Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masia26

Mleko bebiko

Polecane posty

Gość gość
My korzystamy z mleka Enfamil po którym nie mamy kolek ani bólów brzuszka. Problemem dla mnie jest cena, ale dużo taniej da się kupić przez internet na stronie http://aptekawsieci.pl i wysyłają prosto do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku daje malemu bebilon na kolki i zaparcia. W 100%jestem zadowolona. Nie ulewa mu sie. Nie ma zaparc. Tylko cena dosc duza 38zl puszka i starcza nam na 3 dni. Zastanawiam sie na zmiane na bebiko ze wzgledu na cene. Ale z drugiej strony boje sie co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta90
U nas Holle idzie jak burza ;) bebiko było najpierw, ale mały wypluwał, w ogóle mu nie podchodziło. zmieniliśmy i jest cacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My daliśmy prawie wszystko i Bebilon profutura w końcu był najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas corka 5 lat temu byla na hippie biocombiotic i jak dla nas rewelacja zadnych kolek boli brzuszka -syn po urodzeniu w szpitalu dokarmiany bebilonem pluł ulewal masakra w domu dawalam hippa i rewelacja teraz jestesmy juz na 2 i jest super bez problemow my polecamy w 100 /to mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Gawrońska
Od 2 miesiąca córka jest na mm, ale od początku miała potworne wzdęcia. Wypróbowałam wszystkie dostępne na rynku mleka, ale dolegliwości brzuszkowe nie ustępowały, jedyna różnica plegała na lepszym/gorszym wyglądzie kupek. Zaczęłyśmy próbować Bebiko, najpierw było mleko początkowe, teraz Ola ma ponad pół roku i jesteśmy nadal z Bebiko. Z czasem wzdęcia i ulewanie po prostu minęły. Jeśli mleko ma dobry skład, nie wywołuje bólu brzuszka, wzdęć, ulewania (to ważne, szczególnie w nocy, kiedy mama też chce zaliczyć kilka godzin nieprzerwanego snu), a przy okazji smakuje dziecku i chętnie jest przez nie jedzone, to warto zostać dłużej z Bebiko 2 NutriFlor+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej powalczyć o relaktację i karmić swoim mleczkiem niż narażac dziecko na poważne konsekwencje w przyszłości bo mamusi było szkoda na CDL? Cycusianie to najwspanialsza rzecz jaka przydarzyła mi się w życiu, do tego jesteśmy wszak stworzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cycusianie" ja prdl....... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że była pani karmiona MM- takie wulgaryzmy jak jprd są okej a cycusianie już nie? Nie chciałabym takiej matki co idzie na łatwiznę i TRUJE swoje własne dziecko zamiast dać mu to, co mu się słusznie nalerzy... Nic nie dało mi takiej radości jak ciumkający mlesio z cysia bobasek, wtulony i wpatrzony w oczka swojej mamuni... Karmimy się już 25 miesięcy i będziemy to robić dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Gawrońska
Każde dziecko jest inne i inaczej reaguje na różne mleka. Od 2 miesiąca życia była karmiona mm i miała kolki. Wypróbowałam wszystkie dostępne na rynku mleka a także ich odmiany, kupowałam kropelki przeróżne, ale tak naprawdę układ pokarmowy musi po prostu dojrzeć, jedne dzieci mają dolegliwości brzuszkowe, inne nie. Jedna z różnic między mm (poza ceną) polegała na kupkach - jedne były zielone, inne musztardowe, jedne gęstsze drugie rzadsze. W końcu doszłam do wniosku, że jeśli zmieniam mm, a u mojego dziecka generalnie nic się nie zmienia, to zostaniemy przy mm najbardziej ekonomicznym - Bebiku i tak już jest do dziś, Ola ma ponad 6 miesięcy, po 4 miesiącu kolki, zaparcia itd. minęły ( możliwe, że w związku z mlekiem, ale nie jestem pewna na 100%). Obecnie chętnie Ola pije Bebiko 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa1408
Mleko Bebiko2 nutriflor mogę pilecic wszystkim mamą które nie mogą karmic piersia. Mleko ma dobry skad. Zawiera wszystkie potrzebne skladniki potrzebne do rozwoju maluszka. My nie mieliśmy zadnych problemow z brzuszkiem. Corka dobrze przyswoila mleko. Mlekp dobrze się rozpuszcxa, nie pozostawiając grudek. Jeat wydajne, duze opakowanie. Wygodne otwieranie i niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko bebiko najgorszy syf. naprawde nie polecam jak ktos to kupuje to juz tylko z biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta215
A ja również polecam mleko Bebiko Moja córeczka bardzo chętnie je pije i widać, że jej służy Ma bogaty skład i fajną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0884
