Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xKASIAx

Pamiętniki wampirów-ogląda ktoś?

Polecane posty

Gość FankaDamona
To jest mój ulubiony serial. Jestem zagorzałą fanką, bo zaczęłam go oglądać w 2009 roku :]. Nudziłam się w deszczowy dzień (październik 2009) i kliknęłam na losowo wybrany serial na stronie serialeonline.pl. Były to oczywiście The Vampire Diaries :). Akurat wyemitowane było dopiero z 5-6 odcinków 1 serii. Ja sie zakochałam od 1 odcinka i co czwartek zazdroszczę Amerykanom, że mogą już wtedy obejrzeć, a następnie oglądam po angielsku i później z napisami (dodatkowa lekcja angielskiego :)). Jedynym minusem serialu są przerwy w emitowaniu co chwilę. Byłam przy 2 sezonie, kiedy TVN postanowił emitować serial, to pomyślałam, że oglądnę jeszcze raz dla przypomnienia :) i to była tragedia. Ten lektor wszystko psuje! I jeszcze teksty Damona nie są tak dobre, jak słyszane po angielsku. Dlatego wszystkim nieprzekonanym polecam oglądnięcie serialu z napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialelove
Pamiętniki Wampirów / The Vampire Diaries Sezon 2 Odcinek 15 Napisy PL http://serialelove.pl/pamietniki-wampirow-vampire-diaries/pamietniki-wampirow-the-vampire-diaries-sezon-2-odcinek-15/ Stefan opowiada Elenie o najmrocznych chwilach w swoim długim życiu oraz o pewnej osobie, której wpływ zmienił wszystko. Po wydobyciu przez Bonnie z Luki prawdy, Jonas nie kryje się ze swoimi uczuciami w konfrontacji z nią i Jeremym. Licząc na element zaskoczenia, Damon organizuje uroczystą kolację dla Elijaha, Jenny, Alarika oraz Andie. Informacja z ostatniej chwili całkowicie burzy jego plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututu
no to "wujek john" se przerąbał, chciał zabić damona, ciekawe co knuje katrin, john i isabel, bo z tego co wywnioskowałam to oni trzymają razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wresgfasdafg
damon >>> reszta to jedyny powód, dla którego to oglądam. chcę zobaczyć, czy w końcu prześpi się z eleną. swoją drogą, elena w pierwszych odcinkach była porażkowo brzydka. ta dziewczyna bez makijażu wygląda strasznie, jeszcze te odstające uszy. dopiero kiedy zrobią ją na katherine, wychodzi z niej fantastyczna dupencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all of the lights
ogladam od jakiegos czasu i bardzo sie wciagnelam. czekam z niecierpliwoscia na najnowszy odcinek w ktorym UWAGA SPOILER ;) usmierca dwojke bohaterow. jestem bardzo ciekawa kogo. ponoc nie bedzie to wujek/ojciec john. szkoda, bo ta mende przydaloby sie ukarac;) boje sie, ze moze to byc alaric, bo zdjal pierscien niesmiertelnosci. kto by to nie byl na tym etapie serialu kazdego pozytywnego bohatera bedzie mi szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututu
no ja też czytałam ten spoiler i mi się też wydaje, że to może być alaric, obstawiam też kogoś z dwójki czarowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicj4
ja ogladlam gossip girl/platkare na seriale na stronie http://iitv.info .. no i jak w koncu obejrzlaam wszystkie sezony, to sobie pomyslalam, ze moze te pamietniki zobacze - byly w proponowanych propozycjach. z poczatku sobie pomyslalam - pewnie marna kopia zmierzchu (kocham :)), ale serial okazal sie o wiele lepszy!! jest wiecej akcji, wiecej pazura, ostrzejsze sceny! Jak czytalam, ze w zmierzchu bella bedzie pila krew w ciazy, to strasznie mnie to obrzydzalo, a w tym momencie po pamietnikach juz mnie nic nie rusza:D hehe jak ogladalam 1 odcinek to sie balam, ale juz mi przeszlo :) dla maniakow pamietnikow wampirow na prawde polecam ogladac serial online. jak emisja w ameryce jest w czwartki czyli dzisiaj, to wiadomo, ze juz jutro z rana bedzie na http://iitv.info a wieczorem pewnie juz z napisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaa
