Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KULABULA TRALLAAA

ILE ZAPŁACIĆ NIANI ZA SYLWESTRA- WROCŁAW

Polecane posty

Gość KULABULA TRALLAAA

POMOZCIE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
CHŁOPCZYK 4LATKA-GRZECZNY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
dziekuje za odp.... a moze ktos jeszcze cos podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi
ile godzin i czy ma również gotować czy jedzenie będzie przygotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
nic gotowac, nic sprzątać. Idziemy z mężem na godzinę 20 w sylwestra i wracamy nad ranem. okolo godziny 6 rano...czyli 11 godz noc.....u mnie w domu.centrum jak przegladam stawki to sa wlasnie takie od 7 zl do 25 ...skad ta rozbieznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopien C
bo to sylwester:) kzdy by chciał "jakos" go spedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
Szczerze to chciałabym jej zap łacić 55 zł, (5zł x 11h), ale mąż mówi nie przesadzaj to za mało, nie ukrywam chciałabym sobie oszczędzić kosztów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsggdgh
Wszystko zależy od tego, co ma robić niania i czy to dużo miasto. Ja dorabiam sobie jako opiekunka w Poznaniu i za 11h w Sylwestra wzięłabym z 200, może 250 zł. Normalnie biorę 15 zł za godzinę, ale za 4-6h dziennie. Nie bierz jakiejś bardzo taniej, bo to przecież Twoje dziecko i chyba zależy Ci, żeby miało dobrą opiekę. Najlepiej jakbyś ją znała już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi
7 zł./h? chyba żart :D nikt Ci nie będzie pilnował dziecka przez całą noc i to w Sylwestra za 40 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi
55 zł :D oszalałaś chyba? :D daj niani 200-300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsggdgh
Za 5 zł za godzinę gwarantuję Ci, że nikt się nie zgodzi, ewentualnie jakaś 15-latka :f. To już nie te czasy, kiedy wystarczyło dać 5 zł za godzinę i każdy się cieszył, że może pracować. Co to jest 55 zł? Nic. Nawet jednej bluzki za to nie kupisz, czy tuszu do rzęs. Ale to Twoja sprawa. Skoro wyceniasz swoje dziecko na 5 zł za godzinę, to powodzenia :f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opiekowalam sie dziecmi takze i w sylwestra. 5 zl to nawet nie jest stawka za godz pracy w normalny dzien. ja bralam za sylwestra 15 zl za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopien C
To trzeba było oszczędzić na sobie- zrezygnować z balu lub kupić tańszą kieckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opiekowalam sie dziecmi takze i w sylwestra. 5 zl to nawet nie jest stawka za godz pracy w normalny dzien. ja bralam za sylwestra 15 zl za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez mnie babo nie
rozśmieszaj :O:O Za 55 zł to sobie sama pilnuj cudzego dziecka w sylwestra Jak cię nie stac żeby zapłacic NORMALNĄ kwotę to siedz na dupie w domu a nie zgrywaj wielkiej pani :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
To nie napisałam . Chcialam zaproponować niani 14 zł za godzine. Nie wiem czy to odpowiednia stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
a 7 zł znalazłam stawke. Podaje ja dziewczyna na serwisie gumtree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
a jeszcze mam pytanie???????? jak sie wpuszcza taka w sumie obca osobę do domu to warto ją wylegitymowac...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
dlaczego uwazasz ze jestem chytra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfd
skad jestes kulabula???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
Ojej co się tak ekscytujecie napisałam, że mogę zapłacić już nawet te 7zl / h a pracy prawie żadnej, bo dziecko w tych godzinach śpi, więc ona też pójdzie spać to 77 zł za noc spędzoną w ładnym, czystym dużo to za mało nie przesadzajcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
Z Wrocławia A co? Ma ktoś jakąś opiekunkę dla mnie 5zł / h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
Ja opiekuje się 6letnia dziewczynka i dostaje 40-50 zl za 2-3 h wg mnie Powinna Pani zapłacic 150-200 zl jak Panią na to stać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
Nie wiem dlaczego ciagle ktos wypisuje pod moim nickiem jakieś głupoty. To chyba jakieś gowniarze co w zyciu jeszcze nie pracowali. I nie wiem dlaczego ludzie takim ogromem zaczynaja pisac odpowiedzi do tresci ktora z daleka smierdzi i pisze to niedojrzala osoba. Wydaje mi sie ze moj jezyk pisany jest troche powazniejszy. dziekuje za powazne odpowiedzi, głupich nawet nie czytalam. zapytalam powaznie ...stac mnie na stawke 14 zł i chcialam znac opinie osob poruszajacych sie na rynku pracy a nie gowniarzy z płytkim rozumkiem.Z takimi sie nie dogadam dziekuje za wszystkie powaznie odp Pozdrawiam Karolina z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
Myśle ze to odpowiednia stawka:) z reszta zobaczy Pani jakie podejście do dziecka będzie miała ta Niania, niech niania przyjdzie 1h wczesniej zeby zobaczyła Pani jak sobie radzi:) i takie tam ... Jak bedzie Pani zadowolona warto sypnąć 180 zl:) ciutke wiecej:) jeśli Panią oczywiscie stac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
dzieki Melenka. wlasnie umowilam sie na dzis wieczor z trzema Paniami :) dam znac jak przebiegla rozmowa, sama sie troche denerwuje:) bo moj synus to strasznie pocieszca aczkolwiek energiczna istotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
Ja jednak jestem za tym aby jej dać 55 zł. plus zwrot kosztów za dojazd autobusem czyli plus 4 zł. Chyba tak będzie ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
KULABULA TRALLAAA -to proszę napisać co i jak :D i jaka kwota. Proponowałabym wziąść Kobitke młoda, bo wtedy na pewno zajme sie dzieckiem, bedzie sie z nim bawiła :) tak ze na pewno Pani synek pojdzie padniety spac:) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×