Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ken Watanabe

Jak można zainwestować pieniądze

Polecane posty

Gość RobertGajcy
Witam, jeśli mowa o braku ryzyka przy inwestycjach na www.Kasomat.pl, dysponujemy środkami, które minimalizują prawdopodobieństwo dobrania "zlego" pożyczkobiorcy, a w razie zaistnienia takiej sytuacji, system windykacji zaczyna działać już pierwszego dnia od kiedy pojawią się jakiekolwiek problemy. Całą odpowiedzialność inwestycji przenosimy na swoje barki. _____________________________________________________________ eRzecznik serwisu www.Kasomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknerus
a jakie to sa srodki jesli juz o nich mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertGajcy
Formularz scoringowy, weryfikacja klientów w BIG ERIF, ubezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek śmierci pożyczkobiorcy. _____________________________________________ eRzecznik serwisu www.Kasomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to wszystko wyglada w praktyce? Podpisuję umowe, wpłacam pieniądze i czekam do końca okresu inwestycyjnego czy moze mam jakiś stały podgląd w sytuację mojego kapitału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zadac sobie jednio
ja bym kupowala ziemie, najlepiej na obrzezach wielkich miast, za kilka lat jej wartosc wzrosnie nawet i 2-krotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertGajcy
Podpisują Państwo umowę, wpłacają środki, wybierając przy tym okres na jaki decydujemy się inwestować (od 60 do 90 dni) i po tym czasie na Państwa konto zostaje przelana kwota inwestycji powiększona o zysk. Po zainwestowaniu natomiast mają Państwo dostęp do specjalnego panelu na stronie. __________________________________________ eRzecznik serwisu www.Kasomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uloszkin
Czy umowy można potem podpisać jedną po drugiej ? Jeśli jedna się skończy to czy można od razu podpisać kolejną, czy trzeba odczekać pewien okres czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertGajcy
Nie trzeba czekać, można podpisać ją od razu. ____________________________________________________ eRzecznik serwisuwww.Kasomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krogan
A mógłbyś troszkę więcej napisać o tej promocji w której dodajecie 100zł do zysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję kupić akcje
stalprodukt i poczekać 2-3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertGajcy
Witam, promocja polega na zainwestowaniu minimum 2000 zł i prolongowaniu tej inwestycji przez 360 dni. W taki sposób generujemy bez względu na ustalone w regulaminie stopy procentowe 12% z każdej sumy, a dodatkowo w ramach promocji otrzymujemy 100 zł. ____________________________________________ eRzecznik serwisu www.Kasomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krogan
I te 100zł dostajemy na koniec umowy? Tzn to nie jest doliczane do np tych 2000 tylko do odsetek z tej kwoty? Mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertGajcy
Tak, wspomniane 100zł otrzymujemy po okresie inwestycyjnym jako kwotę dodatkową i nie jest to zależne od wkładu własnego. _______________________________________________ eRzecznik serwisu www.Kasomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupić mieszkanie i wynająć. Co miesiąc będą pieniądze z wynajmu. Nic nie stracisz. A mieszkanie mozesz zawsze sprzedać jak kasa będzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza lokata to
ta w nieruchomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazylidb9
www.grafen.net.pl w nowe technologie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromik
Dobrym sposobem na inwestowanie pieniędzy jest założenie własnej działalności gospodarczej. Dobrze prosperującymi firmami są restauracje, hotele i domy weselne (zresztą cała branża związana z organizacją wesel jest bardzo dochodowa). Przy dzisiejszym wyborze projektów http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php każdy może znaleźć coś na miarę jego możliwości finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedor
mnie się bardzo podoba ta inwestycja na kasomacie, a raczej cała teoria bo dalej się zastanawiam nad tym kiedy w to wejść.. mam trochę dystansu do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketta
pedor, mnie też kusi ten kasomat, poczekaj jeszcze jakiś czas i jak nie pojawią się nigdzie negatywne głosy to wchodze w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknerus
Niby takie srodku sprawdzania pożyczkobiorców sa ok ale tez czasami to moze nie pomóc. W sumie samo inwestowanie wiaze sie z ryzykiem, a Pieniedzy w skarpecie nie bede trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_inwest
Jeśli jesteś w stanie zaryzykować to część kapitału możesz ulokować w Programie Inwestycyjnym o Wysokiej Stopie Zysku (nawet kilkanaście procent miesięcznie) Więcej o tego typu programach możesz poczytać na stronie bogaty ojciec: http://www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=203 Jeśli potrzebujesz szczegółów odezwij się do mnie: d_inwest@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garyska g.
Jeśli mówimy o sporych sumach to warto postawić na nieruchomości. Zobaczcie - http://www.oferty.biz.pl/ Na magazynach można dobrze zarobić, bo w branży panuje kryzys. Ceny lecą w dół. Takie okazje prędko się nie pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolimeo
a nie myślałeś o inwestowaniu na forexie? ja inwestuje zgodnie ze strategia o ktorej przeczytalem na http://price-action.pl i działa to naprawdę nieźle... można ograniczyć ryzyko strat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triatria3
Na wiele sposobów- od aktywów po bierne wydawanie :P To drugie nie zawsze ma plusy :P No ale tak na powaznie- to wydaje mi się, że jednak lokaty :) I to te które mają dobre oprocentowanie :) skok.wolomin.pl tutaj dla przykładu jedne z wyższych w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×