Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KULABULA TRALLAAA

ILE ZAPŁACIĆ NIANI ZA SYLWESTRA- WROCŁAW

Polecane posty

Gość KULABULA TRALLAAA
już postanowiliśmy z mężem 55 zl plus koszty dojazdu czyli 4 zł. w sumie zapłacimy jej 59 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgjasdgvj
to dajcie jej chociaż 60 złoty a nie 59 żal.........:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
Ten wpis pode mną to podszyw ...;/ komus sie nudzi ... Ta Pani pod nickiem KULABULA TRALLAAA napisze pewnie dopiero pod wieczór , jak sie spotka z opiekunkami:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksanaroksana
59 złoty chce dać masakra a jak dobrze pójdzie to 60. to ja na miejscu jakiejś nianki wolałabym siedzieć w domu niż za takie pieniądze pracować kobieto co za sknera z Ciebie w końcu to sylwester!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupik
KULABULA, a skąd jesteś? Znaczy, z jakiego rejonu Wrocławia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszej pani dałabym 200 zł :) pewnie i tak wyjęłaby protezę, obejrzała przy herbacie początek sylwestra z dwójką i poszła spać, więc jej plany zmienią się o uśnięcie dopiero po zaśnięciu dziecka młodszej osobie 300 zł i więcej młodszą osobę kalibru maleńkiej 88 starałabym się zwerbować do stałej współpracy i niech sobie sama wybierze stawkę za kulturę nawet w chlewie kafeteryjnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULABULA TRALLAAA
Witajcie Jestem juz po rozmowach z nianiami.:) Wiecie co....zszokowało mnie ,że dziewczyny normalnie chcialy dwa razy mniej niz ja moglam zaproponowac. Umowiłysmy sie z jedna pania na 17 zł choć ona chciala 11 zł. Ja natmiast wole zaplacic wiecej ale zeby ktos fajnie i z sercem zajal sie moim szkrabkiem. Ps Ja tez zwrocilam uwagę na kulture osobistą dziewczyny Malenka 88. Niespotykane...zwlaszcza tutaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w bloku niania za syllwka dostała 300zl ale 3 dzieci pilnowała spala tam a na drugi dzien wyszła o 13 dopuki rodzice nie wstali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziutka
20/godz to akurat. W tv mówili, że takie stawki w miastach są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
KULABULA TRALLAAA - Dzięki za ten komplement , tak mi sie właśnie przypomniało ze jak nie mogłam znaleźć pracy , to zdecydowałam sie na pilnowanie dziewczynki gdyż jej Mama do mnie zadzwonila( numer dostała od mojej znajomej )... i zaproponowala mi stawke 6 zl/h ( ja sie zgodzilam bo musialam jakos oplacic studia) , ale ku mojemy zdziwieniu za każdym razem płaciła mi więcej:), a doświadczenia w pilnowaniu dzieci nie miałam :P (więc pewnie chciała sprawdzić moje podejscie do dzieci itd ...) do tej pory nie znalazłam pracy a zależałoby mi na umowie o prace... dalej zajmuje sie ta dziewczynka:) i traktuje ją jak młodsza siostre , a dniówkę mam 40-50 zl za 2-3 h pracy Pozdrawiam Cię serdecznie KULABULA TRALLAAA !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzemyslaw
Witam dwie dyszki za godzinę to jest normalną cena:*)Pozdrawiam Przemysław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×