Moj synek mimo że nadal karmię gopuersią dostaje mm Bebiko, niedługo wracam do pracy i musimy zrezygnoeać z kp. Miałam obawy co do reakcji synka na mleko modyfikowane, ale okazało się że synek dobrze je toleruje. Pije mleko z łyżeczki, kubka. Używam go do kaszek i koktajli z kleikiem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko Bebiko2 Pro+ to dla mojego dziecka dobra alternatywa karmienia. Dziecko dobrze znosi karmienie, nie ulewa, mleczko smakuje mu od samego pierwszego zastosowania. łatwo je przygotować i nie ma z tym żadnego problemu. Na opakowaniu można przeczytać sporo ważnych dla rodziców informacji między innymi o składzie mleka, jak je przygotować, jak karmić dziecko. Znajdziemy tutaj informację, że mleko polecane jest od 6 miesiąca życia a sama mieszanka jest godna polecenia i bezpieczna dla dzieci. Istotnym plusem jest fakt, że mleko można nabyć przez internet lub w sklepach stacjonarnych praktycznie wszędzie gdzie do tej pory robiliśmy zakupy mleka dla naszego maluszka. Samo opakowanie jest bardzo ładne, przejrzyście na nim zamieszczona sporo informacji i warto je zachować do samego końca - do czasu kiedy z opakowania zniknie całkowicie mleczko. Pamiętam jak przyszła do mnie koleżanka i wypytywała mnie właśnie o Bebiko2 PRO+ wtedy podałam jej opakowanie i sama mogła dogłębnie zapoznać się z wszystkimi ważnymi informacjami z pierwszej ręki od samego producenta itd. Mleko w przygotowaniu jest bardzo proste i nie stwarza żadnych trudności czy problemów a co ważne poradzi sobie z przygotowaniem mleka każda mama i każdy ojciec. Bogaty skład mleka na pewno przekona wszystkich rodziców do wypróbowania go i podaniu go swojemu dziecku. Mleko wpływa na prawidłowy rozwój dziecka, dba o jego brzuszek. Mleko posiada w składzie błonnik, witaminę D, wapń, kwas alfa-linolenowy z grupy Omega 3. To ważne bo właśnie Bebiko2 PRO+ dba o rozwój dziecka, o jego mocne kości, posiada w składzie żelazo, które dba o prawidłowy rozwój poznawczy dziecka a kwasy z grupy Omega 3 dbają o prawidłowy rozwój mózgu i układu nerwowego dziecka. Moim zdaniem mleko Bebiko 2 PRO+ jest prawidłowo zbilansowane, odpowiednie dla mojego dziecka, smaczne, proste w podawaniu i w przygotowaniu, można je zabrać wszędzie ze sobą i kupić praktycznie w większości sklepach z produktami dla dzieci itd. Jako mama zawsze mam jakieś ale co do produktu dlatego skonsultowałam podawanie mleka mojemu dziecku z moją koleżanką która jest pediatrą. To właśnie ona uświadomiła mi ważność dobrego odżywiania dziecka od samego początku swojego życia, to ważne jakie mleko podajemy dziecku a jej i moim zdaniem Bebiko2 PRO+ jest znakomitym pomysłem na dobre odżywianie dziecka mającym w składzie wielu pomocników do prawidłowego odżywiania i pomocników do prawidłowego rozwoju mojego dziecka. Bebiko2 PRO+ pozostaje u mnie w domu, to taki cichy przyjaciel i pomocnik na długie miesiące... a może i lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej moim zdaniem tu nie ma co oceniać żadnego mleka bo każde zawiera trochę inny skład. A co najważniejsze każde dziecko jest inne jedno stoleruje bebiko inne nie. Mój synek ma 4 i pół miesiąca od 3 i pół miesiąca jest na bebiku. Owszem ulewa mu się ale nie miał kolki ani zatwardzenia wręcz przeciwnie czasami są dni kiedy po 3 razy dziennie mu się wydała. Stolerowal to mleko co wszyscy byli zaskoczeni bo większość dzieci właśnie nie toleruje bebiko ale ja wiedziałam że tak bd ponieważ już w szpitalu go jedna buteleczka 75ml dokarmialam go bo tak kazali lekarze i nic mu się nie działo złego po nim. Tylko niestety ciężko jest kupić teraz bebiko 1. W biedronce było najlepiej ponieważ tam 350g kosztowało zaledwie 15zl. Ale trudno to i tak są grosze nie które dzieci mają właśnie skaze białkowa lub są uczulony na laktoze o rodzice muszą im kupywac specjalne mleka które kosztują nawet po 80 zł i starcza im na 2 lub 3 więc my i tak mamy duże szczęście. Gdyby mój malec nie tolerowalby bebiko wybrałbym jakieś inne nie patrząc na cenę. Martwi mnie to jego ulewanie ale czytałam gdzieś że niemowlęciu może ulewac sie nawet do 7 miesiąca więc jeszcze mamy czas aby mu się tam wszystko unormowalo. Jeśli nie to zgłoszę to pediatrze. Słyszałam także ze dzieci karmione bebikiem są po tem otyle. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×