Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 6 i więcej

Netbook - pytanie o system

Polecane posty

Gość 6 i więcej

Chcę kupić netbooka. Czy wziąć z systemem Windows 7 starter czy XP? Czy to prawda, że w Win7 nie można zmienić tapety ani uruchomić więcej niż 3 aplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka84
nieprawda. mam win7 i jest ok. na netbooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 i więcej
Ale win 7 starter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka84
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 i więcej
Może masz normalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
więc podnosze temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
no nikt nie wie? Jestem właśnie przed zakupem netbooka i nie wiem jaki kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvkfnvq
starter to okrojona wersja windowska, tapety zmienic nie mozna i w ogole gowno. lepiej xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
Jak to tapety nie można zmienić? Nie rozumiem tego. Co jeszcze ograniczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvkfnvq
po wpisaniu win 7 starter w google masz multum infomacji o tym, az tak tepa jestes ze nie potrafisz tego zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
Mam dylemat następujący. Do wyboru w uproszczeniu dwa netbooki: Pierwszy o lepszych parametrach (procesor, dysk), za to sprzedawany obowiązkowo z windows starterem: asus eee 1005PE n450 2GB ram, dysk 250 GB Drugi ze starszym procesorem, mniejszym dyskiem, za to na XP home. asus eee 1001 HA N270 2GB , dysk 160 GB Co byście wybrali? Co do Startera7, nikt nie umie mi powiedzieć na 100%: - czy usunięto ograniczenie jednoczesnego otwarcia 3 aplikacji (i czy przez "aplikację" należy rozumieć też np antywirus) - czy obsłuży DVD (z zewnętrznego napędu of course) - czy obsłuży zewnętrzny monitor /projektor Będę niesłychanie wdzięczna za sugestie, zwłaszcza realnych użytkowników Startera, bo nie znam ani jednego - wszyscy gdybają, a sprzedawcy... oczywiście zachwalają:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadieSmith
Szczerze powiedziawszy, nie kupowałabym Asusa - jeśli znajdziesz coś o podobnych parametrach (np. Samsunga - ja nie miałam problemu z tym laptopami), warto dołożyć nieco więcej i kupić coś bezawaryjnego. Sprawdź na medialux.pl, akurat na tym serwisie ceny są zwykle znacznie niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linuxman
na netbooka do neta filmów i muzy wgraj se linux-a za darmo, do tego komp bez systemu będzie tańszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAV74
Windows 7 polecam, jest bez problemowy. Mam na laptopie 7 home 32 bity i na stacjonarnym 7 professional 64 bity od 1,5 roku bez problemu śmigają bez żadnej komplikacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAV74
win 7 starter miał być w pierwotnych założeniach obkrojony ale limit na uruchamianie aplikacji został zdjęty tak więc możesz uruchomić tyle programów na ile sprzęt ci pozwoli, co do tła to tak w starter nie masz pulpitu areo. We wszystkich innych wersjach jest. Ale jak poszukasz to dostaniesz laptopa z wersją win 7 home a nie starter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×