Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katty19

toksyczny zwiazek dziewczyny z dziewczyna. Co robic?

Polecane posty

Jestem dziewczyną i jestem w związku z dziewczyną juz 6 lat. Ona gdy zaczynalysmy byc razem byla zareczona i byla dziwka za kase. Raz zadzwonila do mnie (podobno przypadkiem)i zostawila telefon zebym ja sluchala jak sie pieprzy. Zerwala zareczyny (niby) dla mnie, przestala sie kurwic. W miedzyczasie naszego wiazkuja poznalam faceta. Rzucilam ja dla niego,juz wtedy zaczely sie pierwsze awantury, jednak po miesiacu wrocilam do niej. I zaczely sie klamstwa z jej strony, zazdrosci, podejrzenia. Uderzyla mnie chyba ze 100 razy, grozila nozem , robi awantury. Jak za duzo wypije to juz wogole jest masakra. Wypomina mi mojego bylego. Wyzywa od suk kurw dziwek zdzir itp itd...jak spotkam sie z kolezanka to pisze co pol minuty i sprawdza co robie albo pisze ze napewno spotkalam sie z moim bylym. Probowalam zerwac z nia juz kilka razy ale zawsze do niej wracam:((choc nie chce :((ale ja kocham ale sama sie zastanawiam ostatnio czy ja napewno chce byc z dziewczyna bo kreca mnie faceci. Kilka dni temu wsciekla sie o byle co bo byla pijana rzucila moim tetefonem, szarpala mnie powiedziala zebym wypierdalala:( Nieodzywalam sie 2dni. Nie pisalam , nie odpisywalam. Ona pisala ze sie zmeni ze zrobi wszystko i nie wiem co mam robic teraz. Juz nieraz tak obiecywala i zawsze po tygodniu , klotnia znowu wyzwiska itp..:(nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×