Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdssssssdm

****** w 8 miesiącu*****

Polecane posty

Gość sdssssssdm

kto jescze jest w 8 miesiącu?? jak się czujecie?? RObicie wsyztsko czy już Wam corazcięzej? ja jestem coraz większa, nicmi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja jestem w 32 tyg ciężko jest nie powiem ale jeszcze w domu coś tam zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KabiPI
Ja co prawda wchodzę już w 9, ale nie chce mi się nic. Tylko bym spała i spała. Z łóżka ciężko się podnieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w 33
z jednej strony chciałabym robić wszystko z drugiej są pewne ograniczenia. Brzuch pobolewa, ciągnie...Najgorzej w nocy - albo biegam siusiu albo staram się ułożyć do spania (bezskutecznie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KabiPI
Największe problemy mam właśnie w nocy, bo albo ciągle siusiu, albo zasnąć nie mogę (brzuch przeszkadza), a w dzień nieprzytomna... W domu tyle tylko, że gotuję, mąż sprząta, ale na zakupy razem jezdzimy, bo on by nakupował bóg wie czego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc:-)abc
ja jestem w 36 tyg, jestem tak samo sprawna jak przed ciążą, robię wszystko, ale muszę trochę więcej wypoczywać. Przytyłam tylko 9kg, brzuch mam nie wielki, a całe życie myślałam, że w ciąży przytyję z 30kg i będę ogromna, bo od zawsze miałam problemy z utrzymaniem wagi. Na szczęście jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×