Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zina86

ulubiony sklep internetowy z polskimi kosmetykami w UK

Polecane posty

Gość Kate Kate
No Ja używam polskie kosmetyki naturalne firmy Scandia Cosmetics, zamówiłam sobie przez internet bo nie mogę jeszcze znależć w sklepie. Moja koleżanka kosmetyczka twierdzi że mają bardzo dobre składy , a no i są 100% vegańskie cruelty free bo lubię zwierzaczki :) Co przetestowałam: - krem do twarzy czarny bez, super pod makijaż, odżywia a nie świeci się, skóra jest elastyczna..uwielbiam ich kremy do rąk ! mają 25% Shea (a inne firmy dają około 3,4 % tylko)...przetestowałam mnóstwo bo mam bardzo suchą skórę i to jest hit po prostu. Ten z morelą cudnie pachnie ! no i żel do twarzy, nie jet może tani ale skórkę twarzy mam po nim jak niemowlak, jak nowo narodzona, wart jest każdej ceny , a wcześniej używałam znanej francuskiej marki 2 x droższy . no i dalej będę zakupować i testować, uwielbiam ich rzeczy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaw domusama
widzę,że temat juz stary ale ja jestem w UK dopiero od dwóch lat, korzystam z polskiego sklepu internetowego mooncosmetics I jestem zadowolona kiedys korzystałam tez z kamyka ale jakos tak wyszło, ze na ebay znalazlam dobre ceny właśnie w mooncosmetics a na ich stronie maja jeszcze taniej, polecam może komuś sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajgel
moj ulubiony sklep z polskimi kosmetykami w UK to http://czteryporyroku.co.uk/. Wlasciciele dbaja o jakosc produktow. Kosmetyki sa w niskich cenach ... a paczki docieraja szybko i po mistrzowsku zapakowane! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dawno odkryłam bardzo fajne mineralne cienie do powiek - http://alilla.com/ Są hipoalergiczne, nie uczulają, a do tego są niesamowicie trwałe, aż byłam pod wrażeniem bo żadne inne tak się nie trzymały nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×