie mazgaj sie. nie muszisz byc dusza tow i byc rozchwtytwana ale nie mazgaj sie i tyle. robisz z igly widly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturalny Mężczyzna
Musisz się zbrukana szmato śmierdząca ogarnąć trochę. Rusz pustą mózgownicą, w jaki sposób przełamać swoje dupawe przegraństwo, żebyś już nie wychodziła na psychiczną, aspołeczną, zdezelowaną pizdę z łbem wyżartym przez pustogłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyje
oczekuje tu pomocy a nie wypowiedzi w stylu Kulturalnego mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×