Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Zaczynam mieć podejrzenie że tekst "sama nie wiem czego chcę

Polecane posty

Gość schizowa wegetacja
Mystery_ coż za ograniczone horyzonty:) SAMA: *sobie tego nie zmysliłam; *sobie jestem sobie winna, że tak się pomyliłam * sama sobie dobrze zrobię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
ja odbiegam o tematu? tylko pozornie, bo Twoje wynurzenia są tyle warte ile Twój pogląd na świat, który jest oparty w Twoim wypadku WYŁĄCZNIE na TWOICH przeżyciach i emocjach jakie się po nich utrwaliły myślenie, wnioskowanie jest wobec nich drugorzędne, służy jedynie jako teoretyczna podbudowa żadne inne świadectwa, Ciebie nie interesują, jeśli nie pasują do z góry przyjętej tezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkałem się, żeby jakiś facet powiedzial "sam jestem sobie winien" najlepsze jest to, że wszytskie kobiety mają dostęp do tych tekstów jakbyście sie nimi wymieniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastic algorythm of death - interesuje mnie zdanie kobiet bo to one mogą mi powiedzieć, czy kiedy mówią, że nie wiedzą czego chcą to wiedzą czy nie zdanie facetów jest już tylko domysłem, ale dzieki że sie udzielasz w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizowa wegetacja
nie spotkałeś i nie spotkasz, wszyscy sa wokól sa winni, szczególnie ci z zepołem nierozumiejącej zony tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
mystery ja wielokrotnie sam sobie i wobec bliskich osób, mówiłem sam jestem sobie winien, bo tak istotnie było ciebie nie interesuje zdanie kobiet, bo jak już wyżej napisałem, czekasz jedynie na potwierdzenie z góry przyjętej tezy prowadzisz prywatną wojenkę z przeciwną płcią, z wiadomych Tobie powodów, których nie tak trudno się domyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o plastic of cos tam ;P
dawno juz na kafe nie spotkalam sie z kims kto w tak madry i wywazony (oraz poparty wnioskami) sposob potrafi przedstawic swoje racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
więc zrezygnuj z tezy zawartej już w temacie gdzie dajesz do zrozumienia, że dotyczy to wszystkich, ogółu kobiet to jest po prost nieuprawniona generalizacja, która sprawia, że Twój punkt wyjścia jest błędny, potem musisz błądzić nie wiem, czy opierasz się wyłącznie na własnych obserwacjach, czy także na obserwacjach Tobie podobnych mężczyzn, ale to jest bardzo mało i jest samo w sobie mylące i mówię Ci, że kobiety nie są żadną tajemnicą, nie ma w nich niczego szczególnie odmiennego drastyczne różnice występują pomiędzy konkretnymi osobami, typami psychicznymi, a nie płciami najlepszym dowodem zupełnego braku tajemniczości kobiet, są seryjni podrywacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z tego co napisałeś na początku str. 1 wnoszę że to po prostu wyrachowane manipulantki, egoistki i sucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
o plastic... dzięki ;) ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem dewiantem :classic_cool: a wracając do omawianej kwestii, po prostu nie mogę czytać i słuchać tych uogólnień, bez żadnego pokrycia, którymi tak wielu ludzi, próbuje wymościć sobie swój psychiczny ciepły kącik :D najlepiej zwalić wszystko na różnice, złą wolę drugiej strony (całej płci !!! :D) aż dziw bierze, że nie wymarliśmy już dawno :D mystery nie, tym bardziej, że właśnie skończyłem pisać następny post :D który możesz przeczytać powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastic algorythm of death mnie to nie rusza, po prostu zostały tak wychowane, tak było zawsze, tylko, że tego rodzaju wyrachowanie, pewność siebie, maskowano, bo nie była w dobrym tonie" a ta Twoja wypowiedź to o czym ma świadczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
mystery napisałem, że te kobiety, czy też "kobietki" o których wspomniałeś i takie, już dorosłe, które możemy sobie łatwo wyobrazić są wyrachowane, cyniczne ale nie są one jedynym typem kobiet na świecie także są tacy mężczyźni oczywiście, kobiety działają trochę inaczej, mężczyźni inaczej ale mechanizm jest taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
ta wypowiedź ma świadczyć o tym, o czym mówi i nic więcej nie pisałem o WSZYSTKICH KOBIETACH tylko o tych dziewczynkach i w domyśle, potem dorosłych paniach, o których wspomniałeś nie o wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te v
Ja bym Ci z radoscia wyjasnila, ale nie rozumiem za diabla, jaki masz problem? Moze dlatego, ze nie ogladam programow o 9-letnich 'modelkach' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
mystery "może by jeszcze kobiety wyjaśniły sprawę" :D cały TY po prostu odczuwasz satysfakcję, gdy przywalisz jakiejś kobiecie, lub raczej gdy Ci się wydaje, że jej/im dowaliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce tylko prostej odpowiedzi czy mówiąc tekst o którym mowa w temacie tak właśnie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te v
Czasem tak mysla, czasem wala scieme. Madry facet potrafi rozroznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
już ostatni raz czy uważasz, że odpowiedź od kilku kobiet, którą możesz tu otrzymać, jest miarą, którą możesz ocenić wszystkie??? pozdrawiam, baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAH MYSTERY NIEŹLE
się uśmiałem.... 9-latka WIE CZEGO CHCE? 9-latka NIE WIE, na czym polega praca modelki. poza tym to małe dzieci... ja jak byłem mały to też chciałem być pilotem. dzisiaij już nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAABEEE
Prawdziwa, wspaniala kobieta to taka, ktora co innego myśli, co innego mówi i co innego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzabcdef
"Prawdziwa, wspaniala kobieta to taka, ktora co innego myśli, co innego mówi i co innego robi." Ależ bzdura. Łatwiej byłoby napisać, że uwielbia się mieć do czynienia z emocjonalnymi idiotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×