sa napisy juz ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napi wyszykuje juz napisy
sa napisy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialelove
Pamiętniki Wampirów / The Vampire Diaries Sezon 2 Odcinek 16 The House Guest Napisy PL http://serialelove.pl/pamietniki-wampirow-vampire-diaries/pamietniki-wampirow-the-vampire-diaries-sezon-2-odcinek-16/ Umysłowe gierki Katherine działają wszystkim na nerwy, ale Damon, Stefan i Elena zdają sobie sprawę z tego, że jej wiedza o historii Mystic Falls pomoże im przetrwac. Sfrustrowana z powodu swojego związku z Mattem, Caroline znajduje sobie nową metodę pozyskania uwagi Donovana. Alaric wyjawia Jennie coś zaskakującego, a Katherine wyznaje Damonowi rzecz innej natury. Stefan i Bonnie starają się przekonać Jonasa i Lukę, że wszyscy powinni współpracować. Brak zaufania ze strony Jonasa prowadzi jednak do brutalnego oraz płomiennego starcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałam się w Damonie
matko, jaki on jest zajebisty!!!! 👄 Przystojny, seksowny, ma w sobie "coś", niby czarny charakter a jednak... uczuciowy chłopak :* Nie chce okazać, że mu zależy, zgrywa się i udaje wielkiego cwaniaka a tak naprawdę to bardzo wrażliwy facet. KOCHAM DAMONA!! Stefan do pię mu nie dorasta, drętwa kłoda z niego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalyscie ksiazke? ja kupilam sobie z ciekawosci i oczywiscie wkurzalam sie na maxa bo tam wszystko jest inaczej. damon jest tam mega zly tu co robi to pikus w serialu, oczywisice tylko jego mozna utozsamic z bohaterami serialu.elena w ksiazce jest zadufana krolowa licealistek blondynka. calkiem inaczej wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałam się w Damonie
czytałam książkę. Serialu nie miałam zamiaru oglądac bo to ciągłe cudowne ocalenia Eleny doprowadzały mnie do szału. I myślałam, że tak samo będzie w serialu. Jednak przebrnęłam przez książkę bo nie lubię zostawiac czegoś nieprzeczytanego. A serial... serial jest boski. Zwłaszcza Damon 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałam się w Damonie
dokładnie. Serial dużo ciekawszy od książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa_cytrynka
Ja tez nie moge sie doczekac kolejnego odcinka juz drżę na sama mysl co zrobi Isabel wraz z Kathriną xD Damon moj faworyt wymiata poprostu taki moj poniekąd ideał ... :) achhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna jest
dziewczyna, ta Bułgarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkooo
jest takie fajne i mroczne:) uwielbiam ten serial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa_cytrynka
Nie wiarygodne Isabel popełniła samobójstwo ... Elajha hehe przed smiercia dał obietnice Elenie wiec nie moze jej zabic oni jej przyjacioł :)) Klausss hmmm troche sie wyzywa na Ktherinie xD nie zal mi jej dwulicowa jest ;)) ale sie bedzie działo a w piatek znów zastrzyk adrenaliny :)) halooo halooo ludzie pobudzmy tego bloga do zycia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa_cytrynka
OMG :D extra odcinek :)) Elahjia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przed ostatni odcinek na maxa dobry... ale sie naplakalam. biedny damon. ciekawe co wymysla zeby go uratowac. i szkoda jenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wie ktoś może czy w tvn7 poleci kolejny sezon TVD?:) wogóle jest już coś wiadomego, jakieś nie oficjalnie pogłoski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik czuje
ze jednak jenna jakos wróci do swiata zywych(moze dzięki temu ze ugryzja czarownice przed smiercią albo cos ). damon własciwie bez szans ale na pewno przezyje bo wogóle musieliby zakonczyc serial.jestem nim zauroczona:)choc na początku wielbiłam stefano. teoretycznie rozumiem ze elena mogłą pokochac ich obu. czytałąm ostatnią czesc Północ-nuda, z wyjątkiem ostatnich kilku stron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×