Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mgurka

Tanie noclegi NAD MORZEM - pomóżcie

Polecane posty

Gość gość
ja najczęściej szukam przez Bookapart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bookapart ma faktycznie sporo fajnych kwater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz mnóstwo stron rezerwacyjnych - chociażby booking, bookapart, nocowanie czy inne, wystarczy poszukać najbardziej nam odpowiadającego noclegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My od lat jeździmy do darłowa, to takie nasze miejsce na wakacje ulubione, super okolica, nieopodal darłówko z mostem który się rozszerza. Bardzo fajne plaże, mili ludzie i tutaj mieszka się super http://www.zamkowy.pl/ no i jedzonko mają wyborne a ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy, która zajmuje się znajdowaniem noclegów dla turystów. Jeżeli takiej firmy poszukujecie to polecam wam zgłosić się do http://www.vibed.pl/ Zawsze znajdą odpowiedni nocleg dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka_sk
Ja super nocleg w Sopocie - Sisters Lodge znalazłam poprzez www.enocuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pomocne są takie serwisy noclegowe jak Meteor: http://meteor-turystyka.pl. W jednym miejscu masz podgląd na praktycznie całą ofertę noclegową Polski, od gór po Bałtyk. Już sobie tutaj zarezerwowałem pensjonat dla siebie i żony na październik – jedziemy w Bieszczady na weekend z okazji rocznicy ślubu, już15 – tej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne pokoje i mieszkania możemy znaleźć w www.victus-sopot.pl - są najlepsi pod względem cenowym i lokalowym. Kilka razy mieliśmy okazję i wynajmować od nich mieszkanie i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wilk" w Łebie nie ma sobie równych! niezwykle komfortowe miejsce za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adahh

Bardzo dobre warunki masz w Gryfie, chodzi mi o ich ośrodek w Pobierowie (o ten:gryfpobierowo.pl). Podgrzewany otwarty basen może się przydać jakby woda w Bałtyku była chłodnawa...co jest normalne...jeszcze się nie spotkałem żeby pływanie w otwartym morzu było łatwe i przyjemne, a w takim basenie – super! No i dla dzieci są stworzone też odpowiednie warunki, jest brodzik, jest basen z zabawkami, są zjeżdżalnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałem okazję nocować w hotelu Gryf, byłem zadowolony, dwie noce z żoną i dzieckiem. Jak szukacie czegoś w okolicach centrum to zajrzyjcie sobie do nich na stronę gryfgdansk.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna

Gdańsk może? A jak w Gdańsku to piękne plaże, widoki i miejsca do zwiedzaania. A tani nocleg to tylko w Lido. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakasik

Obczajcie ten artykul, sporo nieoczywistych wskazowek zeby tanio wypocząć

tv.olecko.pl/komfortowe-noclegi-nad-morzem/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona

Bursztynek w Gdyni- bursztyneknoclegi.pl 🙂 Mega spokojne miejsce. Mogłam tam odetchnąć, chociaż byliśmy w centrum tak dużego miasta, trójmiasta! Blisko do morza i innych atrakcji. Super dla rodzin, osób podróżujących w pojedynkę, no i dla par- właśnie ja jechałam z narzeczonym 😉  Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majk

Ja wybrałem się ze znajomymi do Międzywodzia i zaproponowali ośrodek Gryf - gryfmiedzywodzie.pl. Chyba będziemy tam z żoną wracać, bo faktycznie wszystko było super, wieczorami taneczne zabawy, na miejscu basen, masaże, wszystko blisko plaży. Standard jak w hotelu a ceny na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×